Jeff Seid

Konusu 'Erkek Sporcular' forumundadır ve uMadBro tarafından 13 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 50 üye.
  1. caneksi

caneksi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Jeff,Lazar ve bunlar gibi bir çok fitness model streoid kullanamıyorum diyorlar. Benim şahsi fikrim böyle bir kas kütlesinde böyle define bir vücuda sahip olmak mümkün değil. Ya arkadaş kim ne derse desin daha 20 li yaşlarda adamlar resmen uzay.. Hadi yaparsın 10-12 senede filan eyvallah derimde natural bir şekilde bu kadar kısa sürelerde bu kocaman ve define kaslar... bende çok soru işareti oluşturuyor beyler.

2. as55

as55 Üye

Beğenileri:
    240
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Samsun
    hepsinin formülü söylediklerine göre bu : eat clean, train hard and too much dedication
    aslında olan : eat clen, tren hard and too much decacation :)

yabancılar çözmüş arkadaş. hala bizim forumda jeff,lazar,zyzz,greg plitt,rob riches,marc fitt, steve cook tarzı adamları doğal zanneden var. bunun nedeni de 1 yılı doldurmamış, nasıl 40 cm kol yapılır diyen tiplerle forumun dolması. bir defa bu adamların derisine bak steroid olmadan öyle bir definisyon olamaz yani yok öyle bir dünya. biri göstersin bana ben yaptım doğal yoldan %5-6 yağ define 42-43 cm kol ben bir daha bu foruma girmem arkadaş. neymiş 13 yaşında başlamışmış bırakın abi bu işleri.

ancak vücuda lafım yok yargıladığım da yok jeff iyi yolda fitness modellik konusunda. reklamını falan da iyi yapıyor. yarışmalarda o kadar iyi değil. nedeni de göğüs yapısı ve abs leri bence. ne yaparsa yapsın karın genetiği kötü. buna rağmen dediğim gibi egzantrik videolarla ne bileyim kendini zyzz le karşılaştırarak falan iyi reklam yapıyor. bakalım nerelere gelecek.

3. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    Kişisel sayfasına steroid kullanmayıp ve ihtiyacı olmadıgını da belirtmiş..

I don't take steroids.. Everyone who says i do have not been lifting nearly half as long as I. Anyone who has been lifting +5 years will tell you i am natural.. I've been lifting for almost 8 years straight now. 24 hours a day 7 day a week for 8 years straight. My longest break was life 2 weeks due to my acl surgery. I lift to improve my longevity and to be as health as possible. I don't need steroids. I don't need to cheat.

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1538837_585191321535725_107829243_n.jpg

4. oziii1998

oziii1998 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    bazı insanlar yapamadıklarından dolayı başkalarını suçlar özellikle bu olay bu sporda çok oluyo. salonda birini görüyosun diyosunki ''adam yapmış iyi ama kesin bişeyler kullanmıştır'' diyip kendini avutuyosun belki kullanmıştır bilemezsin ama hayatını spora adıyıp çok güzel vücut yapıpda hiçbir steroid kullanmayan adamlarda var. ben yağ oranı %5 olup 40 cm kolu olan adamda gördüm ve hiçbir madde kullanmadığını biliyorum. ben yeniden belirtim jeff seid'ın herhangi bi steroid kullanmadığa inanıyorum

5. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    kullansa da kullanmasa da adam yapmış, cenk hocanın steroid konusunda bir videosu var bugun konu acıcam, ona buna steroid diyenlere hitaben..

6. oziii1998

oziii1998 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    bende izlemek isterim kardeşim bekliyorum konuyu açmanı

7. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
  8. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    Jeff seid in vücut tipini bilen yazabilir mi

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

9. Mert's

Mert's Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam fotografin uzerindeki bilgiye gore ektomorf-mezomorf melezi...

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    Ya ben ektomezo karısımı nasıl oluyor merak ediyorum özelliklerini bilen varmı

11. Proteintozu64

Proteintozu64 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Ergenlik döneminde başladığından dolayı fazlasıyla hızlı ve sağlam gelişmiş

12. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    13 yasında baslamıs adamın o zaman boyu 1.68 zaten vay bee :D

13. xTroN7

xTroN7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Vucudunun iyi olması steroid kullanması anlamına gelmez.

14. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Kullandigi gerceginide degistirmiyor

neverbackdown. bunu beğendi.
  15. danirello

danirello Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Biraz gec cevap veriyorum kusura bakmayin,
    Bence de zyzz her yonuyle bir apacidir. Ama apacilerin de kralidir, gozumde bu yasam tarzini yukselten nadir kisilerdendir. Apaci diyerek herkesin hakaret ettigini dusunmeyin, adamin bir lafinda eglenin ama insanlari asagilamayin tarzi cumleler geciyor. Acikcasi butun apaciler onun gibi olsun hemen simdi sacima joleyi vurup v yakayi giyerim ve deli ..kmis gibi de dans ederim cok afedersiniz.

Konuya gelirsek, ben jeff seid'in steroid kullanmis oldugunu dusunmuyorum. Yaptigi vucut uygun diyetlerle ve o adamin harika genetigi ile basarilamayacak sey degil. Bir arkadasimiz o kadar yagsizken o kadar kutleli olamaz demis ve kendisinden ornek vermis. Ben ona da katilmiyorum, fitness diyetiyle definisyona girip de ciddi kas kutlesi kaybeden, hakaret olarak almayin lutfen, sorumsuzca diyet yapan adamlar degil bunlar. Kesinlikle kas kutlesi kaybetmeden yag oranini dusuren diyetler uyguluyorlardir. Ayrica adam spora baslamadan once bile saglam bir vucuda sahipmis, hangimizin onuc yasinda zayif olmadigi halde karin kaslari belliydi ki?

16. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    jeff seid iyi vücut yapmış ama tabiki bu seviyeye steroidsiz gelinemez gelen varsa bir zahmet fotoğraf yada video paylaşsın ancak şu var insanlar bu adam steroid kullandı diyince sanki hakaret ediliyor sanıyorlar halbuki adam steroid kullanmayandan daha çok emek harcamıştır oturduğu yerden olmadı o kaslar ben kendisini tebrik ederim ayrıca adam pro yani kullanabilir birde şu apaçi kelimesine gülüyorum ne ara dans etmek,genç kızların sevgilisi olmak,lüks diskolara gitmek,lüks otellerde tatil yapmak,kendi halinde kimseye zararı olmadan eğlenmek apaçilik oldu e tabi insanlarda tebrik etme gibi bir huy yok kendileri yapamayınca başkalarına hakaret ederler küçümserler:)bana göre apaçiler diğer insanlara zarar veren,olmayan biceps kaslarını göstermek için yırtınanlar,sokakta dayı dayı gezip millete sataşanlar,kadın dövenler,çocuklarını sokağa atanlar,insanları sürekli tersleyenler,kavgacı tiplerdir bu örnekler dahada çoğaltılır tabi keşke zyzz jeff gibi renkli kişiliğe sahip insanlar çoğalsa neyse son olarak kendisine profesyonel sporculuk yaşamında başarılar dilerim

HergeleSefa bunu beğendi.
  17. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    zyzz ve apachilik , komik gercekten

neverbackdown. bunu beğendi.
  18. Lee-on!

Lee-on! Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Diğerlerini bilmiyorum ancak Jeff Seid Lazar ve Marc Fitt zaten min 6 senedir bu sporu yapıyorlar. Lazar daha da fazla... Vücut genetiklerinin iyi olmasını bir yana koyarsak, bizim gibi yaşam derdi üniversite para kazanma geçim dertleri de olmadığını biliyoruz, o yüzden hiç de imkansız değil. Açıkçası kimse kimsenin umudunu kırmasın veya yapamaz edemez diye kesin konuşmasın. Kaçınız günü gününe aksatmadan antremanına gidiyor, sohbet etmeden disiplinli bir şekilde antremanını bitirip yemesine içmesine titizlikle dikkat edip uykusunu tam alıyor? 3 saatlik uykuyla 5 saatlik sınava girip sonra çıkıp antremanımı tamamladığım günlerimi biliyorum. Bu adamlar göz önünde ve hayatlarını buna göre yaşıyorlar. Bence gayet yapılabilir... Aksini düşünen adam hiç başlamasın zaten bu spora... Bu arada yukarda bir arkadaş demiş, öyle mükemmel bir vücudum yok ancak örnek teşkil etmesi için söylüyorum, 1 yılı doldurmadım bu sporda ve ilk başladığım gün 29cm'di kolum. Bugün ölçümden çıktım ve 40cm... İsteyene resim de atabilirim... Herşey kafanızda biter... Disiplin, azim, kaliteli bir yaşam (yani bu spor için para demek oluyor biraz da)...
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Haziran 2014 ---
    Bu arada bir film için Hollywood'da oyuncuların kısa süreler içinde 50kilolardan 80-90 kilolara çıkıp vücut yaptıklarını hepimiz biliyoruz. Ör: Christian Bale. Özel hocalar sıkı antremanlar ve profesyonel bir beslenme ile yapılıyorlar bunlar. Ayrıca yurtdışında bulunanınız varsa eğer birçok sahilde daha 17-18 yaşında çoğu gencin çok iyi vücutlara sahip olduklarını görebilirsiniz... Biz görmeye alışık olmadığımız için enteresan geliyor. Yadırgıyoruz...

Son düzenleme: 4 Haziran 2014
    ABEKAYNANA ve cece1 bunu beğendi.
  19. beastmodeon

beastmodeon Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    hepinizin genetiği aynı değil, adama çamur atmayın, doğal yollardan yapılabilir bir vücut

20. firewing

firewing Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28

Sayfayı Paylaş