Jinekomasti, ve göğüs günü.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve HushMoney tarafından 12 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. HushMoney

HushMoney Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba arkadaşlar, göğüs gününü sevmeyen yoktur aramızda o gün sırf göğüs çalışmak için kar kış yağmur demeden spora gidenler bile vardır elbet.

Bi kaç ay önce jinekomastim olduğunu öğrendim göğüste yağlanma, ve şu ana kadar işte gider düşüncesiyle kafama takmadım ki gitmiyor yaşım daha 15 bench presste 90'a yakın basıyorum diğer bölgeler deseniz kendimden büyük kişilerden daha fazla ağır giriyorum ama istersem 120 kg gireyim yinede bi önemi yok, keşke kollarım 40 değilde 30 olsa zap zayıf olsam da şu jinekomastim olmasa. 1. seviye benimkisi yani belli olmuyor ama kas dokusu ile de dolmuyor, üst göğüs alt göğüs hiç birini çalışmak istemiyorum şimdi antremana gidicem ve göğüs günüm ne değişecek? 80 kiloyu tek başıma bastım nolacak? hiç bişey, küçümsemiyorum ama en ufak çocuğun göğsü bile benimkinden daha sert! Bi de dışardan bakınca göğüslerim çok iyi gözüküyor herkes vücut olmuş sanıyor ama elleyince yağ bezesinden başka bir şey yok sallanıyor yani.

denedim, yağ oranımı düşürmeye çalıştım şeker çikolata kola cips ne varsa kestim olmadı şınav mekik düzenli şekilde beslenmeyle göğüs güçlendirmek için yine olmadı.

pes etmek bana aykırı bişey ama daha fazla dayanamıyorum, 18'e kadar böyle kalabilir dediler sizce?

Sayfayı Paylaş