1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

jinekomasti miyim ?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Camiryoo tarafından 6 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bu nasıl mesajdır kardeşim reklam kampanyası gibi :D

Şaka bir yana fotoğrafta bir sorun yok,biraz kilo verir göğüs çalışırsan düzelecektir.Öyle jinekomasti gibi duran bir şey yok.thums:
    Jinekomasti resimlerine bakarsan forumda için rahatlayacaktır.

2. mizantropia

mizantropia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence de yok. Benimde spora başladığımda böyleydi 3.5 ay oldu. Geçen salonda t shirt ü çıkardım. Hiç beklemediğim bir tepki aldım. 3-4 kişi baya şaşırdı oha göğüslere bak oturmuş, benim niye böyle değil falan yaptılar hatta.

Daha öncesinde yazın arkadaşlarım hep dalga geçerdi kadın göğüsü gibi diye. Şimdi salonda böyle tepki alınca şaşırdım bende. Belkide benim arkadaşlar kıskanıyordu :D

Ama çalışmayla geçer sendeki de abartı bir şey yok. Sadece biraz sabret 2 dambıl kaldırmayla geçmiyor maalesef. Aksatmadan sporunu yapmalısın. Ben ilk ay zar zor giderken şimdi salona gitmek için can atıyorum. Zevkli hale geldi hırsım sayesinde..

3. acapella12

acapella12 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ben bir genel cerraha göster derim ,en doğrusu ultrason sonuçlarında belli olur

4. CalisCalis

CalisCalis Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar bu jinekomastide bazen göğüs sarkmışken bazen normal görünümde olur mu?

5. byzantion

byzantion Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Sporda biraz yol al. Tsört giymek için yaza gün sayacaksın. Göğüslerinde bir sıkıntı yok bence de.

Sayfayı Paylaş