Jinekomasti Hastalığı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve hyseynn tarafından 7 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hyseynn

hyseynn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar ben bu hastalığa yakalandım ve bilgisi olanların bu bilgileri benimle paylaşmasını istiyorum,
    3 veya 4 yaz önceydi o zamanlar çok kiloluydum,göğüslerimi bir akrabam gördü ve hormon testi yaptırmam gerektiğini söyledi,yaptırdım hormonlarımda bir sıkıntı çıkmadı,kilolarımla ve göğüslerimle son derece barışıktım taaki geçen seneye kadar,ocak ayında diyete başladım ve diyetim haziran ayında bitti, bu kısa sürede 30-35 kilo verdim,kilo verdiğim zaman göğüslerimin de gideceğini düşünüyordum ama gitmedi,bir deri bir kemik kaldım hatta baklavalarım vardı ama göğüslerim hala eskisi kadar büyüktü,doktora gittik ve bu hastalığa yakalandığımı söyledi,18'e kadar geçmezse ameliyat geçireceğimi söyledi,bende inat yaptım ve vücut çalışmaya başladım,yaklaşık 5 aydır falan hocalarımın gözetiminde vücut çalışıyorum,göğüslere yükleniyorum fakat çok bir değişiklik olmuyor,ha oluyor ama çok az
    Not:16 yaşındayım,1.74 boyum var 64 kiloyum
    Dipnot:çok karmaşık duygular içerisindeyim ergenliğin verdiği yetki ile tabiri caizse isyan ediyorum,tshirt giyemiyorum,denize gidemiyorum hatta ve hatta insanlara sarılamıyorum.

2. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    bu yaşlarda %70 oranında geçlerde görünür. spor yapmasan bile 20 li yaşlarda ergenliğin seyrine göre düzelecektir. müsterih olun.

3. SonSes

SonSes Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Yazdıklarının benzeri benim başımda.Bende baya kiloluydum ve yaklaşık 23 kilo verdim.Tabi göğüsler istediğim gibi ufalmadi.Benimki aşırı büyük değil ama can sıkıcı oluyor tshirt giydigimde.19 yaşındayım şuan.8 aydır düzenli beslenme ile body yapiyorum.Spor yapmak veya yağ yakmak etkili olmuyor malesef.Bende hormon testi yaptırdım bir şey çıkmadı. Ama bende sakal falanda yok belki ergenlik böyle zor geçiyordur umudu ile bekliyorum.Inşallah bir an önce sizinkide düzelir :)

Sayfayı Paylaş