Jasse Kecon | Definasyon için supplement

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Jasse Kecon tarafından 3 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Jasse Kecon

Jasse Kecon Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya
    19 yaşındayım. Boy:185 kilo:88

Toplamda iki yıldır fitness yapıyorum fakat bazı dönemlerde elimde olmayan sebeplerden dolayı ara vermek zorunda kaldım. O yüzden bu dönemleri çıkartırsak aktif olarak bir yıl fitness yaptım.

Şu an bulk dönemdeyim ve martın 3.haftası gibi definasyona başlayacağım.bu zamana kadar kilom 90 olur diye tahmin ediyorum. Definasyon sürecimi max. 2.5 - 3 ay kadar tutacağım ve bu 2.5 ayda da 8-10 kg arasında kilo vermeyi, yağ yakmayı hedefliyorum.

Bu sürede de definasyon programımı, supplementlerimi ve kendimi mental olarak hazırlayacağım.

Supplementlerimi hazırlama noktasında da sizlerın onerısıne ihtiyacım var.Definasyon sürecim çok uzun olmayacağından dolayı kullanacağım supplementleride abartmayacağım.Buna bağlı olaraktan da multivitamin kullanmanında gereksiz olacağını düşünüyorum.

Definasyon için whey protein, bcaa, nitrik oksit veya l-arginine veya creatine tarzı bir kombıne mı daha uygun olur yoksa whey ve mp assault tarzı içerisinde bcaa,arginine,creatine,l-glutamin tarzı maddeleri bir arada bulunduran bir pre-workout ürünü mü daha iyi olur? Ayrıca da l-carnitine kullanmayı düşünmüyorum.

Mp assault un içerisindeki aminoasit miktarı definasyon için yeterli olur mu?

2. Jasse Kecon

Jasse Kecon Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya

Sayfayı Paylaş