jet li ve ceki çen nasıl bu kadar sert vurubiliyorlar ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve boyukarizali tarafından 4 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. boyukarizali

boyukarizali Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaslar jet li ve ceki çen gibi bir sürü adam var.Bunların kasların belirgin olmuyacak kadar az.Nasıl bu kadar hızlı ve sert vuruslar yapıolar.Ne tür antremanlar yapıolar.yorumlarınızı bekliorm.

2. redbaron_

redbaron_ Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Elazığ
    Beni güldürdün bu akşam vakti çok sağol :D

Önce ceki-çen sonra bırakı-can ancak bu şekilde onlar gibi vurabilirsin :D

Şaka bir yana bu konuları tekrar tekrar açmayın lütfen.Forumda defalarca-sayfalarca tartışımış konular bu yumruk-tekme olayları.

3. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    ve jackie chande ağırlık çalışması yapıyor. onun dışında o adamlar 15-20 yıldan fazla dır dövüş sporları ile uğraşıyorlar vuruşları nizami şekilde yapıyorlar.
    jackie chan mesela 55 yaşında belki bu adam 5 yaşından beri kung fu yapıyor. yani hızlı vurmakta kolay değil çok çok ve çok çalışmak gerek.
    bu arada kaç yaşındasın?

4. boyukarizali

boyukarizali Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    yaşım 16 ceki çen yazmamın nedeni daha öncede buna benzer konu açmıştım yabancı kelime oldugunda kilitlendi.Diğer türlü bende biliom jacki chen in nasıl yazıldıgını :D

5. Pain

Pain Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Baya biliyormuşsun gerçekten Jacki chen değil

Jackie Chan...:D:D

6. kral.52

kral.52 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ben sana söyleyeyim bunun bi antremanı var ben yapmıştım zamanında boks la uğraşırken ilk başlarken eline 2 kiloluk bir dumbbell al onlarla btü gücünle sarsılmadan yumruk atmaya çalış 1 ay onlarla çalıştıktan sonra 2. ay 4 kiloya çıkart dumbbelleri onlarlada 1 ay çalıştıktan sonra 5 kiloya yükselt böyle böyle kiloları ayda bir yükselterek sadece hızlı vurabilirsin sert vurabilmeye geldik şimdi sert vurabilmen için parmaklarını çalıştırman lazım bunun için bi yay gerekicek bunlarla 1 sene falan çalıştığın zaman önünde artık kimse duramaz ama şuda var yumruk atnmanında bir tekniği var parmak uçlarını parmakların bitimine koyuyosun ve yumruğunu bütün gücünle sıkıyosun neden parmakların bitimine koy dedim çünkü yumruk atarken avucunun içinde hiç boşluk kalmamalı ve elin bileğinle düz bir şekilde olmalı aksi taktirde bileğinici incitebilirsiniz hatta eli çıkarta bilirsiniz... Ama unutmayınki bunları sadece kendinizi savunurken kullanın ben güçlüyüm diye kimseye sataşmayın... İyi Günler :)

7. BiLL

BiLL Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    kopTum yaa xD

Sayfayı Paylaş