Jinekomastimiyim ? Resimli

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve 321321 tarafından 25 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 321321

321321 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar gögüs ucumun hemen altında çok küçük bi çekirdeklenme var beni rahatsız etti ama bu ağrısız acısız yani büyür diye korkuyorum takıntı yaptım birazda sürekli bakıyorum

ısıya görede değişiyo su deyince büzülüyo veya sevişme anında ama yinede sadece ucu biraz şişik o yani. Çok azda göğüs kasım var resimde farkedilmesede..her neyse durum böyle herkesten yorum bekliyorum lütfen

http://l1306.hizliresim.com/1b/t/pl1hj.jpg

1.84 boyunda 68 kiloyum yani zayıfım yaş 20

2. ScaryenD

ScaryenD Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Gülmeden edemiycem sıkıntı yok arkadaşım bu gelişme çağındakı insanlarda daha sık olur aynı problem için bende doktora çıkmıştım kulak ve göğüs ucunda vardı istersen alabilirim ama zahmetlı olur bunlarla çok karşılaşıyoruz zamanla geçer demişti.

3. 321321

321321 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    niye gülmeden edemiceksin :D gelişme çağımı yaş 20. Teşhisi elle mi yaptı seninkini test le mi ?

4. ScaryenD

ScaryenD Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    yaş 20 iş bitmişmi arkadaşım tabiki gelişmektesin hala . dediğim gibi sık karşılaşıyormuşlar banada geçer demişti şuan bir problemim yok resmine baktıgımda ciddi görünmüyor endişelenme zamanla geçer :))

5. 321321

321321 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorumunu okuyunca bile içime su serpildi ha :D yağlanma dicem zaten zayıfım bu içindeki sertliği çözemedim sıkıntı yaptım :(

6. ScaryenD

ScaryenD Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Evet arkadaşım bu vücudunun kendi kendine ürettiği birşeydir yağ bezesi bile dendiği olur ve vucudun bunun farkında en yakın zamanda orayı onarıcaktır çalışmayı kesmene ve moral bozmana hiç gerek yok geçmiş olsun =)

Sayfayı Paylaş