Jay Cutler Pro bb yi bırakıyor.

Konusu 'Uluslararası Vücut Geliştirme' forumundadır ve ARNOLDschwarzeneggeR tarafından 13 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    [​IMG] Jay cutler 2007 mr olympiadan sonra aldıgı kararla 2088 mr olympia olup bb yi tamamen bırakacagını açıklıyor. bb yi bırakınca ailesiyle cok vakit geçirecegini muscletech reklamları ve promosyonlarında filimlerde oynayacagını ve emlak çılık yapacagını özellikle ailesine cok önem verdigini vurguluyor mr olympia olmanın cok büyük sorumluluk verdigini ve bunu kaldıramayacagını söylüyor 3 kere mr olympia olmanın yetecegini düşünüyor. ( arkadaşlar bunu MuschetecH 02/12/2007 jay cutler röportajından cevirdim ) yorumlarınız için teşekkürker

Veyron, Mestano ve Despo bunu beğendi.
  2. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    evet zaten son yarismadan sonra roportajda da soylemisti

3. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    aranizda benim gibi düsünen varmi acaba.ben cutlerin söyle düsündügüne inaniyorum ; aile coluk cocuk hikaye.hirs yapip rezil olmak istemiyorum ronny gibi.victor martinez bagira bagira geliyor.ve onun gibi daha bir cok sporcu dennis wolfte bunlarin arasinda.en iyisi ben güzelce ismimi mahvetmeden ayrilayim..... ben böyle düsünüyorum

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Senelerdir Coleman ve Cutler isimlerinden sonra artik bakalim kimlere alisacagiz. Dogrumu yanlismi karar orasini kendisi tabii daha iyi bilir, fakat tam colemanin yerine gecmisken birakmasi biraz garip geldi. Coleman ve Cutlersiz bir bosluk olacak gibi, ama Wolf gibi isimlerde renk katmiyor degil;)

5. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    katılıyorum , benmde fikrim aynı , ama jay daha 32 yaşında falandı ya , çok erken genede

6. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    35 yaşında :p

7. NİKE

NİKE Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    MÜHENDİS
    herseyın farkında bunlar .ve bırazda saglıklarını dusunuyorlar bence . okadar growta o kadar steroıde kımın vucudu ne kadar dayanır..gecmıste orneklerı cok .en aklılıca ısı yapıyor bence .zırvede bırakmak her zaman ıyıdır.

8. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Bir dahaki yarışmayı bekleyip, kararını rakiplerinin oradaki performansına göre verirse daha iyi olur, çünkü biraz daha zamanı var gibi...

9. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Jay Cutler Zaten çok zengin bir adam..bazı pro.lar gibi vg.yi sırf parasız kalmamak için devam ettirmeyecek..kevin levrone'nin geri döneceğini duydum mesela..yada vince taylor 50 yaşında tekrar yarışıyor..
    Jay hem zirveyi tattı ve hem de parasal anlamda sıkıntısı yok..ben podyumda görmek isterim ama karar ilerde şekillenir..hele bi flex'in ocak sayısı gelsin bakalım ;)

10. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    benim anlayamadıgım şey dorian yatesin 6 kez mr olympia olup ucuz bir bmw arabayla dolaşıp pis bir bodrumkat bodysalonunda çalışması şakamı bu?

11. marvel1500

marvel1500 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    body salonu demişken aynı şeyi ben de Frank mc grath için söyleyeceğim.Animal pac serisinde çalıştığı salonun pek konforlu olduğu söylenemez.Acaba bu adamlar gerçekten de bu yerlerdemi çalışıyorlar (ben pek sanmıyorum.) yoksa sadece reklam mı?

12. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    ya ronnie colemanın çalıştığı salona ne demeli.
    tamamiyle tercih meselesi. daha motive oluyorsa tabii ki yerin 5 kat altındada çalışırlar. hem en lüx we teknolojik salonlarda çalışmaları için bir dünya para teklif edenler de wardır. bu sewiyedeki insanlar işten gerçekten iyi paralar kazanıyorlar. maddi olarak tatmin olmasalar hiç biri bunca şeye katlanmazdı. zaten yarışmalarada hazırlanamazlardı.

13. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    ronnie'nin çalışıtığı yer doğum yeri olan texas arlingtondaki metroflex gym..burda çalışan başka prolarda var..

frank mcgrath eminim sadece reklam için o old school tarzı yerde çalışıyor..çünkü başka yerlerde de çalıştığını söyleyen arkadaşlarım var..

buarada pro.lara yani ifbb card sahiplerinden gym.lerde ücret alınmıyor (..muş)
    istedikleri salonda çalışabilirler..gerçi salonun da işine gelir..

Sayfayı Paylaş