jinekomasti sorunsali(resimli)

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Umut1912 tarafından 12 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Umut1912

Umut1912 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Oncelikle iyi aksamlar. 16yasindayim 1.76boy 83kg yim Vg ye baslamak istiykrum fakat gogus calisirdam kotu bigorunum alacagim soyleniyor cunku JİNEKOMASTİ var sanirim(%90 sizce duzgun program ve yogun kardiyo ile fit bi vucuda kavusabilirmiyim ve gogusler calistiktan sonra anormal gorunur mu istemedigim kadar ?
    Sogukta duzlesip sicakta sip sivri oluyor. Ben vgye baslamaliyim ve 18oncesi jino gidebiliyormus vg gitmesine engel yada yardimci olur mu ?

Ekli Dosyalar:

2. skrillex62

skrillex62 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bende 16 yasındayım 1 hafta önce ameliyat oldum doktorum vg ile daha kotu goruntu alacagını söylemişti.Ama ben cardio ve hafif ağirlıklarla çalıştım.Bir şey değişmedi 18 yaşına kadar geçme ihtimali yüksek ama ben bekleyemedim sonuçta benim kararım şuan gayet mutluyum vg ile geçirebilcegin bir şeyde değil ben kilo verdikten sonra aksine daha belirgin olmaya başladı göbek gidince memelerde çıkıyor tşortten.

3. aemre1

aemre1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Ergenliktendir ameliyat olmanı tavsiye etmem ergenlikte oluyor böyle göğüs büyümesi, 22li yaşlara kadar devam eder ameliyat herşeyde çözüm değil kardeşim dikkat et kendine..

4. kazananadam09

kazananadam09 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    11
    Ben de 16 yaş 1.76 73 kiloyum aşağı yukarı aynı görüntü.Ben bayağı kilo verdim 89 kiloydum tabi yağlar gitti ama meme ucu pek düzelmedi.Göğüs çalışsam da düzelmiyor.18'e kadar falan beklemeyi düşünüyorum.Ameliyatsız görüntüyü düzeltmenin yolları yok mu acaba?

5. bigdream

bigdream Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    0
    Eger bolgede kitle varsa antrenman veya.baska bir efor yontemi fayda etmez yaşınız gencse bekleyin ya da care basit.bir ameliyat korkmayin arkadaslar

6. MyWorld74

MyWorld74 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Makina CNC
    Yer:
    İstanbul
    jinekomasti ameliyat haricinde değişmiyor 2 ay önce ameliyat oldum kurtuldum git ameliyat ol kurtul

Sayfayı Paylaş