Jatomi spor salonu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve canreyiz tarafından 21 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. canreyiz

canreyiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhabalar. 18 yaşındayım boyum 170 civari kilom ise 60 çok cılız duruyorum kollarım ince falan . bu sene 1 senelik jatomiye yazilma kararı aldım evim yakın be fiyatı diğer spor salonlarıyla karşılaştırınca gayet uygun. Aranızda giden varsa tavsiye eder misiniz forum istanbul jatomi şubesini? Birde galiba program vermiyorlarmış daha önce gittiğim spor salonunda (1.5 ay civarı gittim 15 gün boyuncq gainbolic 6000 kullandım 4 kilo civarı almıştım ama yarıda bıraktım ) vermişlerdi program ama burda vermiyolar diye duydum nasıl biyer acaba yardımcı olur musunuz .

2. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    İstanbulda 1 tane değil baya şubesi var bu dediğin spor salonunun.Örnek veriyorum: Bahçelievler jatomi foursquere yaz google'a ve bak yorumlara ordan misal.Yada jatomi ekşi yaz ve gidenler iyi kötü yazmıştır o sitede de yorum.Benim okuduğum kadarıyla senin seviyende bi sporcu kardeşimize uygun bi yer.Zaten zamanla tercihlerin olacak bu iş'te.Ve beğenmezsen değişeceksin salonu.Ama modern aletler vs var incelediğime göre.Yaz Esenyurt'takine gidiyorsan kardeşim.Yakın bana orası.Merak ettim akşam 7-8 kalabalık durumunu mekanın.Kolay gelsin.

3. serialno

serialno Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    standart program yazıyorlar. diğer mahalle salonları gibi kişisel olarak ilgi yok. personal trainer hizmeti alırsan işte anca. o da dünya para.
    benim bu ay bitiyor. bir daha kesinlikle jatominin yanından bile geçmem. gerçekten hiç memnun değilim. ilk ay yanlış tavsiyeleri yüzünden vücut yıkıma uğradı benim. tabii biliyorsanız bu işleri, yani hoca mühim değil diyorsanız öyle gidin. hafta içi iş çıkışı hariç hiçbir şekilde kalabalık olmuyor. öyle apaçi takımı falan da yok.

4. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Esenyurt şubesi mi kardeşim o?Ve tam istediğim gibi akıl verme vb işlere girmemesi iyidir benim açımdan eğitmen arkadaşlarımızın...Ama diyelim bench press'te yardım vs de mi etmiyor bunlar?Öyleyse sıkıntılı bi durum var,bildiğin başı boşluk var derim öyleyse kardeşim sana.

5. serialno

serialno Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    boynumda problem oldugu için o hareketlere hiç geçmedim ben. daha çok standlarda takıldım fakat gözlemlediğim kadarı ile millet birbiri ile ilgileniyordu. yani partner hesabı. ama gidin kendiniz konuşun fakat satış temsilcileri ile değil. kapıda bekleyin, çıkan kişilere sorun sormak istediklerinizi. forum istanbula gidiyorum ben..

he bu arada şunu da söyleyeyim, boyun fıtığı yüzünden spora ara verdim, kontrol raporunu kabul etmediler, sadece üniversite hastanelerinin verdiği rapordan istediler. ben de acil şehir dışına çıkmam gerektiği için uğraşamadım. hani bunları da bilin diyorum. avcılarda arkadaşım kendi salonunda hiçbir şey belirtmeden ara verebiliyor. dondurabiliyor üyeliği falan. şikayetvar'a jatomi yazın ve yorumları da okuyun.

6. canreyiz

canreyiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Forum istanbul jatomiye yakın evim oraya gidicem ama aylık üyelik yok yıllık var sadece . daha önce 1.5 ay spor salonuna gitmiştim orda ilk ay programını uyguladım sonra bölgesel 1 diye bi program verdiler onu uygularken yarım bıraktım dersler dolayısıyla. Evime 2 dk uzaklikta olduğu için her saat gidebilirim saat sıkıntım olmaz .
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Şubat 2015 ---
    Bölgesel program da bu .

7. serialno

serialno Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    aylık üyelik oluyordur ya. sadece pahalıya denk geliyor. mesela ben 6 ile 9 ay arasında kalıp 6 ayı seçmiştim.

8. canreyiz

canreyiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Forum istanbul nasıl güzel mi egitmenler ilgili mi tavsiye eder misiniz ?

9. serialno

serialno Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
  10. canreyiz

canreyiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Masa tenisi bilgisayar bilardo kısımları nasıl tavsiye eder misiniz yoksa yanina bile ugramiyim mi ?

11. serialno

serialno Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    o pc olayı iyi ya, akıllı telefonum olmadığı zamanlarda falan 1-2 acil işimi halletmiştim. masa tenisi flaan da arkadaş bulursanız ne ala. bir de su fiyatları gerçekten iyi. bazı salonlarda fena kazıklıyorlar, jatomi de 0.5 lt 1 tl. süpermarketlerde 50-60 kuruş arası değişiyor.

12. canreyiz

canreyiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Tamam çok teşekkür ederim

13. canreyiz

canreyiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Spora 1 yıllık jatomiye yazılmaya karar verdim . İlk ay gainbolic6000 alsam faydası olur mu? Olmazsa olabilicek bi takviye var mı kilo almak için? Yok diyosanız ne zaman almaya gerek var bilgilendirir misiniz . teşekkürler

14. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Ciddi bir cevaptır ve belki en önemli cevaptır benim sonradan öğrendiğim: yağsız et al kardeşim tavuk al mis gibi kelebek olsun kekikle fırına at 45 dakkada hazır.Pirinç pilavı,makarna yap soslu.Günde 4 öğün beslen.Yulaf al suya koy demle 5 dakka içine muz at badem at ye al sana bi öğün misal kahvaltıdan sonra ara öğün.Bunları yapmadıktan sonra alacağın her supplement anlamsızdır.Bunları yapar iyi beslenirsen yanına ne alırsan farketmez ama karbonhidrata para vermem yerinde olsam whey alırım.ON marka 3-5 yıldır birinci seçiliyor Amerikada.Fiyatı da iyi.Kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş