1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Jinekomastimiyim ???

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve reCis tarafından 18 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Jinekomasti ameliyat sonrası memenin tekrar büyüme riski var mı?

Ameliyat sonrasında eğer yağ dokusu mevcutsa hastanın aşırı kilo aldığı durumlarda (15-20 kg) meme bölgesinde bir artış olabilir, bunun haricinde ameliyat sonucu tekrar eski hale geri dönmek söz konusu değildir.

http://www.esteplast.com/v3/p_este.asp?p=ep_jinekomasti#

2. shoother

shoother Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok meslektaşım varmış forumda galiba :)
    fotoğraflardan tanı konmaz önce onu söyleyeyim. normalde bir doktora git derdim ama meme kanseri bile yapan var seni :). hayır jinekomastiye benzemiyor. ama bu işler belli olmuyor görünüşe aldırmamak lazım. jinekomasti olmasa dahi senin yaşındaki birini kötü etkiler. tedavi etmekte fayda var. ameliyat sonrası iz kalır mı? evet çok dikkatle bakınca biraz kalır. ama şu andaki halinden iyi olur. fotoğraflardan anlaşılmaz.

3. XxAcuNxX

XxAcuNxX Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Jinekomasti meme dokusunun erkeklerde görülmesidir yani kadınlardaki dokudan oluşur.Kadın memesine ellemiş biri olaraktan söyliyim :D yağa göre biraz daha sert oluyor recis tam meme ucunun arkasına bir dokunurmusun birde göbeğinin yağlı olan yerine dokun memen daha yumuşaksa yağdan kaynaklanıyor olabilir bu resimlerden hiçbirimiz ayırt edemeyiz çünkü ama dediğimi yaptıktan sonra memen daha yumuşaksa bile kesinlikle doktora görün saygılar.

4. JOKER08

JOKER08 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    jinoko değil bilgilerime dayanarak ama doktora git yinede..
    göğüs ucunda sertlik varmı?..

5. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    çok komiksin acun..;)).....

arkadaşın sorunu ortada...jinekomasti olmuş...cerrahi çözümden evvel mümkün olduğunca kilo vermek, spor destekli olması şart, ondan sonra isteniyorsa cerrahi müdehale ile düzeltilebilinir.

6. fırathan

fırathan Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    benm başlığımı biraz incelersen jinekomasti olup olmadığını düşünmek daha kolay olur senin için ama her türlü doktora görün 85 kilo insanda o kadar büyük olması imkansız geliyor insana ben 105kiloykende sadece biraz daha büyüktü jinekomastim burda sana doktora görünme diyen insanlar senin 1 sene boyunca diyet yapıp 20 30 kilo verebilceğini hesaba katıp gitme diyor haberin olsun hani sen onu yapsanda meme erkeklerde biraz gariptir hastalık 3 erkekten birinde warmış ortalama meme dokusu olmasa bile sadece gitmeyen yağ dokuları war onların tedavileride liposakşın yani her türlü hastalık seninki

7. XxAcuNxX

XxAcuNxX Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    bendede vardı yağ oranım %18 ken şimdi %9 a düştü ve öyle bir sorunum kalmadı o yüzden söylüyorum yumuşaktı benimki yağ dokusuydu.

8. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    benim göğüsümde bu resimdeki arkadaşınkine benziyor 120 kg den 80 kg ye indim 4 ayda feci sarkmalar var
    göğüsşeri çok iyi şişirdim 1.5 yılda , ama sarkma veya resimdeki arkadaş gibi olduğu için çok değişik gözüküyor:)
    ben şu aralar yine kilo verme aşamasındayım aç karnına 79.5 kg falan geliyorum haftada 4 gün ağırlık 2 gün karido 1 gün off
    önümüzdeki eylülden itibaren sabahları açkarnına 1 saat sabah koşu-yürüyüşü kardio , akşama doğruda sırf ağırlık (ganiner whey amino megaforte amino nox animal pak-pump -cuts) supplement takviyesi ile 1 yıl daha bekliyecem eğer gitmezse sarkmalar ve göğüslerdeki bozukluk ve karın kaslarım adonislerim belirginleşmezse , yapçak bişe yok cerrahi yönteme başvuracam hayırlısı bakalım.

9. onurettin

onurettin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    İstanbul
    Bende tek taraflı jinekomasti vardı. 2 yıl kadar önce ameliyat oldum. Eskisinden daha iyi oldu, iz vs yok gibi bişey. Sonuçta estetik dikiş ile dikiyorlar, liposaction giriş yerlerinin nokta halinde izi kalıyor sadece.
    Eskisinden iyi olmakla beraber, göğüsler arasında asimetri oldu biraz. Bu da normal, sonuçta epey yağ aldılar birinden. Tek taraflı göğüs çalışarak düzeltmeye çalışıyorum.
    %20-21 civarı yağım var, yağ oranımı düşürürsem sanırım asimetri azalacak.
    Sağlık açısından bildiğim kadarı ile tedavisinde fayda olmakla beraber, çok da elzem değil. Fakat görüntü olarak pek hoş durmuyor. Ameliyat olan biri olarak, sorunu olan arkadaşlara ameliyatı tavsiye ederim. Fiyatlar değişken olmakla beraber aşağı yukarı 3.000 civarına patlıyor.

10. reCis

reCis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ameliyat oldum.

4 doktora gördündüm. 2 si açık 2 si lipo dedi. evime yakın olan hastahanede lipo yapıldı. şu anda korseliyim. refakatcime göre göğüslerim cok iyi, ve dahada çekilicek göğüsler. 1 litreden fazla atık çıktı göğüslerimden. (atıkların olduğu şişeyi gördüm insanlığımdan soğudum:lol:)

özelde 3500 liraya mal oldu bana herşey dahil.duh

Umarım tekrar lipoya ihtiyaç kalmaz ve normale girer. Sıra geldi adam gibi diyete.bench_O

11. Ignorius

Ignorius Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    Jinekomasti olma ihtimali var, olmayabilir de. Ultrason ve kontroller sonrasında belli olacaktır, bir an önce doktora görünmenizde fayda var. Çok geçmiş olsun.

Sayfayı Paylaş