Jinekomasti mi acaba ?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve aytachan tarafından 27 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. aytachan

aytachan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    İyi günler arkadaşlar,
    Resimde görüldüğü gibi göğsüm büyük yaklaşık 4,5 5 yıl önce 6 7 aya yakın bilinçsizce fitness ve ağırlık çalıştım üzerine üniversite sınavı kendisi derken yaklaşık 30 kg aldım ve vücudum berbat bi hal aldı son bir senedirde vermeye çalıştım sürekli diyetle ama veremedim en son geçen endokroloji doktoruna gittim ve insülin direncim olduğunu söyledi ve bana 3 aylık kullanacağım bi ilaç verdi şimdi karatay diyetini uyguluyorum haftada 3 4 gün yüzmeye gidiyorum 45 dk da yaklaşık 1700 1800 metre dinlenmeden yüzüp çıkıyorum bazı günlerde ilk yürüyüş yapıyorum koşu bandında sonra yüzüyorum şu ana kadar yaklaşık 5 kg verdim şuanki kilom 109 ama dediğim gibi göğüsüm çok büyük gibi sizce ne yapmam lazım doktorda hormonlarda hiç bi problem çıkmadı gittiğim havuzda çok iyi olmasada spor salonuda var çoğu alete mevcut ne yapmamı önerirsiniz acaba? şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için.

Ekli Dosyalar:

Efrahim bunu beğendi.
  2. Efrahim

Efrahim Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Ankara
    Merhabalar. Öncelikle Yağ Oranınız Yüksek Olduğu İçin Tam Belli Olmuyor Jineko Mu Değil Mi, Kilo Verdikten Sonra Anlaşılır Kanımca. Bu Arada Hangi Ünv.desin? Selçuktaysan Tanışalım Seninle.

3. aytachan

aytachan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    %28 sanırım yağ oranım 115 kg iken 66 kg kas 36 kg yağ olduğunu söyledi doktor şuanda 109 kg yum sporla ve düzgün beslenme ile verdim, KTÜ'deyim ben buralara yolun düşerse yada benim oralara tanışalım sevinirim

Efrahim bunu beğendi.
  4. Efrahim

Efrahim Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Ankara
    Yağ Oranını %15-12 Arasına Getirdiğinde Bir Daha Bak Kendine Belki De Değildir. Günlük Açmanı, Beslenmene, Dinlenmene Ve Sporuna Önem Vermeni Tavsiye Ederim. Şimdiden Başarılar :) Forumu İyice Oku, Makaleleri Özellikle. Kendine Güzel Bir Program Oluştur Ve Ona Uy. Gerisi Gelecektir. :)

Sayfayı Paylaş