Jinekomasti Sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mcghost tarafından 18 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. mcghost

mcghost Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar bodye yaklaşık 2-2.5 ay önce başladım. Jinekomasti sorunum 12-13 yaşlarından itibaren başladı ve 5 yıldırda jinekomasti sorunum var. 2 farklı doktora göründüm. Biri ameliyat olmadan çözüm olmayacağını söyledi ve ameliyatı şart koştu, diğer doktorum ise kesin birşey söylememekle birlikte spor yapmamı önerdi. Daha önce 5 ay boyunca tamoxifen kullandım fakat bir yararını göremediğim için ilacı kestim. Bodye başlamadan önce biraz daha büyük görünen göğüslerim, üst göğüs kaslarım gelişmeye başlayınca kendini toparladı. Ve spor yaparken meme ucu normal haline donuyor fakat spordan 1-2 saat sonra eski haline geliyor. Body hocam bu sorunun geçebileceğini söyledi fakat ben emin değilim. Glanduler yapı mı değil mi ya da meme dokusu var mı maalesef bilmiyorum. Bir çok sitede bu sorunun ameliyatsız geçemeyeceği yazıyor fakat bu konuda şüpheliyim çünkü buyuk ölçüde bir toparlanma oldu. Altta şuanki halimin fotoğraflarını veriyorum. Sizinde yorumunuzu almak istedim. Sizce body bir cozum olur mu? Ameliyat kesin şart mı? Şimdiden teşekkürler.

Kilo:50(sabit)
    Boy:1.67

Body Building Programı:

Isınma 10 dk
    Omuz Pres (3x12)
    Göğüs Pres (3x12)
    Sırta Çekiş (3x12)
    Karna çekiş (3x12)
    Bar bisebs (3x12)
    Dumbel crul. (3x12)
    Makine trisebs (3x12)
    Tek dumbel trisebs (3x12)
    Leg extision (3x12)
    Leg crul. (3x12)
    Mekik 15-20-25; arttırıyorum. kilo alamadığım için bölgesel çalışmaya geçemiyorum.

2. atalay1

atalay1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dostum ben kilolu bir ınsanım yas 17 166 boy 100kg birde benim gögüslerimi görsen jinekomastimi yoksa kilodanmı oluyor bilmıyorum ama denize dahi gidemiyorum kadın gögusu gib kocamanlar bende çözum arıyorum benımki belkide kilodandır çunkü acayipp yaglıyım inş öyledir sende bende umarım çözüm buluruz...

3. taxi driver

taxi driver Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Evet Jinekomasti var ve sporla diyetle geçmez.. 1 sene bekleyin kendiliğinden geçmezse tek çözüm ameliyat

4. mcghost

mcghost Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Emin misiniz geçmeyeceğine ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:34 ----------

Bodye başladıktan sonra gözle görülür bir küçülme oldu ama emin değilim geçeceğine

5. kocbilgisayar

kocbilgisayar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    dostum jino 2 ye ayrılır yalancı jinekomasti gerçek jinekomasti yalancı jinekomastide yağ var gerçekte glandürel yani meme dokusu meme dokusu varsa hiç boşa uğraşma kas yaparsın fakat şeklini düzeltemezsin meme dokusu erimez ucunda kalır eğer meme ise mutlaka ameliyat ol derim... bendede var aynı sorun 2yıl body yaptım sertleşti fakat şekli hala bozuk 1-2 haftaya ameliyat olucam

6. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    önceden kullanılan ilaçlarda sonradan jinekomasti oluşturuyor diye biliyorum

7. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    ameliyat o kadar zor değil can sıkmaya gerek yok

8. wolirhenes

wolirhenes Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hocam artık sıkıntı bendede aynı dert var hastahaneye gittim doktor ameliyat şart değil dedi ben olmak istediğimi söledim beni ameliyat için heyete gönderdi 5-6 doktora imza attırdım sonuç olumsuz benim göğsüme 1 defa bile bakmadı o 5-6 doktor ama rapor gene ameliyat olamaz yazıyor saçmalık

Sayfayı Paylaş