jinekomasti öncesi sonrası olup olmadığını öğrenmek isteyenler

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve fırathan tarafından 26 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. fırathan

fırathan Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    çoğu arkadaşın jinekomastisini bilemediğini buraya resim koyduğunu çoğu kişininde hep iyimser baktığını ve onları bilmeden engellediklerini görüyorum hep şimdi arkadaşların kesin öğrenmesi için ameliyat öncesi ve sonrası fotolarımı koyucam uzun senelerdir kick box ve forumlardan öğrendiğim kadarıylada yada babamdan body yapıyorum evde aletlerimle o yüzden baya düzgün duruyor göğüslerim yağ oranımı baya düşük tabi bunlar normal insanlara göre ailem arkadaşlarım hala ameliyatlık bir şeyimin olmadığını iddia ediyolar zaten:D doktor grade1 demişti benmkine sadece yandan bakınca rahatsız ediyordu resimler umarım yardımcı olur aynı sorunu yaşayanlara[​IMG]pg/[/IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/97/dsc04802a.jpg/http://imageshack.us/photo/my-images/546/dsc04798q.jpg/http://imageshack.us/photo/my-images/10/dsc04799w.jpg/http://imageshack.us/photo/my-images/860/dsc04794b.jpg/http://imageshack.us/photo/my-images/863/dsc04796q.jpg/AMELİYAT SONRASI 3. GÜNhttp://imageshack.us/photo/my-images/857/dsc04812p.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/854/dsc04813j.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/17/dsc04814ky.jpg/

ameliyat günü bir gün aç kalıp acı çekiyorsunuz bir gece yatıp kalkıyosunuz ve eve gidebiliyorsunuz ondan sonrada çektiğiniz en büyük acı ters dönememek hep sırtüstü yatmak yani 1 günlük acı ve yaklaşık 2 haftalık ters yatamama diyebiliriz sıkıntılarına eğer şüpheleniyorsanız özel bir hastaneye gidip 20 tl katkı payıyla öğrenebilirsiniz

Danny Boy, Cidade de Deus ve alpbodrum bunu beğendi.
  2. alpbodrum

alpbodrum Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sigorta
    Yer:
    Mugla
    Geçmiş olsun kardeşim. Paylaşım için teşekkürler. Bİrkaç gün sonraki halinide çekip paylaşırsan seviniriz.

3. Chesterbenim

Chesterbenim Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Gıda Mühendisi
    Yer:
    Aydın
    Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi belirtmek istiyorum..iyileştikten sonra iz kalma gibi bir durum oluyormu? birde genel anestezi mi yoksa lokal anestezimi oldun?

Son düzenleme: 27 Haziran 2011
  4. fırathan

fırathan Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    aynı doktordan ameliyat olmuş kontrole gelmiş kişilerin resimlerine baktım ameliyattan önce dışardan gözükebilcek hiç bir iz kalmıyor belki derinlemesine bakarsan görebilirsin dibinden çünkü tam mor kısmın bittiği yerden kesiyorlar orası zaten mor beyaz arası bi çizgi olduğu için gözükmüyor genel anestezi yapılıyor küçük ameliyat dediklerine bakmayın ameliyatın küçüğü olmaz hepsi için sabahtan hastaneye yatıp 6 7 saat aç kalıp öle ameliyata girilir ben ameliyattan sonra hemen çıkıp arabamla eve gidebilceğimi düşünmüştüm:) başkalarının dedikleri yüzünden ama bi gece yattım ertesi sabahta taksiyle gittim

5. zonekings

zonekings Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    aşcı
    Yer:
    ankara
    bende jinekomastiden şüpheleniyorum 40 kg verdim gögüslerimde yag birikti baya kötü duruyo genel cerrahi bölümünüme gitmem gerek.?

6. fırathan

fırathan Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    plastik cerrahi ye gitmen gerek aslında çünkü ameliyat eden doktor o ama genel cerrahi yada meme polikliliğine gidersende seni oraya yönlendirirler

7. napolyon_99

napolyon_99 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ewet dostum bazı yanlış bilgilendirmeler var maalesef ben de 1 temmuzda ameliyat oldum gün geçtikçe ağrıların azalıyor şuan korse takılı olduğu için göğüslerimi göremiyorum sen de farkedilir biçimde küçülme oldu mu ? bazı arkadaşlar hiç bir değişmenin oolmadığında bahsediyorlar açıkçası korktum :)

8. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    bende jinekomasti var ameliyat olmak istiyorum fakat bu yaz basketbol oynuyorum hergün, ameliyattan sonra ne kadar süreliğine spor yapmamam gerekiyor?

9. fırathan

fırathan Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    10 gün oldu hala spor yapamıyorum 4 hafta demiştir doktor bende resimlerde gördüğün gibi hiç bir şey kalmadı dümdüz oldu kaslarım hiç gözükmüyor şuan hafif sızlıyor biraz zorlanınca su topladı bide taamen 4 ayda su toplaması geçmiş son halini almış oluyormuş

10. Benan

Benan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    tek başıma hastaneye gitsem hastaneye jinekomasti varmı diye bakarlarmı büyük lazımmı yanıma birde hangi bölüm ilgeniyor ?

11. napolyon_99

napolyon_99 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fırathan korse takıyor musun? doktor bana 3 hafta takmalısın dedi ama daha 10 gün oldu dayanamıyorum bu sıcakta :) bi de spora ne zaman başlayabiliriz

12. fırathan

fırathan Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    hastaneye gidebilirsin 18 yaşından küçüksende ama ameliyat olamazsın doktor aileni çağırır

takıyorum göğüs sarkması olabilirmiş takmazsam doktor 20 gün dedi ama internette 4 6 hafta takın diyor ay olunca yeni resimleri eklicem

13. kelly1009

kelly1009 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım geçmiş olsun da çok da gerek yokmuş be .

14. denizzz

denizzz Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    1-estetik dikiş dediklerine bakmayın jinekomasti ameliyatlarında biraz iz kalır. ama bunu bilmeyen cok anlamaz merak etmeyin.
    2-eğer mem dokusu fazlaysa ve doktor da hepsini almazsa bazıları ameliyat sonrasında da goguslerini hala begenmeyebilir. Doktorları da suclamamak lazım bu konuda. Cunku her erkekte meme ucunun altında az bir mem dokusu vardır. Eğer bu tamamen alınırsa meme ucu daha sonra beslenemeyip bozulabilir.
    3-memede yag dokusu da fazlaysa liposuctionla da alınabilir. daha kolay olur ama masraflıdır.
    4-ameliyat sonrası korse takmak faydalıdır. ama takmasanız da dunyanın sonu degıldır. yine de gogus yavas yavas toparlanır.

15. bypala03

bypala03 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    ücret olarak ne kadar ödedin hastaneye

16. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm :Üye Fotoları

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

17. Re-Born

Re-Born Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler ameliyattan sonra'da meme kapağının içinde sert bir beze kaldı bende. Bu sizlerdede varmı ? Birde meme ucu içe doğru katlı benim...

18. napolyon_99

napolyon_99 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende de göğsün koyu kısmının içinde sertlik vardı beze gibi 1 ay sonra geçti.Göğüs uçlarının içerde olmasına koyu kısımda ödem oluşması neden olabilir.Bende de ödem var daha geçmedi 3 ay olmak üzere ama doktorların dediğine göre göğüs kendini 1 yılda toparlıyormuş.Geçmiş olsun thums:

19. fırathan

fırathan Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    ben dede sert beze var kötü duruyor 4 ay olmasına rağmen geçmedi dokununca da acıyor varsa bilgisi olan tecrübesi olan paylaşa bilirse çok iyi olur tam olarak düzelmedi galiba büyük bıraktılar dokuyu tamamen alınması diye bir durum oluyormuş doktor çöküklük olur dedi ama bence daha iyi olacak gibi alttaki kası geliştirir sekte olur mu ki doktorlar pek anlamıyor kas gelişiminden ondan burda tartışmak daha iyi olur

Sayfayı Paylaş