Jinekomasti operasyonu sonrası spor ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve HighConcentrate tarafından 25 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. HighConcentrate

HighConcentrate Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba . Benim böyle bir hastalığım bulunuyor ve haftaya bu olaydan kurtulacağım umarım . Hastalığın seviyesi büyük olmadığı için ( grade 1 civarı ) doktorum liposuction yöntemiyle halledeceğiz dedi . Operasyondan sonra bir buçuk veya 2 ay korse kullanmak zorunda kalacakmışım . E bunlar iyi güzel de sonra ? Ben geçen seneden bugüne 32 kilo verdim ve haliyle göbek ve bel çevrem iyi durumda değil , yağlı ve sarkık :mad: . Ben spor yaparak hayatıma devam etmek istiyorum . Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar şu sorularıma cevap verebilirler mi lütfen ?
    ( Boy : 178 , kilo 78 , yaş : 18 )

Operasyondan kaç ay sonra spora başlayabilirim ?
    Göğüs çalışıp büyütmeye kalkarsam herhangi bir sorun karşıma çıkar mı gelişimle ve görüntüyle ilgili ?
    Operasyondan sonra kilo vermeye devam edersem göğüs bölgesinde herhangi bir deformasyon olur mu ?
    Eğer deformasyon ihtimali varsa , kilo kaybı çok olmadan karın bölgesi küçülüp absları çıkartırken diğer bölgelerde büyüme sağlayabilecek bir antrenman çeşidi var mıdır ? ( Ne garip bir soru oldu :oops: )
    Ve bu operasyonu geçiren arkadaşlar varsa bana bilgi verebilirler mi ? o_O

Şimdiden sağolun , iyi forumlar :)

2. Pergamum43

Pergamum43 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    :D Doktoruna sordunmu bunları , cunku cogunu doktor karar vericek tipte.

3. HighConcentrate

HighConcentrate Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    İşte bunlar sonradan aklıma geldi ancak bir sonraki görüşmemizde sorabileceğim :D Belki forumda bir bilen çıkar diye yazdım ama yok herhalde .

4. Pergamum43

Pergamum43 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Yani bi ameliyat olman ve sonucunda doktorun bukdr sure bnu yapma vb. Demesi laZm. Forumlarda ameliyat olanları incle bnce faydası olcktr

5. HighConcentrate

HighConcentrate Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Teşekkürler , bakınıyorum şu an .

Sayfayı Paylaş