j.cutler beyaz shovda

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve FleXoR tarafından 11 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçi vücutçulara yaratık gibi bakılması bize özel değil, Ronnie Coleman'ın meşhur Jay Leno'un programına çıktığında, diğer konuk güzel aktris Geena Davis'ti, çok beğendiğim bir kadındır, ama Ronnie Coleman üstünü çıkartıp poz verdiği zaman kadın tiksintiyle Ronnie'ye baktı, yüzünü falan çevirdi.
    Jay Leno'da pek ciddiye almadı bizim Ronnie'yi, geyik yaptı sadece.
    Ki Jay Leno'nun orkestrasındaki müzisyen çok iyi fizikli, body yapan bir adam, eminim Ronnie'nin öneminden bahsetmiştir, ama pek sallamadılar, zira her yerde vücut geliştirme marjinal bir spor olarak görülüyor, yani Beyaz'a hiç bozulmadım ben arkadaşlar, yapılacak klasik geyikleri yaptı.

2. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    beyazın en byük hatası, jay cutler a ilgi göstermemesi oldu..sen niye gidip mehmet yıldırımla konuşursun ki!!.yanında bir tarih var!..adamın hayatı başarılarla dolu, sıradan bir adammış gibi öyle yanında bıraktı adamı..tercümana bile gerek kalmadı aslında..halbuki , jay cutler cok sempatik adammış, cok mütevazi durdu,aslında o seyirci bir bilseler karşılarında kimin durdugunu!..maalesef yazık olmuş, beklenen ilgi gösterilmemiş jay a..güzel sorular sorulabilirdi..beyazın yaptıgı muhabbetleri Allahtan, jay cutler duymamış, insan espri yapar, ama jay cutlera ilgi gösterir..keşke orda beyazın gırtlagını sıksaydı:D:D..

3. born2win

born2win Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat muh.
    Yer:
    istanbul
    beyazın en buyuk eksiklği ingilizcesinin olmayışı.insan yıllardır en basit yabancı dili öğrenemezmi.hayır öğrenmiceksen yabancı ünlüleri de çağırma programına.cunku birebir iletişim kurulamayınca sacma sapan muhabbet oluşuyor.
    almanlarda stefan raab var show programı sunan.beyaz da programına çağırmıştı.onun mesela ne guzel yeterli ingilizcesi var ve hollywood yıldızlarını filan ağırlıyor.
    jay cutleri konuk edişi youtube dan izledğim kadarıyla çok başarısızdı.

4. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Okan Bayulgen mükemmel konuşuyor başta Fransızca olmak üzere yabancı dilleri ama yinede programına çağırdığı bütün yabancıların yanında tercüman oluyor ve kendisi neredeyse hiç konuşmuyor.

Eminim bizim bilmediğimiz dallardan ne önemli adamlar gelmiştir Beyaz show'a ve aynı muameleyi görmüştür. Bu ilk değildir kanımca...

5. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Beyaz ingilizce bilemediği halde yabancı ünlüleri çağırıyor. Dikkat edersen bu iletişim kopukluğu üzerine müthiş espriler patlatıyor. Yani talk show amacına hizmet etmeye devam ediyor. Öğrenmeye dair bir gayreti yok sanırım. Olsaydı çok rahat öğrenirdi.

6. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Gerçektende çok kötü karşılanmış...
    Bu tipler birde sözüm ona kendini beğenmiş olmakla suçlanırlar...düşünün hem vücud geliştirmeci, hem bu alanda şampiyonlukları var ve dünyaca tanınmış, hani ne bileyim küstahlık-kendini beğenmişlik felan eser yok adamda efendi ve mütevaziydi Jay Cutler...
    Buna rağmen beyaz'ın ona ''kıçını dönüp'' bilmem kime soru yöneltmesi, yok bizde çalışıyoruz çalışma ile böyle vücut olur mu demesi, hiç hoş değ
    ildi...

7. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Evet benim dikkatimide çekti o, ikiside oldukça mütevazı, sanki ilk defa vücutlarını gösteriyorlarmış gibi, biraz utangaç. İlk defa böyle tepki alıyorlarmış gibi.

8. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Geçen aylarda Lost dizisinden Sawyer (Josh) konuk oldu programa.
    Lost'un hayranı olanlar veya en azından diziyi bilenler, dizinin dünya çapında ne kadar şöhretli olduğunu, çok büyük bir hayran kitlesine sahip olduğunu ve Sawyer'in de dizinin baş kahramanlarından biri olduğunu bilir.

Lost çok sıkı takip eden biri olarak Beyaz'ın diziden bihaber olmasına, çok önemli ve mantıklı sorular yerine gereksiz sorularla zamanı harcamasına, ve dizinin diğer karakterlerinin isimlerinin okunuşlarını bile önceden çalışmamış olmasına oldukça içerlemiştim.

Demek ki hatadan ders çıkarılmamış.

9. rei

rei Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    bu ne ya beyazı ben zaten komik bulmuyorum ama adam bisey söyleyince insanlar kopuyor ama jay cutler orda gayet kaliteli espri yapınca kimse gülmüyor artı pekde ilgilenilmemis jay cutler la kesinlikle böyle birseyi yakıstıramadım beyaza karsı antipatim iice arttı jay cutlera karsıda sempatim iice arttı adam çok sevimli gayette sempatikmis hiç fotolarında göründügü gibi deil alakası bile yok

Son düzenleme: 27 Ekim 2008
  10. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    Beyaz kendi agızı ile söylüyor ,
    Ben bu ülkede böle de rahat rahat para mı kazanırım,
    gelin buyrun siz de kazanın ,hodri meydan,

Şahsim fikrim : hatasından ders çıkaramamıs bundan sonra mı cıkaracak ,onun kritilerine göre hata bile değildir zaten ,isteyen konuk gelsin isterse Aristoteles gelsin ben çalısmak zorunda değilim dersime gene anlamsız şeyler sölerim saçmalarım gaf yaparım milleti güldürürüm,eğlendiririm şov programlarınında amacı bu değil midir? insanları güldürmek biraz da olsa eğlendirmek .vs .vs şekilde kendine bir savunma mekanizması gelitirmiştir ,durumuda bölece bir güzel kurtarıverir.neyse konuyu fazla dagıtmayalım. :)

11. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    castorpollux bunu beğendi.
  12. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Aslında konuyu dağıtan biz değil beyaz olmuş zaten :)
    gerçekten güzel bir noktaya değinmişsin, beyaz'ın sıkça başvurduğu ya da başvurmak zorunda kaldığı yöntem, yetersizliği ile güldürmek-eğlendirmek...
    bir soru soracak mesela, sormak istediği şeyi tam anlamıyla ifade edemiyor, uzatıyor, geveliyor, saçmalıyor sonra seyircilere bakıp gülüyor ardından herkes bir kahkaha...
    Birde Jay Cutler'e Türkiye'de en çok neleri sevdiği soruldu...verdiği cevap karşısında, beyaz ''çok klişe bir yanıt'' dercesine bir tavır takındı, J.Cutler neticede söylediklerinden birşey anlamadığı için beyaz'ın mimiklerini inceliyordu, o da şaşırdı neyseki millet alkışladı da adamcağız gülümsedi...

13. born2win

born2win Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat muh.
    Yer:
    istanbul
    o programı bende izledim.program sonunda belli ki beyaz show ekibinde çalışan birisi dizideki karakterlere uygun 3-4 hediye ayarlamış.mesela kilolu hurleye yanılmıyorsam pişmaniye,locke a isviçre çakısı hatırladığım kadarıyla.gel gelelim bu 3-4 karakterden esinlenerek alınmış hediyelerin ,ait oldukları karakterlerin isimlerini bile ezberlememiş.bu program haftada bir yapıldığına göre tüm hafta programına hiç mi çalışmaz bu şahıs diye sorası geliyor insanın.bu onun mesleği ve ekmek kapısı.kendi mesleğine saygısı varmı sorusu akla gelirken jay cutler gibi gunde 24 saat mesleğine zaman ayıran(uyku sabah antremanı akşam antermanı beslenme masaj solaryum) mesleğinde zirveyi tatmış birisine saygı göstermesini bekleyemezdim.kendisi neticede hiç yorulmadan para kazanıyor.jay cutlerin da kısa yoldan böylesine bir fizik yaptığı fikri burdan kaynaklanıyor.insan başkasını kendinden bilirmiş gibi bir söz var ya.işte o.

14. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Ben verilen tepkilere anlam veremedim..Tamam jay cutler bu spor için en önde gelen isimlerden biri fakat allahaşkına gerçek anlamda bu sporla uğraşanların dışında kaç kişi tanıyor jay cutlerı..Yada şöyle söyleyeyim o programı izleyen yüzde kaçlık kesimin jay cutlerdan haberi var..Jay Cutler bir kas yığını olarak programa çıktı kimse bu sporun ruhunu,o vucudu inşa edilirken çekilen zorlukları merak ettiğini sanmıyorum..Sonuçta bir show programı ve kimsenin umrunda diil bu sporla ilgili bilgi almak sadece eğlenmek amaçlı getirilen biri...Bu sporla ilgilenen biri jay cutlerla tanışsa heralde hazırolda durur fakat sıradan birinin ıyyyy ne biçim vucud bu demesinide yadırgamamak lazım ilk örnekte benim annem :) Beyazda büyük ihtimalle jay cutlerın ismini ilk defa duymuştur ve her zamanki uslubu ve yöntemiyle milleti eğlendirdi başka ne bekleniyordu ki...

15. born2win

born2win Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat muh.
    Yer:
    istanbul
    beyaz ,jay cutleri önceden tanımıyor olabilir.programın sunucusu olarak ağırladığı konuğun geçmişini araştırması ve öğrenmesi lazım.programı izleyen birisi konuğu tanımayabilir.atıyorum dünyaca ünlü bir ressam katılsa (güzel sanatlar da bana hitap etmiyor,ondan bu örnek) programına bana o kişi hakkında bilgi vermesi gerekir.tanıştırma faslı yani.yoksa aval aval bakarım bu adam kimdir ..resim mi çiziyormuş diye.
    yoksa mesele ingilizcesinin yetersiz olması veya jay cutlerin başarılarının izleyicilere hitap etmemesi değil.

16. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    beyaz malesef jay cutlere iyi bir konuksever gibi davranmadı abuk soruyla ve aralarına girip bacağını göstererek komik olduğunu zanneti ama hakikanden saçmaladı çalışarak mı yaptın bu kası sorusu beni rahatsız etti adam 17 senesini vermiş başarılarla dolu geçmişi var bide jay cutlere arkasını dönmesi büyük saygısızlık şunuda anladımki beyaz vg den bir haber madem adamı programına davet ettin az bişey öğrende o göre adam gibi sorular sor beyaza zaten biraz sinir oluyordum simdi artık iyice nefret etmeye başladım

17. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    Çok detay sorular zaten kimse beklemiyor sonucta eğlence ve şov programı ama bacak göstermeler abuk sabuk sorular olmamalıydı ,
    En basit olarak kaç kg kaldırıyorsanız bile olsaydı buna da razıydık ? Kuşkusuz vucüt geliştirmede bu soru bile saçmadır ,Ama buna bile razıydım :)

18. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    born2win'e katılıyorum.
    Beyaz Jay Cutler'ı tanımak zorunda değil.
    Ancak Beyaz bir Sezen Aksu'ya, bir İlyas Salman'a veya çok değerli bir yazarımıza, şairimize, devlet adamımıza, akademisyenimize ne kadar saygı gösteriyorsa, Jay Cutler'a da aynı saygıyı göstermesini beklerdim.

Bunun için de konuk edilen ismin kendi alanında ne kadar önemli olduğunu, saygı yarattığını, o noktalara ulaşmak için takdir edilesi fedakarlıklarda bulunduğunu (tıpkı kendisinin show dünyasında zirveye yerleşmesinin saygı duyulacak bir olay olması gibi) program öncesi araştırması, öğrenmesi gerekirdi.

Bu noktada tabiki tek başına Beyaz'ı eleştirmiyorum.
    Bir başka başlıkta da belirttiğim gibi kendi alanında en başarılı ve samimi bulduğum, en sevdiğim ve en takdir ettiğim insanlardan biri.
    Burada eleştirdiğim programın formatının hazırlanmasınında başrolü oynayan ekiptir. (Beyaz'la beraber)

Ülkemizde emeğe ve değerli insanlara hakettikleri saygı ve ilginin gösterilmediğini, aksine bu değerleri haketmeyen kitlelerin hiç haketmedikleri noktalarda olduklarını bilen ve bu duruma son derece içerleyen biri olarak bu denli hassas tepki vermemi anlıyorsunuzdur umarım.

19. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    benim üzlüdüğüm olay hiçbir kabiliyeti olmayan magazin malzemesi bazı sözde sanatçıların bu tür programlarda saygı görmesi ancak jay cutler gibi bu işe gönlünü emeğini vermiş kişiye saygısızlık yapılınca uyuz oluyorum kuralmı böyle anlamadım gitti gerçekten emek verilerek yapılan bir işe müzik sinema spor vs alanlarda hakettiği değer verilmiyor nerede gereksiz işler yapan varsa değerindende fazla değer veriliyor

20. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    beyaz çok yılışık bir adam.belliydi zaten.
    okan bayülgen olsa böyle olmazdı.

Sayfayı Paylaş