1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Istek Üzerine

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve restricted tarafından 17 Kasım 2005 başlatılmıştır.

1. restricted

restricted Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında bu resmi yollamayacaktım çünkü daha çalışmaya başlayalı 2.5 ay oldu olmadı; fakat dayanamadım .Yollamamım nedenini bilen biliyor . Daha kollar anca 42 oldu .Kilo 87 .Kolları natürel yolla 50 yapmaya çalışacağım .

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    2.5 ay bravo

3. restricted

restricted Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi anlıyormusun acaba neden realtechnic 'de 15 yıl için gelişimin az olduğunu söylediğimi .

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    sana acik konusayim ama ben senin 2.5 ayda buraya temiz geldigine inanmam konu uzamasin diye o cevabi attim.......

5. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    buda benim yorumum sana nasil begendin mi :!:

6. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    resimde zaten acık deil,madem kendine bu konuda guvenip resim gonderiyorsun daha net bir resim gonderebilirsin bu sekilde bizde daha acık yorumlayabiliriz,,cunku bu resimde vucudunun yarısı bile gozukmuyor.

son olarakta ,saydam kımsenın 2.5 ayda temiz bir sekilde bu noktaya gelemeyecegini soylemis..bencede istedigin kadar anabolic yuklesen bile 2.5 ayda 42 cm kol olmaz..buda benim gorusum

7. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    baris tesekkür ederim.

8. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    restiricted bu arada makinenin tarih ayari bozuk galiba 03-02-2004

9. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    yani yaklasık iki yıl once cekilmis bu fotgraf,saydam acaba o 2,5 ay degilde 2,5 yıl olmasın,,bu konuda sanırım bir yanlislik var

10. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    valla bunun cevabini kendi verecek eger ki 2.5 yil olmussa konuyu kapatmak gerekir cunku arkadas kendi yorumunun ıcıne kendi düsmüs olur :lol:

11. restricted

restricted Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer ilaç kullandığımı iddia eden varsa o kişinin bilgisi hakkında artık yorum yapmam . Başlarken kollar 40 cm.'di anlayacağınız kolumun kalınlığı doğuştan .Vücudumun tamamını çekmedim çünkü karın tarafımı hala zayıf buluyorum .1-2 aya kadar karını da düzeltirim .İstesem kolları biraz daha kalın yapabilirdim fakat yağ şeklinde kilo almaktan korktuğum için kilo almada muhafazakar davranıyorum . Makinenin tarih ayarlarına dikkat etmemişim fakat hatırlattığınız iyi oldu bir ara bakarım . Son olarak da ben haftanın 6 günü sevdiğim için çalışıyorum kimseye bir şey ispatlamak için değil .

12. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    herkesın gorusu farklı isteyen istedigini saygı cercevesınde soyler buraya resım koyma amacı da o zaten

13. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    dostum vucudunun cok abartılacak bi yanı olmadıgı icin ,senin ilac kullandıgını iddaa etmıyoruz sadece 2,5 ayda yapmıs olamassın diyoruz ..kaldıki ilaclı bile olsan 2,5 ayda zor dostum,senınde deigin gibi kımseye bisey ispatlamak zorunda deilsin,ayrıca kimsenın kolu dogustan 40 cm olmaz ,yag ve su tutmus bir sekilde olabilir,ama kaliteli bir 40 cm lik kol insaa etmek gerceten zordur,zaman gerekir..

14. restricted

restricted Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yağlı ve sulu kolumun bir resmi . Bu konuyu daha fazla uzatacak değilim Barış anladığım kadarıyla sen kolunu istediğin ölçülere getirememişsin .Kol yapmak kolay değil tabiki ama sen benim kol çalışmasını yaparken nasıl kendimi zorladığımı hareketleri tükenene kadar inleye inleye yaptığımı bilmiyorsun . Doğuştan 40 cm. kol olur . Doğru kilo aldığımda kollarda yağ artıyor ve ölçü artıyor .Ben bunu nasıl anlıyordum yazın kolu açık tişörtle dışarı çıkıyordum çevredeki kızlar gülüşünce anlıyordum ki kollar yağlanmış . Daffy bu arada boy seninkiyle aynı yani 1.85 yaş 26 küsür .Diyeceksin ki neden geç başladın çünkü zaten biraz iriceyim bir de vücut geliştirme yaparsan çevredeki insanlar sana ters ters bakar diye düşünürdüm fakat biraz kilo aldıktan sonra fazla kiloları verdim ve artık içimden başlamanın tam zamanıdır dedim . Saydam ne kadar inat edersen et sonunda kabul edeceksin 15 yıl için gelişimin az olduğunu .Bunu Realtehnic dahil konuya mesaj atan herkes söyledi sen hariç . Bir de adımı dikkat çekenler listesine koymuşsun fakat fazladan i harfi koydurmuşsun restiricted diye yazılmaz yani; alınma ama sanırım ingilizce'de gramerin biraz zayıf .Aynı hatayı iki kez yapmışsın .Millet yanlış anlamasın diye düzelt .Bu yaşıma kadar kimse bana topllum kurallarından bilmem şuranın buranın kurallarından behsetmemişti demek başımıza bu da gelecekmiş .

15. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    yorumlar bıraz acımasız olmuş.yazılarımı okyanlar bilirki begenım bıraz zordur ve gercek elestırılerı yaptıgımdan dolayı bırcok kısı cephe almıs durumda tarafıma karsı.restrıcted'ın bende 2 farklı fotosu daha var.bunlarıda gordugum ıyı oldu.resımler ıncelenecek olursa belkı saf kas kutlesı olarak 40-42 kol yapmıs olamayabılır ama gerek gogus kafesındekı farklılık olarak gerekse omuz ve koldakı butunluk olarak sıte katılımcılarının bırcogundan daha ıyı bır gorunum sergılıyor.calısma sıstemı konsuunda bence kendısıde fıkır celıskısı ıcerısınde ama bu soruuda hallettıgınde ben normal olculerın uzerınde cıkacagından emınım.azim herzaman onemlıdır ama bu azmı tetıklemek ıcın bırazda yapının uygun olması gereklı.buda kendısınde var.bakış açınızı bıraz degıstırın derım ben.öz eleştirileriniz bazen zararlı olabılır.

16. restricted

restricted Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Guardbody senin diyeceğin herşeye inanırım .Bu da herşeyi net açıklar sanırım .

17. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    taraf tutmak gıbı anlasılmasın.bugun yaptıgım elestırı yarın farklı yonde olabılır.sadece dogruya dogru derım ben.bır ay sonra yapabılecegın hatalı bır çalısmanın sonucunuda yıne ben yuzune haykırırsam alınma.

18. restricted

restricted Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sen gördüğünü diğerleri de görmek istediklerini söylüyorlar o bakımdan söyledim ayrıca hatalı çalışırsam beni eleştirmeni yadsımam çünkü iyi niyetli olduğunu biliyorum .

19. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    dostum ben seni kotulemek ve yermek icin yazmıyorum ,beni düsmanın olarak gorme o yuzden..ben sadece o vucudu 2,5 ayda yapmıs olabilecegine inanmıyorum ,cunku 2,5 aylık bir sureye sıgdırılmayacak seviyede bir vucut,eger gercekten nekadar suredır calıstıgını bilseydim ozaman guardbodyninde dedigi gibi azmini tetikleyici ve yapıcı bir dilde elestirebilirdim...istersen sen gercekten tam bir fotonu yolla ,soyle tum vucut hatlarını gosteren soyunuk bir halde ,ne kadardır calıstıgınıda yazma ben ona gore yorumu yapayım sana tabi eger kabul edersen..

20. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    gayet güzel hoşgeldin ben tarafsız konuşmak istiyorum bence herkes geçmişe singer çeksin ve restricted yeni resimlerde yolla bakalım inceleyelim ve mümkünse karında dahil olsun buradaki kimseyi eleştirilerinden dolayı yadırgama gerçekten hatlar yiy o yüzden 2,5 ayda bunu yaptığına kimse inanmıyor açık konuşalım demiştim bende 2,5 ayda bukadar olacağına inanmıyorum ama olmuşsada kendinle gurur duy ve buradaki herkese görüşlerini yazdıkları için kızma resim konulmuşsa yorum yapılabilir bizim bunu yasaklayan bir kuralımız da yok zaten saygı çerçevesini aşanda olmaz merak etme biz kontrol ediyoruz gerekli düzeltmeleri yapıyoruz ve yeni resimlerini bekliyoruz bu spor için ideal bir vücuda sahipsin kolay gelsin

Sayfayı Paylaş