jinekomasti varmi ?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve bossblitz tarafından 28 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. bossblitz

bossblitz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba 3 aydir hacimlenmeye yönelik calisiyorum önceden hafif kiloluydum yag yakmadan sonra hacimlenmeye yönelik calismaya basladim. bugün aynaya baktigimda kafayi yicek gibi oldum jinekomasti varmi gögüslerimde bi bakablirmisiniz lütfen hic steroid kullanmadim.jinekomasti mi var yoksa yaglimiyim ?? jinekomasti varsa ameliyat cözüm yolu galiba.ameliyat olduktan sonra istedigimiz sekilde hacimlendirebilirmiyiz yani tamemen kurtulabiliyormuyuz tas gibi bi gögüse sahip olablirmiyiz :confused:

Ekli Dosyalar:

2. FasT

FasT Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kilonu belirtmemişsin, yağlı mıyım demişsin. Sadece göğsün görünüyor ne diyebiliriz ki?
    İlla ki bir şey dememizi istiyorsan göğüs uçları bana jinekomasti gibi görünmedi. Şüphene açıklık getirmek istiyorsan doktora görün bence.

3. bossblitz

bossblitz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    en kötü ihtimali düsünürsek diyelimki jinekomasti var ameliyat olduktan sonra tamemen düzeliyormu yani jinekomastisi olmayan hacimli atletik görünümlü gögüslere sahip olabilirmiyim yoksa jinekomasti ömür boyunca bu konuda sikintimi yaraticak

4. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    jinekomasti gibi gözükmüyor. elinizle bi yoklarmısınız
    2 parmağınızı işaret ve ortaparmağızın arasına göğüs ucunu alarak bastırın
    ve kaburga kemiğinize değecek kadar basınç uygulayınız. sertlik oranı nedir hissetmeye çalışın
    eğer yumuşaklık hissediyotsanız iyi daha emin olamak için elinizi kaldırmadan sağa sola hareket ettiriniz
    ve kaburgalara sürttürün kemiğimize fazla bir sertlik gelmiyorsa sadece yağlanma vardır.
    vucudunuz göğüslere yağ biriktirmektedir.

Son düzenleme: 28 Mayıs 2011
  5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    en kotu ıhtımal olarak dıyelım jınekomastısınız ve amelıyat oldunuz ogun ıcıdne gunluk hayatınıza donebılırsınız sporada 2-4 hafta ıcınde baslaya bılıyorsunuz korkucak bırsey yok bende olucam ıns.

jınekomastı olabılır dıye dusunuyorum kadın gogusu gıbı yuvarlak gozukuyor gogus ucu sertlesmıs vıraz soguktan ondan anlamak zor resımle kımse net bırsey soyleyemez doktora gıdın yorumlara gore hareket etmeyın bence 2 dk da anlar doktor

6. bossblitz

bossblitz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    valla gögüs uclarim yumusak sert degil dedigini yapiyorum cok yumusak oluyor.galiba yagliyim kas kütlemde yeterince fazla olmadigi icin sarkik görünüyor kas kütlemi yükseltip definasyonda yag oranimi düsürürsem cözülür gibime geliyor

7. zumruduanka

zumruduanka Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    pazarlama
    Yer:
    istanbul
    jinekomasti falan yok rahat ol.Beslenmeni gözden geçir bulk dönemi her önüne geleni yeme dönemi demek değildir.

8. supersport

supersport Üye

Beğenileri:
    236
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Tıp
    jinekomasti yok sizde. yalnız göğüs kasının üstünde yağlanma mevcut. zor eriyen yağ grubundan. aklında soru işareti kalmasın istiyosan bir ultrason çektir. kesinlikle görünüm jineko değil.

9. bossblitz

bossblitz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    cok tesekkürler icim rahatladi valla

Sayfayı Paylaş