Jinekomasti ameliyatı sonrası

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve unique11 tarafından 6 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. unique11

unique11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar yeri burası mı bilmiyorum ama göğüslerimde yüksek miktarda yağ var ve bunları aldırmak istiyorum liposuction yapıyorlarmoş sanırım ve deri çok sarkık olduğu için korkuyorumda dahada kötü olursa diye bide deri gerdrme işlemi çıkıcak başımıza sonra cesaret edebilceğimi sanmıyorum ona göbekde aynı şekilde yüksrk miktarda yağ ve sarkma var boyum 187 kilom 85 ama göbek iki avcumu doldurup taşıyo bide üstüne göğüsdeki problem var liposuction sonrası vücut gelişiminde herhangi bir sorun yaşyan var mı acaba aramızda veya yüksek kilolardan düşüp derinin toplanması olayı nasıl oluyo 107 kg den 84 r düştüm daha sonra tekrar aldım 90 a çıktım şimdi tekrar 85kg yim toplamda 22 kg verdim yani 30 un üstünü vücut telafi edemez diyorlar ama benim hedefim 77-78 kilo yani toplamda 29-30 kg vermek vücut kendini toparlayabilir mi acaba yoksa cerrahi müdahale gerekir mi

Şimdiden teşekkürler cevabınız için eğer yanlış yere açtıysam moderatör bir arkadaş taşırsa yerine sevinirim

2. Sportik

Sportik Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Cerrahi müdahaleye gerek yok , sıkılaştırmaya yönelik bir program yap . Ayrıca radyo frekans denen bir yöntem var , sarkan deriyi sıkılaştırıyor ben ondan çok fayda görmüştüm . Fazla yağ olan yere de kavitasyon (bölgesel tıbbi yağ yakımı) yaptır . Bir çok hastanede bu dediklerim mevcut , cerrahi müdahele son tercihin olsun cünkü ondan sonrası da var ; 6 hafta spor yapamamak , ödem vs vs

3. unique11

unique11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Cevabınız için çok teşekkür ederim yarın doktor randevum var bu dediklerinizide sorucam bir sorum daha var size cevaplarsanız eğer çok iyi olur liposuction konusunda ne düşünüyosunuz yaptırdınız mı veya tanıdığınız var mı yaptıran göğüsden özellikle çok rahatsızım yağın altında kas kütleside oluştuğu için çok büyük duruyo ve erimiyor ordaki yağlar malesef

4. Sportik

Sportik Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Evet yaptırdım , sarkıklar oluştu . Bu sarkıklar göğüs yapımı tamamen aldırmama kadar gitti . O yüzden size alternatif önerdim , bel bölgeme cok iyi gelmişti bu dediklerim . Göğüsede gelebilir gelmezse artık bir çaresine bakılır

5. FuriousWind

FuriousWind Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bodybuilding
    Doktora başvurdunuz mu?

6. major3458

major3458 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    benim gögüsler 3 senede topladı sporda yapmadım bu forumu takip ediyorum ama sadece yedigime içtigime dikkat ediyorum spor yapmıyorum.

Sayfayı Paylaş