1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Jemholie Resimler

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve jemholie tarafından 10 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 53 üye.
  1. _Ersin_

_Ersin_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    2,5 yıl, ekto birisi için gayet güzel gelişim olmuş. Tebrik ediyorum.

jemholie bunu beğendi.
  2. wanquisher

wanquisher Üye

Beğenileri:
    266
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    BURSA
    hemde ne ekto ilk sayfada balkondaki resim başını bükmüsün vucut artık yaşlanmış gibi kambur luk varmış gibi duruyo kollar kcuukken cızdıgımız resımler gibi ama disiplin ve calısma ile ne hale gelmiş cok iyi ya kilo alamıyorum diyenlere tam bir bşarı öyküsü valla aslında herkeze örnek

jemholie bunu beğendi.
  3. jemholie

jemholie Üye

Beğenileri:
    326
    Ödül Puanları:
    73
    kemaldonado Su'yun ne kadar önemli olduğunu öğrendim , öğrenmekle kalmadım kısa zamanda faydasınıda gördüm.

Arkadaslar buarada pek giremiyorum bilgisayara. Telefonumdan Instagram'dan güncel fotoğraflar paylasıyorum. Isteyen takip edebilir : cemcoduroglu

4. jemholie

jemholie Üye

Beğenileri:
    326
    Ödül Puanları:
    73
    Geceniz güzel olsun arkadaşlar.

Ekli Dosyalar:

martinez35 bunu beğendi.
  5. ozgurktekin

ozgurktekin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Selam Antalya'dasın sanırım hangi salona gidiyorsun? Bir de 7 dakikalın HICT antremanları hakkında ne düşünüyorsun. 1 aydır yapıyorum işe yarıyor gibi görünüyor da. Bu arada vücut çok çok iyi tebrik ederim

6. baris34x

baris34x Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Kolların 42cm göstermiyor hiç

7. jemholie

jemholie Üye

Beğenileri:
    326
    Ödül Puanları:
    73
    42 yazdığımı nerede gördün ?
    Bundan önce soğuk 39.5 40 geliyordur dedim. Bugün zorla arkadaslar ölçmek istedi 40.5 geliyor soğuk kollarım

8. ozgurktekin

ozgurktekin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    İlk mesajinizda yazmissiniz 42 diye :)

9. wanquisher

wanquisher Üye

Beğenileri:
    266
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    BURSA
    sıcak ölcüm almış dıkkatını cekerım benım soguk 41.5 sıcak 43.5 bıle geldıgı oluyo arka kol calısınca hacım cok cıkabılıyo bazen ondan bu kadar ayrıntıya takılmaya gerek yok .

jemholie bunu beğendi.
  10. ozgurktekin

ozgurktekin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Ayrintiya takilmak icin belirtmedim, arkadasimiz yazmadim demis o sebeple yoksa ben birseyle itham etmiyorum, lutfen yanlis anlasilmasin

jemholie bunu beğendi.
  11. jemholie

jemholie Üye

Beğenileri:
    326
    Ödül Puanları:
    73
    10 aydir supplement kullanmiyordum tekrar başladım. Bombalar hazır :))

Ekli Dosyalar:

martinez35 ve ozgurktekin bunu beğendi.
  12. jemholie

jemholie Üye

Beğenileri:
    326
    Ödül Puanları:
    73
    Bugün cektigim fotoğrafım :)

Ekli Dosyalar:

martinez35 bunu beğendi.
  13. ATICI

ATICI Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ziraat Mühendisi
    Yer:
    Kahramanmaraş
    Merhaba Cem seni başka bir forumdan tanıyorum, azmine iradene diyecek sözümüz yok zaten her şey ayan beyan ortada mükemmel bir şey çıkartmışsın ortaya bence eksiği yok :) Merak ettiğim şey spora başladığında ki ölçülerin, 5 sayfayıda okudum bilmiyorum gözümden kaçmış olabilir şimdi ki haline takıldı gözümüz doğal olarak^^ İlk başladığında ki özellikle omuz ölçünü merak ediyorum( o bölgede takıntım var biraz anlaşıldığı üzere ) ben de spora başladığımdan bu yana 15 kilo aldım, before afterlık bir görüntü olsa da yağ/kas oranını tam bulana kadar o olaya girmeyeceğim. Ölçü aldığını umut ediyorum saygılar :)

14. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    jemholie tebrikler iyi bir gelişim yakalamışsın orantın kütlen iyi, ama ben trapezlerini beğenmedim sanırım genetik alçak ve uzun ?

15. jemholie

jemholie Üye

Beğenileri:
    326
    Ödül Puanları:
    73
    ATICI teşekkür ederim güzel yorumun için. Inan hatirlayamiyorum ama tahminim kolum 28 omuz ölçüm 116 falan olabilir yapi olarak omzum genisti.

F35 evet olarak trapezler alcak ve uzun arka kismi daha gelismis. Teşekkürler

Ekli Dosyalar:

16. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Karında "bende varım" demeye başladı mı ki bulk'dasın normal olarak yaza doğru olur büyük ihtimal her şey tam rayına girecektir. Çok iyi ve estetik vücudun var maşllah. Başarılar

jemholie bunu beğendi.
  17. ATICI

ATICI Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ziraat Mühendisi
    Yer:
    Kahramanmaraş
    Bir bayan arkadaşla fotoğraf çekilmişsiniz sonradan paintle üstünde geçmişsiniz anladığım kadarıyla, o fotoğrafta omuzlar 116 ise omuz gerçekten genişmiş yine de 15 cm koymak kolay iş değil helal olsun :)

jemholie bunu beğendi.
  18. jemholie

jemholie Üye

Beğenileri:
    326
    Ödül Puanları:
    73
    Tahmini soyledim tabi en iyi 117 diyelim en 110 :)

19. ATICI

ATICI Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ziraat Mühendisi
    Yer:
    Kahramanmaraş
    Anladım pekala. Cem tecrübelerinden daha fazla yararlanmak istiyorum senin içinde sakıncası yoksa :) Spora başladıktan 7 ay sonra 80 kiloya ulaşmışsın. Nasıl bir yağlanma oldu, göbek çıkmıştır diye tahmin ediyorum? İlk fotoğraflarında Bulk dönemindeyken bir fotoğraf diye atmışsın o halin mi 7.ay? Ne kadar süre 80 kiloda kaldın tekrar define oldun mu olduysan ne kadar süre? Bu dönemde günlük yediğin yemeğin miktarını karbonhidrat protein değerini nasıl ayarladın nelere dikkat ettin?

Bunları sana neden soruyorum dersen acelecilikten değil yanlış anlaşılmasın. Tip 1 Diyabetim(İnsülin kullanılan), bu hastlalıkta yağ yakımı kan şekerinin yükselmesiyle oluyor, eğer vucutta insülin olmazsa organlarda tahribata yol açıyor. Ne kadar yağlanmam gerekeceğini öğrenmem sağlığım açısından faydalı olacak, yani vereceğin bilgiler hayati önem taşıyor cevaplarsan minnettar kalırım :) Saygılar.

jemholie bunu beğendi.
  20. jemholie

jemholie Üye

Beğenileri:
    326
    Ödül Puanları:
    73
    Tekrardan merhaba. Hayır ilk koyduğum fotoğraf 2. yılıma ait o göbekli resmim 86 kg yim. Sürecim şöyle oldu 7 8 ayda 80 kg ye ulastığımda göbek oluşmadı ama bi sulu görüntü vardı tabi iriydim fotoğrafta gördügün gibi göbeğim vardı ama dikkat cekecek kadar yoktu yani düzdü diyebilirim. 2 yıl boyunca bulk gittim sadece yazın biraz diet yaptım ama fazla değil. Dieti ilk defa bu yıl yaptım tam anlamıyla. Bulk dönemim şöyle geçti ben çok kalori sayımına girmedim işin aslı sadece yediklerim gün sonunda beni tatmin ettiyse o günü güzel geçirmişim demektir. Her 3 saate bir karbonhidratlı besinler tükettim özellikle aksam vakitleri 2.5 saate indirdigim oldu öğün aralarını. Yeri geldi 5 öğün yeri geldi 8 öğün yedim.Ama aşırı yağlanmamamı , bulk döneminde hiç tuz ve şeker kullanmayışıma borçluyum. Protein olarakda her zaman en dikkat ettigim öğünlerim sabah uyanınca antreman sonrası ve yatmadan önce. Umarım yardımcı olmuşumdur.

ATICI bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş