jinekomastiyle mücadelem

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Adkins*Wolf tarafından 21 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Adkins*Wolf

Adkins*Wolf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    arkadaşlar öncelikle merhaba 20 yaşına giricem ve hala kilolarımdan şikayetçiyim sırf bu kilo yüzünden özgüvenim yok kendime yürüyüşüm bozuk ve yürüyüşümle dalga geçenlerle kavga etmekten dövmekten sıkıldım açıkçası profil fotoğrafı koymaya bile çekiniyorum utancımdan bende dedemde babamda abimde olduğu gibi bu göğüs büyüklüğü var doktorlara o kadar çok gittimki herkes zayıfla diyor ama bilmiyorlar bunun psikolojisiyle yaşamanın ne demek olduğunu, jinekomasti hastalığı var bizim ailede değil sadece baba tarafındaki bütün akrabalarımızda var. Geçenlerde midemden şikayetçi olduğum için doktora gittim midemden gelen yakıcı bi genirti ve ağzıma yediğim şeyler geliyor kuscak gbi oluyordum. sonucunda reflu ve gastirit varmış binevi bilenler hazımsızlık olduğunu bilir herneyse buda bi etken kilo için mide hazmedemediğinden yağ vücutta kalıyor.BEn birçok sporla uğraştım arkadaşlar aradığım sporu bulamağımdan çok vazgeçtim yapamadım sıkıldım daha doğrusu, en sonunda vücut geliştirmeye yazıldım 1 yıl öncesine kadar ve devam ediyorum ara ara bıraktığım için pek değişen bişey olmadı şuan 106 kiloyum ideal kilom 84 ama ben 88 olmayı istiyom en azından bu yaza kadar yediklerime son 2 aydır çok dikkat ediyorum 108 e kadar çıkmıştım. ARtık sigarayıda bıraktım 17.günüm 4 buçuk yıldır içiyorum arkadaşlar yokuş çıkamıyorum sporda tıkanıyorum en sonunda kafaya koydum ve bıraktım artık her sabah corn flakes ( mısır gevreği) yiyorum ve tok tutuyor hiç değilse akşama kadar ve burda benden başka sigara içen bi aptallığı yapan yoktur heralde onlarda pişmandır umarım ben kimseyi yargılamıyorum kendi yaşantınız ama bi yerden sonra bi adım atmak gerekiyor ve ben buna geç de olsa başladım sigara içmedğim şu 17. günde anladımki nefesim ve kondisyonum yerine geldi.Arkadaşlar okuyan ve zahmet eden herkese teşekkür ederim ben bişeyler paylaşmayı istedim ve artık yaptığım herşeyden gurur duyuyorum ve utanmıyorum çekinmiyorum bu hayatta hiçbişeyi takmaya değmez üzülmeyin hoşçakalın ! :)

2. EvenYou

EvenYou Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de hayatımda hiç sigara içmedim ve özenmedim en iyisini yapmışşın bırakarak sana inanıyoruz sen 90 kiloyu rahat olucaksın sonrası gelir otomatik zaten moralini bozma arkadaşlarını dövdüğüne göre kuvvetlisin :D

3. Adkins*Wolf

Adkins*Wolf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    ahahaha son durumum :97.4 kilodayım :)

Sayfayı Paylaş