Jinekomasti mi?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve xyz tarafından 19 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. xyz

xyz Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Yaş: 16, kilo: 110(evet çok fazla biliyorum), boy:1.87cm

Göğüslerim açıkçası fazla büyük değil, ama jinekomasti olmasından şüpheleniyorum. Sizce bu olay kilodanmı kaynaklanıyor? Önümüzdeki hafta sonu (22 mayıs) spor salonuna başlıyacağım, 4-5 ay kardiyo yapmayı planlıyorum daha sonra vücud geliştirme ile ilgileneceğim(Bu benim için bir heves değil, hayatım boyunca devam etmek niyetindeyim. Gerçi hedefime ulaştıktan sonra sadece formda kalmak için çalışacağım.). Sorum şu; acaba göğüsümün büyüklüğü kilodan dolayımı? Zayıflayınca geçecekmi? Bu arada vücudumda sarkma olursa nasıl halledebilirim bu sorunu?

Şimdiden teşekkür ediyorum.

2. dr.ismael

dr.ismael Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    sarkma senin yaşındaki genç arkadaşlarımız için düzenli sporla kilo verildiği sürece sorun olmayacaktır olsa bile çok küçük ve belirsiz olacaktır piyasade sıkılaştırcı kremler bulunmakta en son seçim olarakta bi plastik cerrahla konuşman bunu. göğüslerini görmeden jinekomastiyi bilemeyiz bikaç foto eklersen çok daha doğru yorum yapabiliriz. ve göğüslerinde muhtemelen yağ birikmesi vardır kilo verince ve kaslandıkça güzel bir görünüme girecektir

sağlıcakla

xyz bunu beğendi.
  3. body5252

body5252 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 1.83 120 kg yım yaşım 18 . göğüslerim koltukaltına doğru yağlı bir şekilde. acaba jinekomastimidir. sırf onun için spor salonuna yazıldım... :(

4. gurur

gurur Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    yaşın daha çok genç
    bıçak altına yatmana gerek yok jinekomastin varsa bile
    kilo verdikten sonra hormonların normale döner ve göğüslerin eski haline gelir yalnız biraz zaman ve sabır ister

5. body5252

body5252 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah. sırf bu sıkıntıdan sebep hep kilo vermekten korktum. kiloyda verince iyice göze batar diye. birdahaki yaza kadar inşallah düzeltirim..

6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    resım koyarsanız jınekomastımıd egılmı dıye en azından azda olsa fıkır sahıbı olabılırız yaglanma varsa tabı sporla gecer ama jınekoamstı varsa body bıraz seklı duzele bılır pek bır etkısı olmaz amelıyat şart yanı su ergenlık bıtsın oyle amelıaytı dusunursun sımdılık sporu dusun

Sayfayı Paylaş