1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Jinekomasti miyim?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Erotomaniac tarafından 4 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Erotomaniac

Erotomaniac Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Göğüslerimin büyük olduğunu düşünüyorum. Jinekomasti olma ihtimalim de var açıkçası. Geçenlerde başka birşey için doktora da gitmiştim. Çıkmadan önce sormuştum doktor bey acaba jinekomasti miyim diye. Ayak üstü geçiştirdi. Jinekomastide akıntı olur, göğüs çok büyür diye. Ama benim bildiğim kadarıyla erkek göğsü benimki kadar çıkıntılı-iri olmamalı. Sizin görüşünüz nedir? Kilodan mıdır yoksa gerçekten jinekomasti olabilir miyim? (Vücut yağ oranım %25 lerde). Doktora da gitmeyi planlıyorum 1-2 ay içinde eğer yağ oranım düşünce göğüs düzelmez ise. Şimdilik sizin görüşünüzü almak istedim. :confused:

Teşekkürler.

http://imgim.com/jk1.jpg

http://imgim.com/jk2.jpg

http://imgim.com/jk3.jpg

2. depape

depape Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    sitedeki beslenme bölümünü güzelce araştır bilinçlen ve bir spor salonuna yazıl. Hocanın dediklerini dinle-uygula-sabırlı ol.. Böyle sporsuz bir vücut ile jino olsan ne olur olmasan ne olur

3. Erotomaniac

Erotomaniac Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Zaten salona gidiyorum, başlayalı 2 hafta oldu. Beslenmeme de dikkat ediyorum (Yağlı yemiyorum, 6 öğüne yayarak günde 160gr protein alıyorum, ara öğün kaçırmıyorum.) Hocamın verdiği egzersiz programına da uyuyorum. Ama eğer jinekomasti sorunum varsa, maalesef yağ yakımı ile çözüm bulunmuyor. Tek yol ameliyat. Bunu öğrenmek için fikrinizi sormuştum.

4. depape

depape Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    3 ay sonra yine aynı olursa o zaman ameliyat düşünmelisin bence..disiplinli idman yapıp mutfağa dikkat edersen bu sorunu aşacaksın.. 2 haftada birşey anlayamazsın piskolojini bozma kötü düşünüp, sadece idmanlarına odaklan.. göğüs idmanında ekstra konsantre ol ve o bölgeye biraz torpil geç fly ve press mutlaka yap ve sakın ağır kilolara girme.. bol şans

ayrıca günde 1 tablet 8 hafta boyunca nolvadex de kullanabilirsin ;)

Erotomaniac bunu beğendi.
  5. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Ağır girip girmemekle ne alakası var ki?

Göğsün jinekomasti gibi görünüyor. Yağ oranında az olduğu için yağ birikmesi olmayabilir ama sen bi 2 3 ay spor yap. Baktın düzelme yok plastik cerraha git sana yardımcı olacaklardır.
    Jinekomasti ise sporla geçmez haberin olsun

Erotomaniac bunu beğendi.
  6. Erotomaniac

Erotomaniac Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Evet genelde çok çok kilolu olmadıkça erkeklerde göğüs yağlanmıyor ama benimki bariz yağlı-büyük. Muhtemelen cerrahi operasyon gerekecek.

7. depape

depape Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    ağır girmekten kastım jino yu kafaya takıp kendini zorlamaması sakatlanacak kadar ağır girme demek istedim ;)

Sayfayı Paylaş