Jeff Seid

Konusu 'Erkek Sporcular' forumundadır ve uMadBro tarafından 13 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 50 üye.
  1. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    13 mü 14 yaşında mı ne bi fotosu var Jeff Seid'in bakabilirsiniz adam zaten bu iş için doğmuş. Genetiği müthiş yani vücut geliştirme yapmasa yine kaslı olurdu heralde. Vücudu müthiş bence Zyzz karşılaştırmasını bilemem zevk meselesi ama adam aşırı yakışıklı bi de. Allah vermiş yani ne diyelim. Bize de biraz verdi çok şükür de oraya bol bol gitmiş tabi:D

2. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    Jeff in fazla görülmemis fotoları var isterseniz atarım biraz değisik ama fotolar :D

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Mustimusti bunu beğendi.
  3. oziii1998

oziii1998 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    değişik derken atarmısın arkadaşım merak ettim :D

4. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] genelde 15-17 arası dönemler

5. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] bu adam steroid le bunları yaptı diyen gitsin evde örgü örsün

6. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    zyzz artık öldü sonuçta yerine adam lazımdı bu çocuk genetik açıdan ondanda daha iyi ömrü yeterse vg dünyasında unutulmazlar arasına girer bir süre sonra sinemayada girse iyi olur başrolü kaldıracak karizmada var

Lorethlorien bunu beğendi.
  7. kpalan1222

kpalan1222 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Polis
    Yer:
    Elazığ
    Jeff iyi de sanki bicepslar biraz kucuk gibi genetik olarak sanirim. Sondan üçüncü fotoya bakildiginda olculer karsilastirildiginda dedigimi anlayacaksiniz.

8. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    Kendi attığı fotolarda oynama yapılıyor ama baskası cekip instagrama attığında daha küçük duruyor

aqualinebursa bunu beğendi.
  9. lordeng

lordeng Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Bunun simdiki ölcülerini bilen yazabilirmi arkadaşlar omuzlar almış gitmiş başını

10. arif emir arslanturk

arif emir arslanturk Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    vucudu zyzz den iyi şekli de ama hala daha zyzz ozentiligi yapiyor anlamsız :(

11. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Birdaha benden alıntı yapıp ileri geri sakın yorum yapıyım deme.80 küsür kg dediğim zamana bak ta 1-1.5 yıl önce yazmışım değil mi? Boş boş yorum atmayın ayrıca istediğim yorumuda yaparım seni bağlamaz.

12. lukegrimwood

lukegrimwood Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    gerçekten çok kaliteli bir genetiği var ama hala burada vücut tipi saçmalığını tartışıyorsunuz. jeff ile zyzz'e kıyaslanamaz vücut geliştirme sporu subjektif bir spordur herkese göre değişir. Ama zyzz'nin hakkını yenmemeli bazı konularda zamanında ötesinde bir adamdı bugun hala insanlar onun pozlarını kullanıyor poz verme konusunda gerçekten süper bi adamdı
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Nisan 2015 ---
    gerçekten çok kaliteli bir genetiği var ama hala burada vücut tipi saçmalığını tartışıyorsunuz. jeff ile zyzz'e kıyaslanamaz vücut geliştirme sporu subjektif bir spordur herkese göre değişir. Ama zyzz'nin hakkını yenmemeli bazı konularda zamanında ötesinde bir adamdı bugun hala insanlar onun pozlarını kullanıyor poz verme konusunda gerçekten süper bi adamdı

Son düzenleme: 20 Nisan 2015
    Balboa7 bunu beğendi.
  13. Prisonbreakx

Prisonbreakx Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Abi bu jeffin neresi yakisikli ? Vucudu iyi oldugundn tipide iyi gosterebilir tmm ama cidden neresini yakisikli buluyorsunuz anlamadim. Ayrica sacininda boya oldugunu soyluyor.

Bana gore ozenti bi ergen. Kendi klasini yaratacagina zyzz ozentiligi yapiyor. Sadece zyzz icin demedim diger hareketleri flnda ozentilik bence sonucta 15 yasindaki cocuk degil bu.
    Ikisinide sevmem ama vucut estetigi konusunda jeff zyzzden daha iyi diyenlere k.cimla gulerim :)

Ayrica fotograflarinin coguda photoshoplu. Bu kadar buyuk degil bi kere.

14. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    yakışıklılık yada güzellik kişiye göre değişir ve estetik vücutta kişiye göre değişir jeff 16-17 yaşındaykende ünlüydü ve o yaşlarda tabiki ergence hareketler yapması normaldi kaldıki zyzz öyle bir akım başlattıki istesede istemesede eğer gece hayatını dansı falan seviyorsa biri zyzz akıllara gelir ayrıca sana ne yahu kim kimi ne olarak görürse görsün yani ortamı germeye ne gerek var

15. Prisonbreakx

Prisonbreakx Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Ona bakarsan hicbi laf etmeyelim hersey kisiden kisiye gore degisir? Arasira jeffin suanki videolarinida izliyorum. farkettiysen artik 15 yasindaki cocuk degil bu dedim. Ekrani 15 cm yakinlastiran gozluk alsan iyi olur. Kendine bkan herkes insanin gozune yakisikli gelebilir ama usteki yorumlara bakarsan asiri yakisikli fln cok abarti yani. Sikisinca guzellik kisiden kisiye demek komik.

16. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    20-21 yaşında şuan biliyorum ki 20 yaşta öyle çok büyük bir yaş sayılmaz ne yapacaktı oturup evde bulmaca mı çözecekti senin kız çevren yoksa lüks barlara otellere gidemiyorsan binlerce hayranın yok diye herife neden taş atıyorsun:D aşırı yakışıklı değil ama bu tiplede bir şeyler başarmış ha zyzz kadar olamaz ama neyse asıl mesele eleştirmen değilde artist artist yorum yazman

17. Prisonbreakx

Prisonbreakx Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Herifi kiskandigimi sanman herifin suan yaptiklarina ozenipde yapamadigini gosteriyor kardesim. Cunku herkesi kendin gibi sandigindan beni de elestiriyorum diye adamin yaptiklarindan dolayi elestirdigimi saniyosun.
    Seninle sidik yaristiracak degilim bi insani elestirmem onu kiskandigimi gostermez. Benim sevmedigim ama para icinde yuzen bununla hava atan bi suru herif var. Ama onlar hakkinda bi laf soylersem bu yptiklarinin karaktersizlik oldugunu soylerim. Oyle biri benden daha iyi diye gercekten sahip oldugu ozellikleri yok sayacak degilim.
    Hadi isine...

18. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    artistçe eleştirmen hoşuma gitmedi sadece merak etme 28 yaşımdayım emin ol 7 yıldır tam zyzz gibi olmasada yaşadım yaşıyorum eğer yaşayamasaydım senin ve senin gibilerin yaptığı gibi adamın arkasından atıp tutardım ha bu hayat tarzını beğenmeyip eleştirenlerde var sözüm onlara değilde senin çıkışın samimi gelmedi ondan yazdım :D neyse uzatmayalım hadi güle güle

19. Prisonbreakx

Prisonbreakx Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    O zaman umutsuz vakasin gelmissin 28 yasina ettigin laflara bak. Zyzz gibi yasiyosan burada isin ne? Tartismaya bile girmezsin. Ayrica zyzz dedigin adam kim ya? Ex kokain fln icsem bende ucaktan parasutsuz atlarim yani :D zyzz yi de ornek almissin ya ne diyelim ki sana simdi bilmiyorum.
    Hayir zyzz ne yapti abi anlamiyorum. Birsey diyincede aaaa vucudunu hayatini kiskaniyosun ya .s.s.s triplerine girmeniz yok mu.
    Hayati cok ciddiye almayin dilediginiz gibi yasayin fln bunlari herkes bbiliyor. O ex dediginde serotonini beyinde salar ve geri alimini engeller buda adama cesaret verir umursamaz yapar. Yok deli cocuk fln havalari cok cocukca geliyor bana. Iste bunlar hep dikkat cekme cabasi. Sizin gibi ozentilerde bu adamlari kiskaniyo iste :D bizim gibilerde bi laf edince aaaaaa kiskaniyosun adami !!11!1!1! tribini yasiyosunuz.
    Yasinin 28 olmasinada cok sasirdim ayrica. Neden tahmin etmissindir.
    Cocuksunuz ya ne diyim. Cidden anlamiyorum hani 28 yasina gelmissin azicik daha olgun olmani beklerdim sahsen. Cocuklugunu yasayamamissin sen sanirim hep geriden geliyosun :D zaten 7 yildir bole yasiyorum demenden belli hayata gec baslamissin.

20. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    zyzz gibi yaşıyorum derken dans spor gece hayatımda var azda olsa yoksa sigara bile içmem onu demek istedim burası şimdi böyle senin gibilerle doldu aslında eskiden pro vücutcular bile üyeydiler sonra gittiler tabi ayrıca zyzz yada jeff idolüm demedim dikkat edersen sadece dansı gece hayatını severim dedim ondan birazda ama arnold gibi olmak isterdim oyuncu mr olympia valilik gibi gözüm hep yükseklerde çocukluğumu yaşamadım doğrudur sıkıntılarım oldu e tabiki ülke şartları iyi değil jeff gibi 15 yaşlarında başlayamadık kusura bakma zyzz ne yaptıya gelirsek 66 sayfalık kitap yazdı fitness sporunun yaygınlaşmasını sağladı insanların sadece kötü taraflarına değil iyi taraflarınada bakmak lazım neyse hem hadi işine diyorsun hemde laf yetiştiriyorsun neyse benden bu kadar hadi hadi güle güle :D

Son düzenleme: 20 Nisan 2015

Sayfayı Paylaş