Jinekomasti Ameliyatı Olanlardan Yardım İstiyorum..

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve FellowMert tarafından 9 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. FellowMert

FellowMert Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili arkadaşlarım şuanda 17 yaşındayım ve 12 yaşlarında ergenliğie ilk geçiş yıllarında göğüslerimde büyüme meydana geldi ailem ergenliktendir dedi büyünce geçer dedi. O zamanlar Şişik var acıyordu zamanla şişikliği ve acısı kayboldu sadece meme ucunun altında sert bir tabaka var buda meme ucunun sarkmasına neden oluyor ve buna kadın tipi meme dokusu deniliyormuş(jinekomasti) bunun ameliyat ile alınması mümkünmüş acaba bu ameliyatı olan arkadaşlar bana yardımcı olabilirmi ? Ameliyattan sonra günlük işler yapılabilirmi ? Herhangi bir iz kalıyormu?

Ve ilginç olan birşey var soğuk yerlerde göğüslerim düzeliyor kendini topluyor göğüs kası yapmışım gibi görünüm alıyor. Ama sıcak zamanlarda kendini salıyor ve ucu sarkıyor.

Yardımlarınızı bekliyorum..

SOĞUKTA GÖĞÜSLERİMİN ALDIĞI ŞEKİLLER

http://img21.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=080120121882.jpg

SICAKTA ALDIĞI ŞEKİLLER

http://img215.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=090120121908.jpg

*meme uçları arasındaki farkı görüceksiniz

Biran önce ameliyat olmak istiyorum. Arkadaşlarım bebekmi emziyorsun diye dalga geçiyorlar

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm :Konu Dışı

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

3. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    1)Çektiğin resimler çok kötü bir şey anlaşılmıyor. Tekrar resim çekersen üstünde kıyafet yokken daha iyi olur
    2)Yaşın erken. Bilinçli doktorlar(para için yapmayan) ameliyat yapmak istemeyeceklerdir. Yani devlette şu an için ameliyat olma şansın yok. Özele gidersen mutlaka yaparlar fiyat 2000-4500 TL arası değişiyor
    3)Sadece yağ dokusu ise iz kalmıyor. Ama meme dokusu varsa göğüs ucunun etrafını kestikleri için iz kalacaktır. Benim doktorum meme dokusu var sende ama iz kalmaması için yapmadım dedi. 1-2 ay sonra tekrar gel bakalım eğer rahatsız edecek bir görüntü varsa lokal ile çok rahat şekilde alırım dedi. Her erkekte meme dokusu olur merak etme dedi.
    4)Pazartesi ameliyat oldum. Salı sabahı kampüse gelip derse girdim. Cumartesi günü spora başladım. Günlüğümü okuyarak daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.
    5)Soğuk sıcak olayı normaldir. Yağ dokusundan dolayı spor yapınca titreyince üşüyünce kaslı gibi olur ama sıcakta yumuşak yumuşak olur.

Sayfayı Paylaş