Joel Stubbs (mükemmel sırt)

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve Veyron tarafından 17 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 35 üye.
  1. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Birçoğumuz bu ve bunlar gibi sporun bizzat kendisi olmuş, ziyadesi ile gelişkin şahsiyetlerin vücut yapılarına özenerek kendi çapımızda spor salonlarına muhtelif miktarlarda aidatlar ödeyip bu spora bir dönem emek vermiş ve daha sonra kendisini gençlerin spor yapabilmesi için salon açmakla görevli hissetmiş hocalarımızın geçim kaynakları haline gelerek bu abiler gibi olmaya çalışıyoruz bir çoğumuz yok abi ben kaslı vücut istemiyorum fitness daha sempatik geliyor bana felan gibi artık klişeninde ötesine geçmiş sözlerle kendimizi kandırıp birkaç santim şişirebildiğimiz kaslarımızla kendimizi avutadururken acaba bu derece aşmış vücutlara sahip olan insanlar hayatlarından ne derece memnundur yani sürekli antrenman, sürekli disiplin ve bunun yanında bu tür abilerin kullandıkları envai çeşit gelişim kimyasalı (ben bunların herturlüsünün ayrı bir zararı olduğu kanısını taşımakla birlikte kullanan tüm arkadaşlarıma sonsuz saygıyı da her zaman gönlümün bir kenarında taşıyorum) sonuçta elde edilen böyle bir vücut.
    Sizce gerçekten hayatlarından memnunlar mı? neyse ağırlık kaldırmaya devam ne de olsa daha şişmesi gereken çok kas var değil mi?

Arkadaşlar kusura bakmayın anlayışınıza sığınıyorum hem gerçekten merak ettiğim bir soruyu sorayım hemde okyan arkadaşlar becerebildiysem eğer biraz tebessür etsinler istedim.

Konuyu açan arkadaşta kusuruma bakmaz inşallah biraz konu dışı oldu ama idare edersiniz artık beni.

Bu arada gerçekten iyi sırt yapmış abimiz.

bench_O

2. Mrozguryilmaz

Mrozguryilmaz Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    orantıyı aşmış adamın %50 si sırt olmuş kollar sönük kalmış komik duruyor. bu spor orantı sporu istediği kadar büyüsün orantı yoksa başarıda yok !

3. ogg2011

ogg2011 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    midem kalktı gece gece
    neresi mukemmel bunun insana benzemiyo ekmek carpsın

4. ordakal39

ordakal39 Yeni Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenciyim
    bu herif nakavt olmaz :)

5. Arrrrddddaaaa

Arrrrddddaaaa Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Biraz daha kanat çalışsa uçar :D

6. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    Bu biraz mükemmellikten çıkmış gibi sanki kötü bir hal bence

7. 4.arnold

4.arnold Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    saygı duyulması gereken bir sporcu.

8. brhmcr

brhmcr Guest

Degisik bir goruntu olusmus, duygularimi aktaramiyorum. Karar veremedim guzel mi cirkin mi? Ancak saygi duymak lazim.

9. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    omuzlarını ve bacaklarını hiç beğenmem ancak sırt değince joel stubbs kesinlikle ilk üçe girer hatta favorim kai greene ile de birinciliği paylaşır. gerek trapezleri gerek kanatları olsun sırtının her milimi muazzam. sırtından biraz feda edip omuzlarına yüklenseydi aslında çok daha iyi olurdu gerçi...

Sayfayı Paylaş