Jinokomasti-Body-Tedavi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Madness tarafından 2 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Madness

Madness Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Sağlık kategorisine açtım kimse ilgilenmedi umarım burada bilgili kişiler yardım eder.Konuya gelirsem...

Herkese merhaba,
    Konunu yeri burası mı bilemiyorum ama açmam gerekti diğer yerlere konu açamıyorum.18 yaşındayım 1.75 boy 90 kiloyum..Tek taraflı jinekomasti var doktora gittim az rastlanırmış tek taraflı iki üç tahlil yaptırdım %10 oranında kadın hormonu baskın çıkmış ve yağ bezesi toplanmış sağ göğüsümde..Cerrahpaşa'ya yönlendirdi daha gitmeye fırsat bulamadık.Şimdi ne olacak?Hormon tedavisi mi uygulanacak nasıl birşey o? göğüs tedeviden sonra küçülür mü yoksa ufak bir operasyon yapmak gerek mi tek taraflı olduğu için liposakşın mı olunabilir..Artısı eksisi nedir bu tedavinin?

Ayrıca 4 yıldır yaz ayları body salonuna gidiyorum.Aslında alt yapı gayet sağlam ama yağ olduğu için ortaya pek birşey çıkmıyor.Hastaneye kadar biraz daha göğüs bölgesine kasayım diyorum sonra bırakacağım zaten.Yağlı yiyeceklerden uzak duruyorum,istediğim zaman rahat kilo verebiliyorum önemli bir özellik bu.Bunları bilgi olsun diye söyledim bilgili kişilerin yardımına ihtiyacım var.

*Kayda değer cevap geldikten sonra konuyu silerseniz sevinirim.

2. Madness

Madness Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Koca sitede şu soruya cevap vericek kimse yok sanırım.Kapanabilir

3. oquzhan123

oquzhan123 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    dostum eğer jinekomastiyse kesinlikle ne yaparsan yap gitmez ameliyat şart ben 1 sene önce oldum merak ettiğin bi konu varsa mesaj atabilirsin yardımcı olurum

bana doktorum istersen 10 20 sene spor yap yinede gitmeyeceiğini söyledi sen çare ameliyat

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

- Konu forum kurallarına aykırıdır
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    - Kaynak belirtilmemiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş