1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

isvicreden merhaba

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Panerai tarafından 26 Kasım 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Panerai

Panerai Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bi resim de ben yükleyim dedim...

boy 176
    yas 28
    kilo: yarismada 78-83kg..off sasion 94kg

8 yildir antraman yapiyorum, daha öne box la ugrasmistim ve isvicrede 19 yasinda sampioyn olmustum

selamlar[​IMG]

2. ahmet61

ahmet61 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    trabzon
    tebrik ederim güzel vücut yapmışsınız.yanlız göğüs küçük kalmış birde simetri bozukluğu var gibi..

3. keremcem

keremcem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tebrikler güzel vücut ancak. Simetri bozukluğu mevcut ve göğüslerde diğer bölgelere göre zayıf kalmış. Omuz başları çok iyi olmasına rağmen kol ve göğüs ufak kalmış. Diğer bölgeler tek kelimeyle mükemmel.

4. OdnamoK

OdnamoK Özel Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Bence çok güzel, gayet düzgün bir vücut. Tebrik ederim, başarılarının devamını dilerim.

5. Panerai

Panerai Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tskler

evet malesef göüs biraz ufak kaldi...agir calistim halde..sanirim gnetik den dolayi
    kollar aslinda zayif deyil...omuzlar asir gelisti...daha önce box yaptim icin

selamlar erhan[​IMG]

6. Panerai

Panerai Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir de Bulk dan bir resim....bu resimde 86kg[​IMG]

7. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Gayet güzel siklet olarak düşük olduğun belli biraz kol kasında şansızlığın var triseps femoris gayet güzel abdominaller abdominal zarın ince olduğundan abdominaller çok iyi bilek ön kolda biraz dolmalı diyorum iyi çalışmalar

8. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    Selam ..

flexorun da dedigi gibi abdominal cok iyi duruyor.. imrenmemek elde degil..

ben özellikle bacaklarinin uymunu begendim, özellikle ilk resimde arka bacaklarina dikkat ettigimde cok iyi olduklarini tahmin etmek zor degil..

zira yarismaci olarak da yarismalarda asagidan yukari dogru puan verdildiginin bilincindesin..

saygilar ve basarilarinin devamini diliyorum

9. Panerai

Panerai Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tskler arkadaslar

yaklasik 8 senedir bodyle ugrasiyorum..son 4 senedir hayatimi bodye verdim :lol:

bodyde basari,zamanla geliyor ve bilimle
    hele hele hangi gidalrin yaradigini hangi gidalrin bodyciye uygunolmadigini ögrenmekle basari geliyor.basarinin 70% yediklerine dikkat ederek ulasiyorsun

10. CENTAUR

CENTAUR Guest

Aramıza hoşgeldiniz taktik ve tavsiyelerinizi de bekleriz

Saygılar

11. GyMania

GyMania Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum aramıza hoşgeldin. Evvela muazzam vucudun için bir adet;

Dostum , kaliteli iyi beslenme konusunda tecrübelerini paylaşırsan sevinirim. Başarının %70'ini beslenmeye bağladığına göre geri kalan kısım antremana kalıyor demek ki. Örnek bir beslenme planı verebilirmisin? Yani bir vucutcu neler yemeli neler yememeli? Genel anlamda herkes bir şeyler biliyor ancak maşallah definasyon süper. Ben de yağsız ve kaliteli kaslı bir vucut yapmak istediğimden senin gittiğin yol bana fikir verebilir... Saygılar

15 Ne aşağılayıcı ne yüceltici sıfatlar kullanmayın (üstad, usta, hoca, abi, aga, baba, kardeş, koçum...). Artniyetli olmasanız dahi bunlar yanlış anlaşılabilir. Kişilere sadece nick'leriyle (takma isimleriyle) hitap edin.

Flexor

12. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    arkadas helal olsun güzel vücudun var.ama bence body sinifinda yarismalara girecegine fitness yada body-fitness grubunda girsen daha iyi basarilar yaklarsin bence.birde arkadaslarin dedigi gibi nasil besleniyorsun yazarsan iyi olur mesela sabah kahvaltindan basla aksama kadar ne yiyosun bize yaz :)

13. MELO199

MELO199 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İZMİR
    bncede sn bodici olmaktan cok fıtness agırlıklısın 8 yıl ıcın aldıgın yol az goguslerde ne hacim var nede simetri.omuzlarda boksdan gelıor..bulk halım dedıgın resımde bıle gogus eksık trapez kısa kalmıs kollardada problem var.kanat,mıde,bel,omuz ve bacaklarlara bısey solenemez eksık goguse ve kola yuklendın mı ımrenılcek bı vucut olur

14. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123

senin bu mesajına cevap verirken kullanılacak anahtar kelime; ''GENETİK''... kime göre neye göre az??? göğüse kola yüklen ne demek??? bugüne kadar çalışmadı da şimdi mi yüklenecek yani??? kendisi belirtmiş zaten bu durumun genetikle ilgili bir durum olduğunu ki öyle... beğendiğin bölgelere ne kadar çalıştıysa göğüse kola da o kadar çalıştı muhakkak ama gel gör ki en önemli faktör olan genetik özellikler yüzünden bu kadar oldu.

15. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Kendini de böyle eleştiriyormusun acaba ben onu merak ettim?

16. MELO199

MELO199 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İZMİR
    excursıon beni sorgulamak sana mı kalmıs ben fıkrımı yazdım bu da daffy ye bnımde basladıgımda bıceps ım o kadar bozuktukı kısa ve bıcımsızdı kı ugrastım uzattım sımdı vucudumda kotu dıyebılcek bı yerım yok 22 cm koldan 40 cm kola cıkardım 15 aydır bu ısı bılıorum ve antrenorlukte yaptım ısı bıldıkten sona her sey ıstedıgın gıbı olur sımdı oncekı yaptıgım bnm kendı yorummum BNI SORGULAMAK SIZE KALMISSSSSSS

17. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    diyecek birşey yok herşey ortada, kolay gelsin...

18. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Ne olmuş yani bende 8 aydır yapıyorum 31 cm kolu 39.5 cm e çıkardım? Ama daha kendimi yeterli görmüyorum eksiklerimi tamamlayınca buraya bende resimlerimi koyacağım. Ve her zaman hepimiz eksiğizdir, kimse 4 4 lük değildir, bu bana göre, çünkü yeter dediğin zaman daha ileri gidemezsin. Benim görüşüm felsefem bu. Ama çok acımasızca eleştiri yapmışsın ben ona karşı bir mesaj yazdım, kolay mı yarışmaya hazırlanmak? Kolay mı kurumak? Kolay mı günde 40 gr kh'la yaşamak. EMEĞE SAYGI LÜTFEN. İyi veya kötü olmuş ama sonuçta ortada bir emek var, yıkıcı değil yapıcı eleştiri yapalım.

Benim bu arkadaşımız için yorumum şöyle olurdu. Göğüs ve kol biraz daha hacimli olsa daha iyi olurdu. Sen onun hocası değilsin ki oran eksik buran yamuk diyesin ;)

19. beat me

beat me Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    tebrik ederim arkadaşım on numarasın senin gibileri aramız da görmekten gurur duyuyorum

20. BaMbAmBaM

BaMbAmBaM Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ENDÜSTRİ MÜH. ÖGRENCİ
    güzel bir vücut umarım her geçen gün dahada iyiye gidersin tebrikler!!!

Sayfayı Paylaş