Jinekomasti body yapmaya engelmi ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve haldir54 tarafından 27 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. haldir54

haldir54 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    düşündükçe uykularım kacıyor bu lanet şeyi bıktım bununla yaşamaktan ameliyata param yok oturunca kıvrılıyor gördükçe için parçalanıyor bi 6-7 kilo fazlamda var benimki göğüs ucu jinekomastisi sol göğsüm normal ama işte meme başı öne çıkık sağda meme başı öne çıkık ama sağ göğsüm fazla gelişmemiş birde orda fazla jinekomasti var belli ordaki daha büyük özelikle onu gördükçe deliriyorum body yapacam dahada ilerlermi veya daha kötü gözükürmü diye korkuyorm normal göğüs kocaman meme başı arkadaşlar nabmalym lütfen yardımcı olun cardio ne demekrik bide birazda zayflamam için cardio + body yapmam lazım ama tırsıyorum daha ilerler veya görntüsü kötüleşrmi artık herkesn göğsüne bakmaya basladım acaba baskalarndada varmı diye şuana kdr kmsede görmedim bi gün aklımı kacırıcam o olucak yardımlarınız bekliyorm

2. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    arkadasımda az da olsa vardı sporla düzeltti sayılır .düzelebilir bence ve ve zayıflaman gerekiyor gögüse sıkılastırıcı harakelerle calısırsan bence sorun yavas yavas gecmeye baslar

3. fthhllrdm

fthhllrdm Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    İzmir
    benim arkadasmda da aynı sorun vardı. vgye basladı cok iyi vücut yaptı ama yinede göğüs ucları şiş duruyor ama tabiki eskisi kadar degil yağ oranının cok fazla etkisi var jinekomastinin belirgin durmasında.

4. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bendede aynı sorun var haldir :(( bnmde 5-6 kilo fazlam var.. :( Bi zayıflayabilsem sıkılaştırcam ama.. :(

Sayfayı Paylaş