Jinekomastimi sizce?(Resimli)

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve SonSes tarafından 3 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. SonSes

SonSes Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar herkese iyi forumlar.8-9 yaşlarımda baya kilo almaya başladım ve 16 yaşıma kadar kilolu bir çocuktum.Tahminen 12-13 yaşlarımda göğüs uçlarım çok kaşınıyordu tabi genişleyeceğini düşünememiştim.Şimdi boyum 1.80 cm ve kilom 74 , buna rağmen tek sorunum göğüs uçlarım öne doğru şişik.İçine bastırdığımda top gibi bir şeyler var uçlarında ve acımıyor.Üşüyünce veya elleyince esasında olması gereken görüntüyü veriyor.17 yaşımda doktora gittim genel cerrahiye bana ergenliktendir 19-20 yaşlarında geçmezse gel dedi.Şuan 18 yaşındayım bu durum canımı çok sıkıyor.Jinekomastimi yoksa ergenlikte görülen göğüs uçu şişmesimi merak ediyorum.Sizinde görüşlerinizi almak istedim.İyi forumlar.
    Not:3. fotoğraf üşüyünce ortaya çıkan görüntü.

2. ConnorReis

ConnorReis Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Kardes ergenlige girdigimde bendede olmuştu 7-8 ay felan çok fena aciyordu okulda siraya yattigimda yanlislikla ustune yatinca deli gibi acimisti bi ara ama sonradan gecti simdide sag göğsümun yağ bezesi fazla gibi anlamadim gitti

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş