jinekomasti hakkında yardım

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve achillesw tarafından 8 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. achillesw

achillesw Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar belki konuyu yanlış yere açtım bilemiyorum ama bu konu hakkında acil yardıma ihtiyacım var istanbuldayım ve forumda daha önceden bu ameliyatı olan arkadaşlar varsa eğer yardımlarını bekliyorum nerde oldular ödedikleri fiyat neydi işte hertürlü tavsiyelerini acilen bekliyorum şimdiden saolun...

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    ateskirpisi bunu beğendi.
  3. achillesw

achillesw Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilginiz için saolun

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bu tur mesajlar icin TESEKKUR ET butonunu kullanin.

5. dr.65

dr.65 Özel Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Jinekomasti Nedir?

Erkek meme dokusunun aşırı büyümesi olarak tanımlanan jinekomasti;multifaktoriel bir rahatsızlıktır ve birçok bilim adamı tarafından kanda östrojen artışı veya östrojen benzeri yapıların artışını suçlu bulmaktadır.Ancak jinekomastinin oluşum nedeni idiopatiktir.Yani sebebi açıklanamayan jinekomastidir. JİNEKOMASTİ ŞEKİLLERİ;1.Glanduler tip;meme dokusunun aşı büyümüş olduğu tiptir.2.Bileşik tip jinekomasti;meme dokusuyla birlikte yağ dokusuda büyümüştür.3.Basit jinekomasti;sadece yağ dokusundan zengindir.Meme dokusu normal büyüklüktedir.

6. achillesw

achillesw Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    üstad jinekomastinin ne olduğunu biliyorum fakat bana bunun çözümü safhasında yardımcı olabiliyormusununz o önemli forumda bu sorunun ne olduğu konusunda resimli şekilde açıklamalar var neyse eğer sizin bildiğiniz bu ameliyatı yapan (uygun fiyata) bu önemli istanbulda bir yer varsa tavsiyesnizi bejklerim saygılarr..

7. qwerttytuopas

qwerttytuopas Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Coder
    Yer:
    istanbul / b.evler
    bendede 3.basit jinekomasti var biraz.doktora bi görüneyimde ameliyat derse gireriz,demesse çalışmaya devam.ama çalıştıkça o bölgedeki yağlar atılıyo ve yağlar atıldıkça altındaki kas dokusu kendini gösteriyo.doktora gitmeden antremanlarımı ve diet'i aksatmadan yağı ordan atabileceğimi düşünüyorum.En kısa zamanda bu konu ile ilgili açılan jinekomasti resimleri sayfasına da resimleri ekleyip görüşlerinize sunucam

8. tvdeilkkez

tvdeilkkez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    MUSTAFA
    Yer:
    26
    jinekomasti resimleri başlığı altındaki formu inceleyin. ben ameliyat olalı 22 gün oldu nerdeyse konuyla ilgili geniş bilgi ve önerilerim var. ameliyat ücretli değil + parantez belitiyim

Sayfayı Paylaş