izmir balçovada fitness salonu arıyorum

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve melih3520 tarafından 24 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. melih3520

melih3520 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    izmir balçovada agora ve palmiye hariç bildiğiniz spor salonu varmı acaba bana acil lazım sportlant a gidiyorum ulaşım sorunu çekiyorum.

zigbog bunu beğendi.
  2. goztepeli__

goztepeli__ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    yaşam spor var ama oda sana uzak mı kalır bilmiyorum tam olarak üçkuyular meydan tarafında kalıyor.peki sportland nasıl guzel mi ?bende palmiyedekine gidiyorum.

zigbog bunu beğendi.
  3. melih3520

melih3520 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Oda uzak olur termal otelinde fitness hizmeti varmış galiba fiyatlarıda çok uygunmuş bide oraya bakayım diyorum. sportland ı tavsiye etmem 4. aydayım daha 12 günüm var ama gitmiyorum. palmiye nasıl orayıda düşünüyorum yarın üye olucam hatta ya palmiye yada termal

goztepeli__ ve zigbog bunu beğendi.
  4. goztepeli__

goztepeli__ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    vala palmiyeye gelceksen grup üyeligne aldır kendine bir şekilde daha uygun olur fiyati ben öle yapmıstım geçen şubatta 405ytl 5 aylık oldu sonra bi kampanya oldu 3+3 ay 400 ytl ye yazıldım.termalın orayada gittmiştim sormustumda kararsız mı kalmıstım ne tam hatırlamıyorum açıkcası ama palmyede sauna ve jakuzidende yararlanabiliyorsun :) sportland ufak dimi dar yer sıkıntısı oluyor bide gelen çok galiba

zigbog bunu beğendi.
  5. melih3520

melih3520 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    evet alan çok dar kalabalıkta olunca aletlerde sıra oluyo vanalarıda kısmışlar sular çok az akıyo duşta alamıyosun :D bakıcam yarın hangisi daha iyise oraya yazılırım artık. 3+3 ay ne oluyo 3 ay gittikten sonramı 2. 3 ay için 400 tl ye düşüyo ayda 135 tl ye gelir çokta uygun değilmiş aslında :D duyduğum kadarıyla 3 aylık 250 tl termal yarın gidip detaylı bilgi alcam

goztepeli__ ve zigbog bunu beğendi.
  6. goztepeli__

goztepeli__ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    o zaman kampanyası vardı işte 3 aylık alana 3 ay hediye ediyorlardı 400ytl di fiyatı ama şimdi nasıl bilmiyorum.toplam 6 ay 400 e geldi bana.

zigbog bunu beğendi.
  7. melih3520

melih3520 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    termal spor a yazıldım 1 aylık 90 tl jakuzi sauna ordada var memnun kalırım inş.

zigbog bunu beğendi.
  8. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    valla bu topic şu anda ilaç gibi geldi bende sportland'a yazılıcaktım ama vaz geçtim sportspark veya palmiye deki salon yolu göründü bana galiba. SportsPark sabahları iyi oluyormuş sanırım rahat rahat ;)

Yorumlarını yazarsan bende 6sında yazılıcam bir yere. Benim için çok iyi olur ;)

Son düzenleme: 26 Eylül 2010
  9. goztepeli__

goztepeli__ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    vala ben sabahlarıda gidiyorum sabah 10 00 gibi başlamış oluyorum genelde bir kaç kişi oluyor palmiyedekinde.yane bomboş desen yeridir duşlar filan iyi bir sıkıntı yok o yöndende bende sportlandı bir ara merak etmiştim cevabımı aldım :)

zigbog bunu beğendi.
  10. imladris

imladris Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşım palmiye deki salonu kesinlikle tavsiye etmem zaten gittiğin zaman ne kadar eksiğinin olduğunu görürsün. bu arada balçovada dolphin diye küçük bir salon var en son ihtimal orası olabilir eğer uygun fiyat arıyorsan. kabaoğlunun karşısında da aktif spor var orayı da tavsiye etmem. orası da çok eksik alet bakımından. bir tane de balçovanın girişinde var. alet bakımından kipa dakinden sonra en iyi durumda olan orası ama adını unuttum oranında.

zigbog bunu beğendi.
  11. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    dolphini bende duydum hem uygun hemde güzel bir yermiş. Sanırım sportspark benim için en ideali. 6 aylık veya 1 yıllık yazılıcam parayı riske atmadan direk işimin dibindeki sportspak'a yazılmak en mantıklısı olur :D

12. melih3520

melih3520 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    imladris şu dolphin ve balçovanın girişinde dediğin salonların yerini daha ayrıntılı tarif edebilirmisin acaba ? buarada termalde çok kötü antrenörde zaten çok saçma bi yer burası neden tercih ettin ki dedi şaşılıcak şey ya

13. Levni

Levni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende Üçkuyularda oturuyorum, yeni başlayacağım sayılabilir. Eskiden kısa süreli yaşam spor ve sportsland'e gittim ama sportland daha bi ilgili ve güzeldi diğerine nazaran. Öğle saatleri gideceğim, bende öneri alabilirim.

14. goztepeli__

goztepeli__ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    arkadaşlar balçovanın girişindeki salonu sölemişler bende bilmiyorum yerini ve ismini istersen oraya git bir konuş.bende üçkuyularda oturuyorum ben palmiyeye gidip geliyorum biraz sıkıntılı ama zaman aralığı çok geniş olduğu için benim işime geliyor şimdilik ama ilerde üyeliğim bittiğinde güzel yakın ve daha hesaplı bir yer bulursam oraya geçerim.guzelyalı parkının orda da vardı bir tane ama içerisini hiç bilmiyorum.

15. nic81

nic81 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    mühendis
    Yer:
    balçova
    arkadaşlar balçovanıın girişindeki salon şirincanın yan sokagından girince camiyi gecince sağ tarafta.güzel bi salon ama ben tanıştım arkadaşla burası amatör salon değil gercek body salonu falan gibi laflar etti. yok hergün gelcekmişsin falan filan ama içerde bi tane düzgün sporcu göremedim ben. yaw en sonunda kendim açacam balçovada salon. bulamadık düzgün bir yer.

16. Kemal55

Kemal55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci:)
    Yer:
    izmir gaziemir
    dostum dolphin çok güzel bi salon şu an antranör olarak ziya ve serter abi var.yolu kısaca tarif ediyim agoranın palmiyeye en yakın olan kapısı warya en sondaki onun tam karşısında yukarı uzayan bir yol war hatta ışıklar yaya geçedi falan var mehmet özlü diye bi kuaför var o aradan çık ilke tıpa gelçtiğin zaman hemen arkada kahve var kahvenın karşısında emlakçı var emlakçının olduu sokaktan yürü yukarıya doğru camiyi geç geçtikten sonra 100 metre yukarda musny die bi dükkan war onun olduğu sokaktan git salonu köşede göreceksin..3 aydır dolphindeyim süper bi salon arkadaşlık dostluk yardımseverlik var gelirsen faydasını görürsün..fiyat olarakta uygun ayda 50 ytl..supplement alışverişlerinide uygun fiyata yapabilirsin saygılar..

17. imladris

imladris Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    13
    dolphin çalıştığım en kötü salondu ve yukardaki tarifle agoraya yakın olduğunu falan zannetmeyin arasında yaklaşık 1 km mesafe var

18. nic81

nic81 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    mühendis
    Yer:
    balçova
    dogru dolphin sakarya cad. daha yakın. dolphin aslında güzel ama cok kalabalık. ben gecen gittim yere bakmaya. içerde belki 50 kişi vardı. tamam keşke daha cok müşterisi olsa ama bu şekilde çalışmayla hiç kimse bir yere varamaz. ve hep lise tayfası vardı yani iki gün sonra bu işten sıkılacak adamlar. avantajı da saat 11 e kadara acıkmış acaba 9 dan sonra falan boşalırmı salon.ben saat 7 de falan gittim.belkide ondan kalabalıktı

19. melih3520

melih3520 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    bende gittim geçen gün keşke sakarya caddesi tarafından tarif etseymiş arkadaş bulunduğum yere 1 km mesafede değilken 4 km yok gittim bulabilmek için :)) gerçekten çok aşırı kalabalıktı içersi çok ter kokuyo ama yinede üye olmayı düşünüyorum antrenörleri işi gerçekten biliyo gibi geldi bana inş. geç saatlerde yoğunluk azalır

20. Kemal55

Kemal55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci:)
    Yer:
    izmir gaziemir
    ya dostum oraya gidenlerin çoğu işten çıkıp gittiği için 6 dan sonra çok dolu oluyo ama öğle saatleri rahat rahat idman yapaıbılırsın bu arada kusura bakmayın ben kendı gittiğim yolu tarif ettim biraz uzak olduysa tekrardan özür diliyorum:) bende ilk başladıımda yadırgamıştım biraz küçük içerisi tıklım tıklımdı ama iyidir sıcakta çalışmak testosteron seviyenizi arttırır:p Ayriyetten arkadaşın dediği gibi ziya ve serter abi işi bilen bu işe yıllarını vermiş adamlar her türlü ilgi alakayı gösterirler yani

Sayfayı Paylaş