jack3d ve hyper ac..mass impact.

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve ataberkim tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    ben jack3d getirttim netrition.com dan. sadece jack3d. ağırlık 0.5 lbs. fiyat 23$. ups ile.
    gümrükte patladı.

2. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    deathlifter, sansizlik.. uzucu bir olay..gumruk olayini bilmedigim icin soruyorum.. paketi kendilerimi aliyor yoksa extra gumruk odeyim alabiliyor musunuz?

3. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    sağolsun araya arkadaşımı soktum uğraştık bayağı masraf etmeden aldık. arkadaş olmasa bir sürü ışle uğraşacaktım. neyse ürün elime geçti bugün denedim ilk defa. başka bir başlık açayım mı diye düşündüm, buraya yazsam olur herhalde değil mi ataberkim?
    jack3d kesinlikle noxplode ve superpump dan daha etkili. zaten bb.com da nox u geçti şu an 2.ürün. yorumlar zaten mükemmel olduğunu vurguluyor. etkisi yüksek yan etkileri de. dikkatli kullanmak ve dozu geçmemek lazım. etkil olarak, direk söylüyorum YORULMUYORSUNUZ. bu yüzden daha ağır kilolara set aralarında daha az dinlenerek girebiliyorsunuz. ama bu sakatlıklara davet çıkarabilir. ben normal programımı daha ağır kilolarla çok daha kısa sürede bitirdim ve yorulmadım hiç. jack ın bir avantajı da okuduklarıma göre, mesela nox veya sp de vücut alışıyor, bunda nedense alışma olmuyormuş yani nox ların pump etkisi bir süre sonra gidiyor bunda olmuyormuş okuduklarıma göre. bir de ürünü aldıktan 20dk sonra karıncalanma başlıyor bu da etkisine işaret diğer preworkoutlarda olmadı.
    sağlam bir ürün olduğu ölçeğinden belli, ölçek ufacık. adamlar kesinlike 3 ama kesinlikle 3 ü ve bir haftada 5 kullanımı geçmeyin diyor. tad olarak ki ben tadı hiç önemsemem, fruit punch aroması tad olarak mükemmel, karışımı çok kolay.
    fiyat olarak da iyi, kutu küçük olduğu için kargo da artmıyor. ama neden gümrükte takıldı anlayabilmiş değilim herhalde ters bir kontrolcüye denk geldik. veya isim ve adres ten kontrol ettiler son zamanlarda siparişim arttı diye bir şey oldu.
    özet olarak, tavsiye ederim zaten boşuna noxplode u sp yi sollayıp 2.liğe oturmadı.

4. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    urunun eline gectigine sevindim.ben de gercekten cok mennunum..forumun basindan beri soyledigim gibi piyasada ki en iyi urun bence..kim ne yazarsa yazsin kullanan bilir...noxplode u da kullandigim icin kesinlikle jack3d..ayrica fiyatida uygun. insallah kisa zaman icinde Turkiye"yede ulasir bu urunde insanlar kullanabilir...
    Ben bu gun itibari ile 82 kilonun ustune ciktim biraz gobek olustu ama kas kutlemden mennunum . 1aylik periyottan sonra dinlenip diete basliyacagim sanirim bu sefer fazla kas kaybim olmaz .olsa pek fazla etkileyecegini sanmiyorum...
    ben de de agirliklarda ciddi bir artma oldu ,antreman gunlerine esimle beraber gidiyoruz esim yoruldum gidelim demese ben hala devam ediyor olacagim nerdeyse..
    sonraki izlenimlerini paylasirsan sevinirim...
    tesekkurler herkese....

5. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    ilk resim 2008 de lipo 6 kullandiktan sonra ki halim.. 72 kiloya dusmustum 83 den
    ikinci resimde bu gun ayni yerde cekilen son halim ve su an 82 kiloyum ama fit...

2 aylik ciddi calisma ile......

Ekli Dosyalar:

hkb bunu beğendi.
  6. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    su an itibari ile 84 kiloya ulastim.. 3 haftalik urunum kaldi .. boylece 3 aylik bir periyodu bitirmis olacagim..biraz gobeklendim ama daha once dedigim gibi cok onemli degil.. su an ki durumum bu ise basladigimdan beri geldigim en iyi nokta bence.. jack3d ve mass impact le yaptigim bu destekten cok mennunum...

7. major24

major24 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ömer
    Salondan bir arkadaşım için NOX getirtmiştim ama Nox'dan memnun kalmadı. Şimdi Superpump denicek. Bende deneme amaçlı jack3d almayı düşünüyorum.(kargo ücretinden yırtacağım için uygun olucak fiyatı)

2 idmanda nox kullandım. 2 ölçek kullandığımda idmanda az yorulduğumu söyleyebilirim. deathlifter Jack3d'ın yan etkisi fazla derken ne demek istedin ?
    ve
    Şuan optimum creatin micronized kullanıyorum. Jack3d'ın içindeki kafein ile bir sorun yaşarmıyım ?

Son düzenleme: 7 Mayıs 2010
  8. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    nox ve superpump asagi yukari ayni urun bence..eger kafeine vucut aliskinsa calismiyor...creatin etkisini gosteriyor....ve ikinci kutudan sonra vucut alisiyor ve motivasyonunuz dusuyor.bende boyle oldu.. 2 aydir hala 2 kasigi gecmeden jack3d yi kullaniyorum ve her gecen gun daha iyiye giden bir goruntu ciziyorum.her gun kaldirdigim agirlikta artista ustelik ayni dozda kullanmama ragmen....benim tavsiyem 1 kasikla baslamaniz..ben kahve kolik biri olarak bile ilk basladigimda kesintisiz uykumu alamiyordum ve o yuzden ogleden sonralari is cikisi gym oncesi uyuyordum..tabi ki gym cok gec gitmezseniz gece sizi etkilemeyecektir..ben biraz da gec kaldigim icin de olabilir tabi ki..gene de en iyi tecrube sizin kendi kendize deneyerek edineceniz olacaktir bence...ileri derecede bir urun oldugunu unutmayin ama ilk baslayanlara gore degil bence de.....

sorunuz bana degil di ama bi faydasi olur umarim.. tesekkurler...

9. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    yan etki ve etki olarak nox ve sp den fazla demek istedim. yani nox un ne yan etkisi varsa jack de biraz daha fazla. jack da doz asimi cok tehlikeli olabiliyor okuduklarım kadarı ile. iki yi geçmemek lazım. bariz bilinen yan etkisi yok ama sürekli doz 3 veya daha yukarı deneyip de felc veya kalıcı kalp sorunu olanlar okudum yabancı forumlarda. kurallara uyulursa sorun olmaz tabi. ama forumda mesela haladrolu sakın 3 u gecmeyin demis firma 5 tane alan var adamı uyarıyorsun bana bir sey olmaz ben ağır basarım ben şöyleyim ben dayanıklıyım diyenler var. 4 ölçek jack şakaya gelmez.

10. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    bu gun ilk defa jack3d yi aldiktan sonra hic bir karincalanma olmadi.. her zaman ki gibi 2 kasik aldim .. bakalim yarin nasil bir tepki verecek vucudum....
    bu arada jack3d bittikten sonra elimde kalan bsn no ex kullanmayi dusunuyorum..2 ,3 antremana yetecek kadar var elimde.

11. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    gün içindeki neskafe kullanımı jack den alacağımız etkiyi düşürür mü acaba? jack i akşam aldığımızı farz edersek?

12. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    bence kisiden kisiye degisen bir olay... benim her gun 20 oz(600 ml) 3 veya 4 bardak sekersiz ve sutsuz fliltre kahvem var....bu tabi ki aksam degil.. boyle olmama ragmen 2 kasik jack3d yetiyor..cafeinle olan iliskinize bagli.. vpx in red line adli enerji icegini kullanmistim bi ara ilk ictimde butun yuzumde karincalanma olmustu sonra ayni tepkiyi gormedim.5 veya 6 saat calisirken bi yorgunluk hissetmiyordum.. aynisini arkadasim denedi ve cocuk sabaha kadar uyuyamamisti..vucudun verecegi tepki herkes de farkli bence....tesekkurler....

13. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    bende jack3d siparişi verdim bakalım bundan önce kullandığım shotgun ve superpump da vücut bir süre sonra tepki vermemeye başlamıştı
    shotgun ilk kullanımlarda acayip etki etti sonradan alıştı vücut umarım jack3d de bu sorunla karşılaşmam

14. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    1.5 kasikla baslamani taavsiye ederim.. sonradan cogaltirsin...deneyince anlarsin..

15. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    bu gune kadar yaklasik 2.5 aydir bu 2 kasik jack3d aliyorum ve son 2 seferdir hic bir karincalanma olmamisti..bu gun deneme amacli 2,5 kasik denedim ve karincalanma oldu..
    demek ki vucudum iki kasiga alisti anlasilan ve bu gun kendi standartlarim ustunde gogus calistim..sanirim bir kere daha 2 kasik alarak deniyecegim bakalim ne olacak..
    eger ki ayni sonucu alirsam 2.5 kasiga donucegim..

16. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    bu gun itibari ile 85 kiloya ciktim..2.5 ayda yaklasik 13 kilo aldim... 15 gun sonra ara verecegim...biraz bel bolgemde de sorun oldu ama onemli degil.. yaklasik gunde kilo basina 2 gr protein almaya calisiyorum. buda 3500 4000 kalori arasina denk geliyor..mass impact i hep az yagli sut ile aliyorum ve nedense gatoraden vazgecemiyorum cok seker var ama bunun disinda temiz beslenmeye cok gayret ediyorum ...2 yil once bb e zayiflayarak degil de hacim yaparak baslasa idim daha iyi bir durumda olabilirdim .. bu ise baslarken hata yaptim...
    herkese hedeflerinde basarilar.. "don t give up"

17. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    bu gun son kalan jack3d yi kullandim.. elimde ki suplementler hemen hemen bitmek uzere.. 1 haftalik mass impactim kaldi ..onu da bsn no ex le beraber kullanacagim...bakalim jack3d den sonre bsn e nasil bir tepki verecek vucudum gercekten merak ediyorum...
    daha sonra ki hafta yi dinlenerek gecirecegim ve daha sonra elite whey ve jack3d i ile yoluma devam edecegim... bu da benim icin asagi yukari 1800 e yakin kaloriyi kesmem demek(..mass impact 'i gunde 2 kere az yagli sutle aldigim icin 2600 kaloriye denk geliyordu...)sanirim bu noktadan sonra belimde olusan sorundan da kurtulacagim...

herkese hedeflerinde basarilar.....

18. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    siparisim bugun ogleden sonra elime gecti ve tekrar jack3d ye dondum. kesinlikle bsn nox dan daha etkili .dunden daha iyi performans sergiledim..dun herhangi bir reaksiyon vermedi vucudum bsn nox a..kesinlikle jack3d...bundan sonra degistirecegimi ummuyorum.

19. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    3 ayin sonunda 72 kilo dan 85 kiloya ulasmis halim.. 72 kilo iken abs lerim cikmisti ama simdi daha oncede belirtigim gibi kayboldular...ama durumumdan sikayetci degilim...cunku su an ki hacmimden cok mutluyum...
    1 resim 72 kilo animal cut dan sonra ki halim..
    2. resim 85 kilo mass impact ve jack3d sonra ki son durumum..

1 hafta aradan sonra elite whey ve jack3d ile devam edecegim..yolun basindayiz yola devam..

Ekli Dosyalar:

hkb bunu beğendi.
  20. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    jack3d hiçbir işe yaramadı bende 1 hafta oldu kullanalı ilk 1 ölçek aldım 0 etki sonradan 2 ye çıktım gene hiçbir etki yok daha fazla susuyorum artık bi o var

Sayfayı Paylaş