John Cena Gibi Olmak

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve tankdream tarafından 21 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. tankdream

tankdream Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
  2. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    En az bir yilll oda en azzzzzz

3. BiLL

BiLL Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Şöyle gerkesiz konuları açmasanız yok john cena yok vs... biraz forumu araştırırsanız ne kadar çok yararlı konular olduğunu anlıcaksınız.Türk milletinin kanında var galiba çok hazırcıyız bende dahilim :)

İyi Forumlar...

4. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle böyle bir soruya sahip olan birine çokta mantıklı ve işe yarar bir cevap verilemeyceğini düşündüğümden hevesini kırmadan şunu söylemek isterim:
    o kişi kim bilir nasıl anabolik hormon alan birisi(sadece steroid değil, eminimki daha da fazlası)
    he onun gibi bayılana kadar dövüşüp 2 gün sonra kas çalışmak gibi bir planın olmadığını düşünürsek hormon kullanmaya mecbur değilsin ama yıllarını vermen gerekir, ne yazıkki 2 hafta sonra onun gibi olursun diyemiyorum:(

5. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    1 yılda öyle olsun etek giyerim ne kullanırsa kullansın

qubar, eyelander, umutn ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir

+1..

1 yılda o kollar nasıl olsun?..

Biceps triceps gectım bu fotoda en cok ön kollar dıkkatımı cektı..
    Cok estetık durmus ön kollar..

Son düzenleme: 21 Haziran 2010
  7. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    bu tamamen sana bağlı kimisi 5 yıl kimisi 7 yılda inşa eder +55 cm kol ve belirgin mide tahminen 120 kılo civarı. bu süre zarfında doğal ulaşmakta imkansıza yakın ..

8. siyahkuşak

siyahkuşak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    1,5 yıl diyelim biz ona havada kalmasın....

9. erdinç

erdinç Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    1yıl arnold olsan az gelir 2yıl artı genetik heves hırs beslenme vesaire

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:31 ----------

salt 2yılda olabilir demiyorum kapasiteyle orantılı 2artıx yılda olabilir

10. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    umutn bunu beğendi.
  11. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    hmm tabiki olursun iyi beslenirsen bi whey bide amino alırsan 3 ay çok bile 2 ayda böyle olursun

12. JohnnyTog

JohnnyTog Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Toghan
    Yer:
    İstanbul
    Bazı arkadaşlar 1 yılda olursun demiş ama bence 6 ay bu vücut için oldukça kafi yani iş çıkışlarında şöyle 1-1,5 saat çalışsan salonda haftada 3 gün 6 ayda böyle bir vücut 1 yıldada Mr.Olympia seçilmen garanti sayılır zaten 3 yıl çalışsan eminim tarihe adını kazırsın Arnold gibi... :D :D :D

13. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Şu foruma sürekli böyle konular açılır ukala insanlarda dalga geçmek için yorum yazarlar.Belki bilmiyorsunuz ama bu spora yeni başlayan herkes acaba şöyle ne zaman olabilirim diye sorar.Siz sormadıysanız o sizin mükemmelliğiniz.Ama genelde insan hedeflerle yaşayan varlıktır ve spora başlarken ne kadar sürede ne olabilirim diye düşünür.V.g ön yargıların en yoğun olduğu spordur o yüzden insanların başlangıçta böyle sorular sorması çok doğal.Tabiki yanlıştır böyle soruları sormak ama yenibaşlayanlar sorar.Sürekli böyle açılan konulara 3 günde olursun 1 yılda olursun çok basit tarzı aşağılayıcı msjlar atmak kime ne kazandırıyor?Yenibaşlayan biri kasın kolay yapıldığını sanıyor olabilir.Bilmemek ayıp mı yoksa dalga geçmek mi ayıp?Ayrıca konulara girip insanlarla dalga geçmeyi misyon edinme alışkanlığı nereden geliyor?Niye konulara girip yorum yazma ihtiyacı hissediliyor?Forumlar msn ortamları değil.Gülme,Kafa bulma,dalga geçme kısacası kahve ortamları değil.

oNi, 3mehmet3 ve Berkthagar bunu beğendi.
  14. van_damme34

van_damme34 Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    bu adam ön kollarını çok geliştirmiş vucutta gelişmiş. [​IMG] ama benim begendigim vucut bu[​IMG]

15. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    ilk önce terbiyeni takın istediğim mesajı yazarım buda seni hiç mi hiç ilgilendirmez eğer bi sorun varsa yönetici uyarır ki böyle konular yüzlerce defa açıldı gerçekten merak ediyosa 2-3 kelime okuyabilir

16. van_damme34

van_damme34 Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    cadocx ben kısa süredir burdayım senin ilk önce terbiyeni takınman lazım herşeyi doğru bildiğini zannediyorsun dalga geçiyorsun dalga geçince ne kazanıyorsun geçende bilmedigin konu hakkındada dalga geçer gibi bi yorum yaptın önce öğren sonra öğret bilenler dalga geçmez daha yolun neresindesin bunu merak ediyorum gerçekten.

17. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Van damme34 tartışmaya gerek yok moderatörler uygun olanı yapacaktır.

18. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    sanane ?
    ben herşeyi doğru bildiğimi idda etmiyorum ve konunun linkini at bakayım kafandan uydurma senaryolarla nereye varıcaksın ?

19. JohnnyTog

JohnnyTog Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Toghan
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar bende bu foruma yeni üye oldum sayılır... Öncelikle böyle sağa sola laf söylemek hiç hoş bişey değil ben üye olduğumdan beri böyle konuları 2-3 değil bir çok kez gördüm ve en sonunda dayanamadım şaka maksatlı birkaç bişey yazayım dedim. Kötü Çocuq sen yazdıklarının bir kısmında haklı olabilirsin ama haklı olduğun konuyu düzgün bir uslüpla savunursan bu senin daha çok yararına olacaktır. ''Basit'' bir ağazla savunduğun taktirde pek çok kişi senin yazdıklarını zaten ciddiye almayacaktır. Lütfen birbirimize karşı saygılı olalım biz şaka yapmış olabiliriz. Ama sende bize bişey söylemek istiyorsan bunu kendine en yakışır şekilde yapmalısın... Ayrıca kaba ve hatalı birşey yaptıysak zaten moderatörler bizi uyaracaktır. Bunu farklı bir platforma çekip tartışma ortamı yaratmanında hiçbir anlamı olmadığını düşünüyorum.

cadocx bunu beğendi.
  20. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Johnnytog tamam sende son mesajda guzel bır uslupla anlatmıssın meramını ama kabalıgın veya kırıcı olmanın olcusunu forum yonetıcılerı koymaz, kısı oncelıkle kendısı farkına varmalı..

Bak senın yaptıgın bu mesela saka maksatlı yazdıgını ama kırıcı oldugunu anlamıssın eyvallah ama boyle seylerın yanlıs oldugunu kabul edılmesı ıcın yonetıcılerın uyarması gerekmıyor ılla ki, kaldı ki yonetıcıler her zaman her yere yetısemıyorlar da..

Ha tamam bazen bende geyık yapmıs olabılırım ama bunun yerını ıyı bılmek gerekır, burada konu sahıbı sadece begendıgı fızıgı koymus ve kac yıl emek harcamam gerekır demıs..

Bazı konularda kısının cıdden tabırı caızse saf oldugunu veya bızlerle dalga gecmek ıcın soru sordugunu dusunuruz ıcımızden, o durumda duruma gore geyıgımızı yapalım kurallar dahılınde ama yonetım uyarmadı dıye (gormemıstır buyuk ıhtımal) en ufak seylere bıle geyık yapmayalım..

Johnnytog yazıma senın adınla basladım cunku bazı seylerın farkındasın fakat aslında mesajımın ıcerıgı cadox'u daha cok ılgılendırıyor..

Bıraz dusun bunlar hakkında cadox, yonetımın gozunden kacıyor dıye her seyı yapma luksune sahıp degılsın..

Tamam mesajına karısamayız zaten bız ancak sahsımız adına uyarabılırız mesajların yıne orada kalacak ama mesajından rahatsızlık duyan kısıler bunu dıle getırdıgınde "ilk önce terbiyeni takın istediğim mesajı yazarım buda seni hiç mi hiç ilgilendirmez" ve "sanane" gıbı bır uslup kullanman cok yanlıs..

Sımdı ıstersen banada sanane der gecersın ıstersen bıraz dusunursun.. Geyıgımızı yapalım ama haketmeyen ınsanları da uzmeyelım..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş