Jinekomasti Problem Çıkarır mı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zhaiyuki tarafından 18 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. zhaiyuki

zhaiyuki Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar yaşım 19 nerdeyse 4-5 yıldır jinekomasti ile yaşıyorum bu illetin yüzünden vücut geliştirmeye başlamadım hayatımı her alanda olumsuz etkiledi doktora gittim ameliyatla aldırmayı düşünüyordum fakat doktor yaşın genç 22 ye kadar beklenmeli düzelmezse ameliyat ederiz dedi fakat okadar beklemek istemiyorum vücut geliştirmeye başlamak istiyorum fakat kafamda ki sorulara bir açıklık getirmek istiyorum göğüs bölgemi geliştirmeye başladığım zaman daha kötü bir görünüm mü kazanırım yoksa biraz daha toplar kendini göğüslerim daha estetik mi durur sizde vücut geliştirmeye başlasam mı başlamamasam mı ? Boyum 1.80 kilom 72 göğüs çapı 87 cm ve göğüslerim dışa doğru 4 cm uzunluğundalar önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

2. MelihGök

MelihGök Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben 16 yaşındayken body'e başladım 1.5 sene yaptım 92 kiloydum bendede var jinekomasti göğüslerimin daha çok şişmesinden dolayı bıraktım bir olgun kadın göğsü gibi göğsüm olmuştu südyen tak gibilerinden şaka yaparlar moralimde bozulurdu ve sende bunu takacak birisiysen kesinlikle aldırmadan başlama body'e yine de uzmanlar bilir ama ben yaşadığımı anlatıyorum.

İyi forumlar

3. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    benim bildiğim göğüs geliştirmeye başlarsan dahada toplarsın görüntüyü

4. zhaiyuki

zhaiyuki Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaşadıklarını söylediğin için teşekkürler dahada şişiyorsa göğüs kesinlikle başlamayacağım şuanda zaten hayatım durma noktasında dahada büyütemem onları :)

5. MelihGök

MelihGök Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kader ortağı gibi birşeyiz sanırım çok sıkıntı çekiyorum heleki yazları kafa_ :lol:

6. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    resim atabilirmisiniz çok merak ettim o kadar kötümü ?

7. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    kardeşim sana tavsiyem sakın ama sakın ameliyat olmadan başlama bak çok küfür edersin yoksa benden söylemesi

8. zhaiyuki

zhaiyuki Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bugün bir spor salonuna gittim ordaki hocaya danıştım kesinlikle başlamamalısın dedi düzelmesini bekliyecez artık

Sayfayı Paylaş