istediğin vücuda ulaştıktan sonra,işler kolay mı?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve redondo1 tarafından 29 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. redondo1

redondo1 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    herkes ulaşmaya çalışıyor bir yerlere.
    resimdeki gibi bir vücuda ulaştıktan sonra , sanırım hep düşük ağırlık çok tekrar yapmak gerekiyor. yanılıyor muyum?
    beslenme yine protein ağırlıklı olacaktır sanıyorum.

eğer düşündüğüm gibiyse antremanlar da ağır olmaycaktır. sadece korumaya yönelik olunca.

yoksa yanlış mı düşüncelerim?

2. bron

bron Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Benim ne yazıkki şu anda öyle bir vücudum yok ama pek sanmıyorum dedigin şekilde olacagını

O aşamaya gelen kişileri izliyorum. Yüksek ağırlıklarla bile çok tekrar yapıyorlar. Adam 90 kiloyla 10-12 tekrar bench press yapıyor

O vücuda ulaştıktan sonra ne yapacak 50 kiloyla mı 10 tekrar yapacak pek sanmıyorum. Korumak için bile aynı şekilde çalışıyordur. Eğer çalışma şiddetini düşürürse kasları da küçülmeye başlar bence

Ayrıca hafif ağırlık çok tekrar lafını da anlamıyorum. Kime göre hafif neye göre? Ben 60kilo bench press yaparken canım çıkıyor ama bir başkası onu ısınmak için yapıyor :D

3. jekvek

jekvek Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    kardeşim bu sporda doyumsuz olacaksın hep istyeceksin buda senın çalışma azmini geliştirir istemekten korkma yeterki iste sen

4. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.910
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Londra
    jekvek,

Üyelere sadece kullanıcı isimleriyle hitap edelim lütfen.

diez ve saydam bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş