Jinekomasti nolvadex tedavisi?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve perlo31 tarafından 10 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. perlo31

perlo31 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle Merhaba
    Arkadaşlar benim göğsümde azda olsa kitle azda olsa yağ var.İkisi olunca biraz kötü duruyor 3 aydır body yapıyorum azda olsa orda azalma var daha iyi duruyor.Ama gene biraz yağlı hocamla bugün konuşurken nolvadex al sürekli kullan dedi.3 5 aya bişey kalmaz orda kup kuru olur dedi.Bende bi danışıp öyle kullanıyım dedim.Sizce bir yan etkisi olurmu veya orda bir düzelme olurmu kururmu orası acaba.:confused:

2. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Bildiğim kadarıyla jineko oluştuktan sonra ilaçlarla düzelmitoyr nolvadex gibi ilaçlar jinekoyu önleme yada jineko başlangıcında alınıyor.

1 kişi bunu beğeniyor.
  3. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Benim bildiğim kadarıyla nolvadex steroid kullanımı sonucu oluşkan jinekomastiyi düzeltiyor normal gyno düzeltme özelliği yok diye biliyorum.

4. denizzz

denizzz Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Yanlış biliyorsun malesef. Jino birkere oluştuktan sonra ilaçla aslageçmez. Neyle oluştuğu da fark etmez. Zaten oluşma sebei de aynıdır ; bazılarında doğal olarak östrojen-prolaktin -testo dengesi bozuktur şu veya bu sebeple ve jino oluşmuştur, ya da adam yanlış kür yaparak doğal dengeyi kendi bozmuştur. Ama sonuçta jino jinodur.

5. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Forumumuzda gogusunde kur esnadinda findik kadar gyno olusup nolva ile geciren vardi soyleyen insanda bos biri degil pc gecince link atarim.

Sayfayı Paylaş