1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

jinekomasti olma ihtimalim var, bundan sonra nasıl bir yol izlemem lazım fikirlerinizi rica ediyorum

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve CuriousAboutBB tarafından 23 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CuriousAboutBB

CuriousAboutBB Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle herkese merhaba, hayırlı ramazanlar arkadaşlar. Yaşım 20, kilom 69, boyum 1.71 vücut geliştirmeyle çok ilgili biriyim ve inşallah eylül ayında uzun soluklu bir spor hayatıma başlayacağım. Lafı uzatmadan vücudumun fotoğraflarını ekleyeceğim hemen ve sorumu soruyorum. Geçen sene MedicalPark hastanesinde doktora gittim jinekomasti düşüncesi ile doktor baktı biraz kontrol etti ve kesin bir şey söyleyemedi ya yağ tabakasıdır yada ufak çaplı bir jinekomastin var gerekli işlemler yapılınca kesin sonuç çıkar dedi ve röntgenler vs için çok yüksek bir meblağ çıktı, bende aileme yük olmasın diye gerek yok dedim ve yaptırmadım ama bayan ya ufak çaplı var ben bundan şüpheleniyorum dedi yada yağ tabakası dedi. Bu durumdan çok rahatsız oluyorum denizde havuzda çekiniyorum her zaman tişört giyinemiyorum doğru düzgün yazları, atletsiz giyindiğim zaman çirkin bir görüntü ortaya çıkıyor. Sizden ricam fotoğrafları biraz inceleyerek görüşlerinizi belirtmeniz ve nasıl bir yol izlemem gerektiğini güzelce anlatmanız. Umarım yardımcı olursunuz derdimi açık bir şekilde dile getirdiğimi düşünüyorum. Herkese çok teşekkür ederim şimdiden.

Fotoğraf linkleri:
    http://i.hizliresim.com/0DRaRR.jpg
    http://i.hizliresim.com/AJDvDz.jpg

2. CuriousAboutBB

CuriousAboutBB Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar yardımcı olabilecek biri var mı? Yorum yapacak?

3. CuriousAboutBB

CuriousAboutBB Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
  4. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Açıkçası jinekomasti olabilir yani meme bezleriyle ilgilide bir sorun olabilir yağdanda kaynaklanıyor olabilir. Benim 3 yıldır vardı zaman geçsin geçer dediler geçmedi spor yapayım dedim daha iyi oldu ama bulkta olduğum için yağ yakamadım ve memeler yine büyüktü sonra liposuction ameliyatı oldum ve şuanda memnunum görüntüsünden. Fakat senin vücuda bakılınca fazla yağlardan kurtulup sonra temiz bulk yapsan hiç fena olmaz. Kısacası yağ yakmak işine yarıyabilir onun dışında göğüs çalışmaya devam ediceksin yani yapıcak fazla birşey yok.

5. CuriousAboutBB

CuriousAboutBB Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    ameliyat öncesi ve sonrası fotoğrafların varsa özelden atabilir misin acaba sakıncası yoksa?

6. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Var hatta benim açtığım bir başlıkta baylaşıcaktım ama resmi hızlıresim.com dan indiriyorum burda paylaşınca aynı şu şekle geliyor resim [​IMG]

7. CuriousAboutBB

CuriousAboutBB Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    anladım hocam sağolasın

Sayfayı Paylaş