jinekomasti ve nolvadeks kullanimim sonrasi göğüsten su gelmesi

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve _headache_ tarafından 9 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. _headache_

_headache_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar göğüsümde hafiften jinekomasti var hocam nolvadex isimli ilacı önerdi aldım günde 2 defa kullanıyorum bi sabah bi akşam fakat göğüs uçlarımı sıkınca bi sıvı gelmeye başladı bu normal midir ? bu ilacı nasıl kullanmalıyım :(

2. brhmcr

brhmcr Guest

yas, kilo, boy nedir?

Jinekomasti teshisini kim koymustur?

Hocan ne hocasidir?

Daha once bir endikronolog tarafindan muayene edildiniz mi?

Eksik bilgileri verip insanlardan kehanet bekliyorsunuz...

3. _headache_

_headache_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    19 yaş 3 yıldır bb yapıyorum. hocam kendi tecrübelerine dayanarak söyledi jinekomasti olduğunu meme ucumda bi kitle var. doktora görünmedim...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:53 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:50 ----------

kilom 78 boyum 1.84

4. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Steroid falan kullandın mı ? Ayrıca sıvı gelmesi prolaktin seviyenle alakalı olabilir , benimde başıma geldi, ben steroid kullanıyordum , 2 günde 1 yarım cabaser kullandım geçene kadar.
    Nolvadex'i de doktora görünmeden alma boşu boşuna.

5. _headache_

_headache_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    6 hafta kadar sadece prolaktin seviyesi ne oluyor cabaser bende kullanmalımıyım ? doktora görünmek istemiyorum ekonomik ozgurluğum yok yani doktora yeticek kadar ne param var nede sigortam malesef :(

6. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Bunu anabolik forum'a açarsan daha iyi yardımcı olurlar , ayrıca yaşını kilo boyunu , yaptıgın steroid kürünü açıkça belirt , daha sağlıklı yorumlar alırsın.

7. brhmcr

brhmcr Guest

Selim4141 farketmeden ilac tavsiyesi veriyorsun ve karsida ki uye de zaten, ne versen gidip alacak tarzda.

ACILEN DOKTORA GIT

8. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Kullandigin ilaclari ve ne kadar suredir kullandigini yazar misin?bu arada brhmcr trde gercekten doktorlar bu isten hicbir sey anlamiyor.kur donemimde bittikten sonra benimde bazi sorunlarim oluyordu doktor bana pct bile yapmami soyluyordu.ve bunu soyleyen doktor daha trenbolonun dianabolun ne oldugundan bile habersiz.yani doktora gitmesi daha kotude olabilir.bu islere giruyorsak bu ulkede kendi kendimizin doktoru olmak zorundayiz malesef.

Sayfayı Paylaş