Jenny Lynn

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve baris tarafından 30 Ocak 2006 başlatılmıştır.

1. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara

2005 IFBB SAN FRANCISCO PRO FIGURE-OVERALL
    2005 IFBB FIGURE INTERNATIONAL-OVERALL
    2004 IFBB GNC SHOW OF STRENGTH FIGURE-OVERALL
    2004 IFBB FIGURE OLYMPIA-SECOND PLACE
    2004 IFBB FIGURE INTERNATIONAL-OVERALL
    2003 IFBB GNC SHOW OF STRENGTH FIGURE-OVERALL
    2003 IFBB PITTSBURGH PRO FIGURE-OVERALL
    2003 IFBB ARNOLD INTERNATIONAL FIGURE CHAMPIONSHIPS-OVERALL
    2003 IFBB NIGHT OF CHAMPIONS FIGURE-SECOND PLACE
    2003 IFBB FIGURE OLYMPIA-THIRD PLACE
    2002 IFBB GNC Show Of Strength Fitness-fifth place
    2002 IFBB Pittsburgh Pro Fitness-seventh place
    2002 IFBB New York City Pro Fitness-fifth place
    2002 IFBB Fitness International-twelfth place
    2001 NPC USA Fitness Championships-Overall (IFBB Pro Qualifier)
    2001 NPC National Figure Championships-second place tall class
    2000 NPC Sacramento Fitness Championships-Overall
    2000 NPC California Fitness Championships-First place tall class
    2000 NPC Contra Costa Fitness Championships-second place
    2000 NPC National Fitness Championships-third place tall class
    2000 NPC Emerald Cup Fitness Championships-third place tall class

Height 5'5"
    Weight 125
    Measurements 34-25-34
    Size 5
    Shoe 5
    Hair Blonde
    Eyes Blue

2. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    bence bu kadar olması gayet ii...Daha fazlası olabilir ama bu şekilde erkekler istenmemesi gibi bi durum bence söz konusu deil(kendi açımdan)...

3. xxdiablo

xxdiablo Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    oranı iyi bence çok aşırıya kaçmamış çok güzel beğendim ben

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Ah barış inadınamı koyuyosun bu hatunları :D zaafım var

5. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    şimdi bu hatun patates pilav yiyerekmi bu vucudu yaptı

hsd tarafından düzeltildi (bir bayan hakkında daha seviyeli yorumlar yapalım)

6. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Düşündüğüm anlamda değildir inşallah!

7. Astor

Astor Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    EHÜHÜH.galiba düşündüğün anlamda :)

8. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    O zaman editlemek gerekir o mesajı.

9. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    arkadaslar ben bilemem ki düşündüğünüz manayı yada anlamı dikkat ederseniz bende bilmediğim için soruyorum oyüzden diyorum yediği başka seyler vardır sizce ne yiyebilir benim cümlem türkçenin azizliğine uğramıs olabilir :D

10. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    bizde bunu yedik bizi bide aptal yerinemi koyuyorsun battıkça batacaksın gibi o zaman bidaha kullanmazsın güzel türkçemizin azizliğe uğramış kelimelerini ok dostum kolay gelsin

11. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    hsd olayı kişisel polemik haline getirmek istemem ama ben bu sitede bir resimde bilmem kim beni .... .... ferli yaptı diye elinden resim tutam bir bayan resmi gördüm (resmi aradım ama yerini unuttugum için bulamadım)sanırım gözünüzden kaçtı bence öncelikle bu resmin düzeltilmesi gerekiyor
    şayet sen bu düzeltme işini espiri mahiyetinde yapmadıysan bunu bir düşün allaha şükür nerede ne konusmasını bilen ve sapla samanı karıştırmayan bir insanım (kişisel espiri anlayışımızı ön planda tutarak olaylara bakmayalım)
    yaptıgım sadece bir mecazi espiriden ibarettir :?:

12. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    tamam uzatmaya gerek yok biz sadece düzeni sağlıyoruz ve seviyeyi bunu birileri yapmalı senin yerine başkası yazsa aynı cevabı fazlasıyla alırdı bizler şahıs ve üye ayırımı yapmıyoruz ama sen yazdın sana söyledik buda şans işte ama şu gerçekte var sana söylüyoruz ama diğer üyelerde uzak duruyor bu tarz espirilerden unutmayın bu sitede bayan üyelerde mevcut saygılarımla hsd konu dağıldı iyice bu son msj olsun edobey

13. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    bu alanda ykendimce yapmaya çalıştıgım mecazi espiri maksat dışına çıkmış galiba bu nedenle haptıgım bu hatadan dolayı tüm site camiyasındaki arkadaşlardan özür diler yazdığım yazılardaki üslüba birazda dikkat etmeye çalışırım bu vesilesiylede tüm üyelere örnek olmasını temenni ederim

14. Astor

Astor Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Benim üstüme vazife değil ama ben de bi yorum yapmak istiyorum buranın umuma açık bi ste oluşundan dolayı.
    Ben foruma çok yazmasamda dğzenli takip ediyorum ve edobey bence gerçekten son derece mantıklı ve düzgün yorumlar yapıyor.Yukarda yaptığı espride bence komik.BUrda bi arkadaş dost ortamı var sonuçta.Bu şekilde espri yapamıycaksak ne şekilde yapabiliriz.
    Bu vesileyle Türk forumlarındaki genel bir moderatör admin hatasını dile getirmek istiyorum.Bana kalırsa üstlendiğiniz sorumluluğu çok abartıyosunuz.Hİç durum değerlendirmesi yapmıyosunuz.Edobeyin yaptığı esprinin kime ne zararı olabilir?
    Ki bu mesajı gelip 2 mesajı olan biri yazsa belki tepki gösterebilirsiniz ama bence edobeye böle tepki göstermeniz yanlış olmuş.

15. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123

bence kesin YEDİĞİ başka şeyler vardır.

edobeyin orda maksadı belliydi. bilindiği gibi turkce elastik bir dil. nereye cekersen oraya gider. edobey de bundan faydalanarak bir espri yaptı ama hoş değildi. neyin savunmasını yapıyorsun? herkes kastedilenin ne olduğunu biliyor.

16. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli

bana kalırsa bu konu fazla uzadı benım orada kastettiğimi herkes anladı evet onu kastettim sonradan yaptıgım türkçenin azizliği olayıda kasıtlı idi çünkü ben bunu espiri olarak düşünüyordum (direk küfür yada hedef belirtmemişimdir)ama benden başka kimse espiri olldugunu anlamadı sanırım haklısınız hds nın dediği gibi bayanlar var burada daha dikkatli konuşmalıyız ama hds bu resmi sen koymussun buraya bu nedir peki benım lafımdan daha estetik duruyor ondan dolayı mı ? bence bu bahsi kapatalım

17. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Uzatmayın artık. Senin dediğin lafın espri olduğunu anlayabiliyoruz, ama bu forumdaki herkes aynı fikirde olmayabilir. Bayan üyelerimizde var. Bu sana karşı kişisel bir olay değil sadece uyardık, bizim işimiz bu. Ne zaman birini durup dururken uyardığımızı gördün? Hiç bir şey yapmadığı halde?

18. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    ASTOR burada bu tarz yazışmalardan dolayı çok maraz çıktı sen de henüz yeni olduğun için farkında olmayabilirsin ama millet ana avrat küfür etti veya yedi biz bunun yaşanmasını tekrar istemiyoruz bu yinede sizin için üyeler rahatlıkla gelip istediklerini yazabilirler bizim karşı çıktığımız şaka veya değil KESİNLİKLE ENKÜÇÜK SAYGI VE SEVİYEYİ AŞACAK cümleler kullanılmasını istemiyoruz konuyu isterseniz uzatmayalım farkında olmuyorsunuz ama işler böyle büyüyor

19. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    edobey uzatma dedikçe işleri karıştırıyorsun bu sana son ikaz

20. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Hep tek taraflı düşünüyorsunuz, sitede neredeyse 2000 üye var, hepsinin aynı fikirde olduğunu düşünmüyorsun herhalde? Tamam sen böyle düşünüyorsun, ama başka bir üyeninde "edobey gibi mantıklı ve düzgün yorumlar yapan birinin dediği lafa bak hiç yakışmamış" tarzında düşünmediği ne malum? Ben şahsen öyke düşündüm, başka biri olsa dediğin gibi bilinmedik editlerdim mesajı kuralları oku der geçerdim. Üstüne mesaj atmamım sebebi olayı kendisininde farketmesini istemem. Burada sorun esprinin komik olup olmaması değil. Yine dediğin gibi umuma açık bir yer herkes okuyabiliyor. Elbet hoşlanmayanlar olacaktır. Arkadaş arasında kötü bir amacınız olmadığı halde birbirinizi küfüre kadar varan hitap şekilleriyle çağırırsınız mesela, bunun toplum içinde yapabilirmisin? Yada tanımadığın birine? Büyük çoğunluk yapmaz. Hele yapamaz bile diyebiliriz. Sosyal bir varlık olmanın sorumlulukları bu. Türk forumlarındaki yöneticiler hakkındaki tespitin, yani tabi tanışmıyoruz ama, yabancı sitelerle kıyaslanmaz bile. Ben bayağı bir dolanıyorum yabancı forumlarda, bir ünlüye bu gay diyeni bile uzaklaştıryorlar. Tabi değişir siteden siteye. Son satırdanda kişinin mesaj sayısı yükseldikçe dahamı az karışmamız gerekiyor anlamadım? Forumda 3 haneli sayılarda mesajı olupta 1 (bir) adet kayda değer mesajı olmayan üyeler var. Onları ne yapalım? Sen eski üyemisin bilmiyorum ama bir arkadaşında dediği gibibu olaylar zamanında çok büyüdü, çok basit şeylerden tartışma çıktı, o yüzden biraz hassas davranabiliriz kabul ediyorum. Ama bu tamamen sizin menfaatinizedir, yani benim ne çıkarım varki mesela üstteki mesajı editleyerek?

Sayfayı Paylaş