jinekomasti

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve GangBang07 tarafından 1 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. GangBang07

GangBang07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Antalya, Turkey
    Merhaba kardeşlerim ve abilerim.
    ben jinekomasti sorunu olan 17 yaşında bir gencim, bu sorun ben 12 yaşımdayken başladı ve hala devam ediyor.Utanarak soyluyorum intihar edip gözlerimi hastanede de açtım extacy de içtim yağ yakıyor diye.
    doktor 18 yaştan önce ameliyat olmayacağını söylüyor bütün uyuşturucu sigara vb maddeleri bıraktım spor yapıyorum kadın göğsü gibi abi psikolojim çok bozuk ya bunun yaş sınırlaması canımı sıkıyor yağlanma olduğunu hormon sorunu olmadığını söylüyor doktor.yağ yakıcı kullanmalı mıyım sizce ? Ve bunu geçirmem için neler yapmalıyım kimi bench Press yüklen diyor kimi kardio yap diyor nolur yardım edin.
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Şubat 2016 ---
    Mobilde olduğum için fotoğraf yükleyemiyorum en kısa zamanda yukleyeceğim

2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    ergenlikte jinekomasti sık görülür 19-20 yaşlarına kadar geçme ihtimali var. geçmezse de ameliyat olursun en kolay ameliyatlardan biridir dert etmeye gerek yok.

Bozo-Baku bunu beğendi.
  3. Ironstorm

Ironstorm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kardeşim seni çok iyi anlıyorum. Ayni dert bendede mevcuttu sen kimsenin dedigine ha diyince inanma bi araştır bi düşün yapmadan önce sporunu bırakma ve aklında sağlıklı yaşamak için bu sporu yaptığını düşün rahat ol bench press asilmakla extasy içmekle jinekomasti geçseydi jinekomasti zaten mevcut olmazdı ben sporla yendim sende basarabilirsin konunun takipcisiyim foto bekliyorum

Sayfayı Paylaş