Jahoel ve yağ yakım günlüğü

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve jahoel tarafından 4 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. jahoel

jahoel Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar hepinize merhabalar.

Daha önceleri 100 kilo civarındayken birden enerji gelmesiyle 3.5 aylık düzenli spor ve beslenme ile 80 kiloya indim ama hala göbek ve simit diye tabir ettiğimiz yuvarlak mevcut :)

aradan 7 ay geçti ve ufak ufak yağlanmalar artınca tekrar spora başlamaya karar verdim.

Çok yoğun bir iş temposunda olduğum için ancak sabahın köründe salona gidebilirim.

Kendimce çıkarttığım plan şu şekildedir.

Sabah 6.30 da kalkış ve 100 gr yulaf ezmesini 3 yumurta ve yarım ölçek proteinle karıştırıp kızartıp yiyorum ve üstüne hydrocut hardcore pro serius sticklerden 1 paketi 500ml suya karıştırıp içiyorum.

7.00 da salona gidiyorum flexor hocamızın verdiği 1. ay programına harfiyen uyuyorum.

eve döndükten sonra tekrar 350ml light süte 1 ölçek protein tozumu içiyorum.

Öğlen 13.00 gibi ızgara tavuk ve lapa pilav yiyorum.

öğlenden akşama geçerken kuru kayısı ve ceviz yiyorum.

akşam tekrar lapa pilav ve tavuk ızgara yiyorum günlük yediğim herşey burdadır.

Şimdi Sormam gereken çok fazla şey var :) hydrocut ı 1 paketini 500ml suya idmandan yarım saat önce içiyorum ama günde 2 paket mi kullanmam gerekir ? Sitesinde "İlk iki gün, günde 2 defa 1 paket Hydroxycut’ i standart bir şişe su ile karıştırarak ana öğünlerinizden 30 dakika kadar önce kullanın. Akşam yemeği sonrası ve öğün aralarında kullanmayın. 3. Gün ve sonrasında günlük kullanım miktarını 3 adet pakete yükseltin" yazmakta çünkü :) o zaman sabah kalkar kalkmaz önce hydrocut ı almammı gerekmektedir ?

Kullanmam gerekirse öteki paketi ne zaman kullanmalıyım. ?

Yağ yakmalıyım yarın salondan ölçümlerimi yağ oranımı alıcam :) ve bende buraya başarı tablomu günü geldiğinde koymak istiyorum. Sizlerinde yardımıyla.

* Yarın eklenicekler : Resimler - ölçüler - yağ oranı

Bütün tavsiyelerinize açığım. Teşekkürler

Son düzenleme: 4 Ekim 2011
  2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.543
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş