Jinekomasti

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve MyWorld74 tarafından 25 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. MyWorld74

MyWorld74 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Makina CNC
    Yer:
    İstanbul
    öncelikle merhabalar bu konuyu açmamdaki amaç bende zamanında çok forum gezdim herşey okudum çok fazla bilgi topladım ama boşa o kadar uğraşmısız bu hastalıgı olan veya düşünen kişiler kesinlikle doktora gözüksünler başka hiç bir çözümü yok utanılcak bişi de yok tab şuan bunu söylerken rahatım zamanında bende çok utanıyordum sonunda cesaretımı toplayıp gittim ameliyat oldum ınanın öz güvenınız yerine geliyor.Jinekomasti hakkında istediğiniz şeyi sorabilirsiniz yardımcı olabildigim her şeyde destek veririm gerek yorum olarak gerek özel mesaj atabilirsiniz.buda before afterim :)

2. bodyformen

bodyformen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Açana bende varmı.Olmasından korkuyorum .Yaşım 17 Kilom 90-92 arası boyum 1.82 yağlı bir vücudum var.

3. MyWorld74

MyWorld74 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Makina CNC
    Yer:
    İstanbul
    Fotograf atarsan yardımcı olmaya çalısırım

4. Shelter

Shelter Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Bende de aynı durumun olmasından endişeleniyorum, bir hemşire tanıdık yalancı jinekomastidir dedi. Umarım yoktur, bir ara fotoğraf atacağım dostum sana zahmet doğrularsın.

MyWorld74 bunu beğendi.
  5. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    dostum benim fotograflardaki kadar değil ama hafif sarkıklılk var kilo kaybından olabilir 7-8 kg vermiştim şuan toparladım biraz ama sadece göğüs uçları şişik balon gibi oynayınca büzüşüyor sertleşiyor ama 30 saniye sonra fıs tekrar şişiyor ve çok sinir bozucu devlet karşılamıyor sanırım bu ameliyatı :(

MyWorld74 bunu beğendi.
  6. MyWorld74

MyWorld74 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Makina CNC
    Yer:
    İstanbul
    Heyete girmen lazım ben devlete ücretsiz oldum

7. burak97

burak97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meraba forumda yeniyim yaşım 15 memelerimde şişlik var önceden ağrı vardı oda kalmadı ayrıca geçen yaz sürekli bilgisayar başındaydım kısacası hareketsiz bi 3 ayım geçti sürekli sağlısız besleniyordum düzensiz uyku uyuyordum acaba ben jineekomasti miyim şu an hiç ağtı yok terleyince veya ıslanınca memelerim çok ufalıyor değil diyorlar ama bftr ye de sorayım dedim cevaplarsan sevinirim

8. SonSes

SonSes Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle yaşın ergenlik jinekomastisi için çok uygun. Bu geçebilir senin yaşlarında. Hatta ergenlik sonuna kadar geçme ihtimali bile var.Yinede bir dahiliye bölümüne gözükmeni öneririm kardeşim. Onlar sana gereken bilgiyi verecektir.

9. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    heyete girmen lazım derken ücretsiz olabilmesi için mi girmem gerekiyor ? biraz daha açıklayıcı anlatabilir misin ?

10. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Dostum sanki afterda da biraz sikinti var gibi duruyor ama yag yakiminin vucudun her yerinden oldugunu varsayarsak yag yuzeen 8 10a dusse pek siritcagini dusunmuyorum goguslerinin sonuncta jinekomastiyi yapan da memelerde toplanan yag heralde emin olmamakla birlikte

11. MyWorld74

MyWorld74 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Makina CNC
    Yer:
    İstanbul
    Aynrn öyle kardeşim ulturoson sonucu ve kan tahlili ile heyete basvuruyorsun toplandıklarında gögüslerine bakıyorlar estetik amaçlı değildir derlerse ücretsiz olabilirsin
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Mayıs 2015 ---
    Doğrudur dostum kilolu biriydim gögüslerde yap oranımda var yavaş yavaş toparlamaya çalısıyorum

12. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Ayni sorun sen kadar olmasa da bende de vardi bel cevrem 120 cmken bile goguslerim daha ilerideydi yag oranini dusurunce geciyor

13. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18

14. burak97

burak97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar daha önceden de yazmıştım jinekomasti hakkında yaşım 15 cildiye doktoruna gitmiştim elimde şişlikten dolayı kan tahlilinde şans eseri tiroid hastalığımın olduğu ortaya çıktı TSH değerim 5,69 yüksek bir değer bu hafta içi doktora görünücem tiroid için yinede bir sorayım derim tiroid hastalığı jinekomasti yapar mı lütfen cevaplayın değerlerin de resmini attım d vitamini eksikliği de bar yaş 15 boy 1.82 kilo 78
    --- Mesaj birleştirildi, 3 Mayıs 2015 ---
    İşte tam olarak bu

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      92 KB
      Görüntüleme:
      378
  15. MyWorld74

MyWorld74 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Makina CNC
    Yer:
    İstanbul
    Sanırım bunun için ilk önce doktoronun onayı olması gerekiyor yani onun yönlendirmesi gerekiyor rica edersen yapar zaten ultroson ve kan tahlili sonucu ve 2 adet fotoğrafla hastanenin heyet kuruluna başvuruyorsun her hastanede öylemi bilmiyorum benim gittiğim hastanede salı persembe gunleri heyet toplanıyor o gün hastaneye gidiyorsun içeri çagırıyolar tahmini olarak +10 doktor var gögüsünü göstermeni istiyorlar ardından ne karar verirlerse estetik amaçlı değildir derlerse ücretsiz olabilirsin sadece korse parası çıkar cebinden oda 30tl filan

16. omerkerim.daimaguler

omerkerim.daimaguler Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bendede var ya bide kiloylada alakali degil boyum 185 kilom 82 4 aydir vg yapiyorum ama jinekomastim gecmiyo

Sent from my iPhone using Tapatalk

17. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    oha biraz ürkütücü geldi 10 kişinin önünde göğüs açmak :) herhangi bir doktorun yönlendirmesi olur mu yani hastanede benim 16 yıllık doktorum var ona desem o halledebilir mi nöroloji doktoru kendisi

18. MyWorld74

MyWorld74 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Makina CNC
    Yer:
    İstanbul
    Haha ürkme utancak bişi yok sadece 5sn olmaz kardeşim ameliyat yapıcak doktorun onayı lazım

19. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    usta çok soru sordum farkındayım da son olarak şunu sormak istiyorum devlette hangi doktora gidip kan tahlili felan istememiz gerekiyor plastik cerrahına mı dedin ya hani o ameliyati yapcak kişinin onayı lazım diye o yüzden soruyorum ve son olarak geçen de sormuştum cevap alamadım soruma ameliyattan sonra vücut geliştirmeye 1 ay felan ara vermek gerekir diyolardı nette o doğru mu sende bıraktın mı 1 ay boyunca ?

20. MyWorld74

MyWorld74 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Makina CNC
    Yer:
    İstanbul
    Plastik cerrahına muayneye git o senden en olmak için kan degerlerine ve ulturusonuna bakıcak ben o zamanlar zaten sporu bırakmıştım ama evet yapamazsın spor en az 1 ay bence 2 ay filan yapamazsın gibime geliyor

Sayfayı Paylaş