joker23 -> supplement Günlüğü

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve joker23 tarafından 26 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Genel bilgilerim:

boy:1.82
    kilo:104kg

Ölçülerim:

sağ kol:38
    sağ önkol:28cm
    sol kol:37cm
    sol önkol:28cm
    bacak :68cm
    kalf:48cm
    boyun:41cm
    göğüs:106cm
    karın:116cm

Yağ oranınız (%): %32 (Hesaplamada kullanilan kaynak: http://www.diyetform.com/default.asp...=vucutyagorani)

Vücut tipiniz (ekto,mezo gibi):Mezomorf (Belirlemede kullanilan kaynak: https://www.bodyforumtr.com/vbforum/v...nda-t2944.html)

Ne zamandır vücut geliştirme yaptığınız: 1 sene

Verdiğiniz uzun aralar: jinekomasti ameliyatı ve bazı sakatlıklar dolayısıyla 4-5 aykafa_

Kısa vadeli hedefleriniz: suan hala ağırlıklara yanaşamadığımdan nisan ayının başına kadar diyet ve kardio ile 95-100kg a inmek,sonrasında vg ile yaza 80 kg girmek

Uzun vadeli hedefleriniz: yağ oranımı %10 ve altına çekebilmek.
    sağ kol:40cm
    sağ önkol:30cm
    sol kol:40cm
    sol önkol:30cm
    bacak :55cm
    kalf:40cm
    boyun:39-40cm
    göğüs:104-106cm
    karın:80cm
    ölçülerine ulaşmak . . .

Günlük Bilgileri :

* Kullandığınız supplementların isimleri:
    (kullanıp bitirdiklerim)
    -lipo6x
    -animal cuts
    -hardline bipro

Şuan kullandıklarım:

- GNC choline-inositol
    - GNC acetyl-L carnitine
    - Hardline Cla ONE
    - universal nutrition glutamine 300gr

* Ne kadar süre ile kullanmayı planladığınız:Cla ve glutamini temmuz ayına kadar,diğerleri nisan ayına kadar

* Kullandığınız gramajlar(porsiyonlar,tablet sayıları gibi):

- GNC choline-inositol:günde 2 tane
    - GNC acetyl-L carnitine:günde 2 tane
    - Hardline Cla ONE:günde 3 tane
    : günde 10gr

* Hangi saat ve öğünde aldığınız:

- GNC choline-inositol:1 sabah 1 akşam yemeklerden 30dk önce
    - GNC acetyl-L carnitine: antreman öncesi 2 tane
    - Hardline Cla ONE :yemeklerden önce 1 er tane -3 öğün
    : 5gr antreman sonrası,5gr da uyumadan

* Özetle nasıl beslendiğiniz (protein karbonhidrat vs
    oranları)

günlük:

kg*2.5gr protein-200gr ve altı karbonhidrat almaya çalışıyorum ama uyamıyorum çoğukez yurtta kalıyorum uyabildiğim kadarıyla

* Su tüketiminiz :Günde 2lt-4lt arası

* Haftada kaç gün antreman yaptığınız:3 gün bb -1 gün yüzme

* Hangi antreman sistemini ve programını uyguladığınız:

şimdilik kardio yapıyorum sadece ama öncedende kullandığım ve mayıs başında kullanacağım sistem
    endo programına benziyor ayrıntıları antreman günlüğümde paylaşacağım

Kullanılan supplementler'ın etkileri:

animal cutsdan fazla performans alamadım benı terletemıyordu bile 1 ay kadar kullandıktan sonra bıraktım.lipo6x bende tiroidle alakalı bir sorun oldugundan dır diye düşündümden ve içeriğinde thyroid simulatin system
    yazısından anladım kadarıyla olucakkı 1 ayda 4 kg kadar verdirdi.anima cuts sadece placebo etkisi yaptı bende 1 ay eridim sandım tartıya çıkınca fiyasko oldu :)
    choline -inositol den sonra sinirlerim biraz gevsedı gıbı stres yonunden rahatladım ama ondan mı bılemıyorum.yaza kadar zayıflamayı dusundumdende bı fat burner yerıne cla ya yöneldim.
    bu supplementleri kullanırken kan ölçümü yaptırmadıgımdan değerleri paylaşamayacagım yanlız lipo 6x definasyon için harika bir ürün kullandıktan sonra ilk gün biraz baş dönmesı oldu sonra hıc bsey hıssettırmeden zayıflattı
    günler geçtikçe etkilerini paylaşacağım.nisan sonu gibide hydroxycut harcore almayı düşünüyorum. . .thums:

Son düzenleme: 26 Şubat 2009
  2. bodypower34

bodypower34 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    anladıgım kadarıyla bayagı bir kılo sorunumuz var ölcülerede baktıgımızda bu yogunluk migde bölümünde yogunlasmıs gibi görülüyor joker sanırım sorun beslenmende eger beslenmene dikkat etmezsen hiçbir yagyakıcı ve bu benzeri hiçbir ürün sana yardımcı olamaz

joker23 bunu beğendi.
  3. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    benım bide tiroid sorunum var ama gidip ölçtürmedim hiç sadece tiroksin içeren bı fatburner kullandıgımda kılo verebıldım baya fatburner denememe rağmen ordan bu kanıya vardım .6mart a randevu aldım ölçtürücem hangi değerlere baktırmam lazm bilen varmı acaba?,

kilo olarak özellikle göbek baldırlar acayip yağlı bisikletle 30dk kardıo yapıyorum ama yakamıyorum orayı :(

bacak çalışmak yani ağırlık anlamında kas çalışmak bacaktaki yağların azalmasına katkı sağlarmı_?

4. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Tiroid sorununu yalnız içinde tiroksin olan yağ yakıcılara karşı vücudunun zayıflayarak tepki vermesinden çıkardıysan (ki öyle yazmışsın) o zaman tiroid ile ilgili bi problemin olduğunu sanmıyorum. Sonuçta tiroidin salgıladığı hormonlar metabolizma hızını belirler ve bu tür ürünler de hormonal dengeyi değiştirip metabolizma üzerinde hızlandırıcı etkide bulunurlar.

Yakında kontrole gideceğin için eğer kullanmaya devam ediyorsan yağ yakıcı ürünü hemen bırakmalısın. Doktora da tiroid le ilgili bi sorunun olduğunu söylediğinde ona göre tahlil isteyecektir ama merakını gidermek için yazayım tiroid hormonları T3, T4 ve TSH dir. Bi problem varsa bu hormonların değerine bakılır.

Çok kez tekrar edildi ama gene yazayım bölgesel zayıflama diye birşey yoktur (Bazı cerrahi müdehaleler dışında). Vücudun yağ yaktıkça her bölgeden belirli oranda yağ gidecektir. Bacak vücuttaki en büyük kastır ve bacak çalışmanın vücut gelişimi üzerindeki (pek çok kişi ihmal etse de) etkisi tartışılmazdır. Özellikle Squat çalışmak (tabi çalışmanın başıda hareketin doğru yapılışını öğrenmek ve uygun kiloları seçmek kaydıyla)...

joker23 bunu beğendi.
  5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    joker23 ve saydam bunu beğendi.
  6. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
  7. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    bugün itibariyle Twinlab Ripped Fuel Extreme e baslıyorum.katkılarını görücez varsa,yanına BSN-NO explode de eklemeyı düşünüyorum ama maddi yönden göçerim heralde

Sayfayı Paylaş