iyi bayramlar..Kilo almak

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve HE tarafından 29 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. HE

HE Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yaşım 17 boyum 1.74 kilo53...Gören herkes diyor ne kadar zayıfsın...eskiden çok boyum kısaydı kilo sorunum yoktu birden boy attım...Kendim 3 ay judo gittim..Orada mesela gitmeden 55 kiloyken 50 kilo olmustum son 1.5 aydır gitmiyom suan 55 im...bol bol makarna,fasulye pilav yiyorum eti hiç sevmem..sucuk felan olursa 2 kangal felan bile yerim kırmızı etle aram yok..Ama 1 haftada 2 büyük bakraç yoğurt bitiriyorum...Balık hapıda kullanıyorum şuan abim diyor biraz kendni toparladın 1 aydır...2 -3 ay daha böle devam ederse bi doktora gitcem..Koldan ve göğüs den kilo almak istiyorum?

2. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    kilo almanin tek bir cozum yolu var oda vucut gelistime. ben bundan 4.5 yil once oyle zayiftim ki kemiklerim belli oluyordu somalili cocuklar gibiydim 2 tne 5 kglik dumbella basladim ise ozamanlar boyle bi forumun varligindanda haberim o bilincsiz halimle bile kilo almistim gayet guzel gunden beri kilo problemim yok. elinizin altinda bole bir forum var bulunmaz nimet bu okuyun bilgilenin spor yapin guzel vucudunuz olsun kendinize guveniniz gelsin arkadaslariniz size imrensin:) bunlar guzel seyler.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

ilgili kelimeler : kilo, kilo alma,kilo almak

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş