Istedıgım vucut tıpını nasıl yaparım ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve furkan123 tarafından 27 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Scott Adkins

Scott Adkins Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Alıntı:
    Scott Adkins´isimli üyeden Alıntı [​IMG]
    superman o vücutlarda 3 sene uğraşcak ne var bi açıklasana ? forumda yeniyim gördüğüm en saçma msjlardan birini attın ;) 1 senede rahat olur.
    scoot adkins kardeşim o kadar saçma konustun ki simdi ;) sen zannediyormusun avatarına koydugun o resimdeki adamın o vücudu 1 sene icinde yaptıgını mı zannediyorsun eğer böyle zannediyorsan o halde bildiğin yoldan git madem..En güzel vücut naturel doğal vücut ha uzun bi calısma dönemi ister ama er yada gec saglıklı güclü iyi bir vücuda sahip olursun o ayrı :)
    ---------------

Bana bunu yazmışın bence senin okumanda bir sorun var ! Benim avatarımdaki resimle ne alakası var konumuzun ? Ben Scott Adkinse mi 1 sene de olur dedim yoksa konuyu açan kişinin koyduğu resimlere mi 1 sene de olur dedim bidaha bak bakalım...

2. furkan123

furkan123 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ya benım bodybuıldıng yapan arkadaslarım var da mesela onlar kaslılar kabul edıyorum ama aynı zamanda zayıflar ben en basta dedıgım gıbı ırı,yapılı,besili olmak istiyorum nasıl oyle olabılırım ?

3. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Kilo alarak.

4. superman06

superman06 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    konuyu acan kisinin resimlerine dikkat etmemiştim kusura bakma

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:00 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:56 ----------

dostum o senin görüşün yanlıs anlama sen 30 tane muzu bir ölçek toz haline getirip kullanmak istersin bense 1 ölçek toz yerine 30 tane muz'u yenmesini tavsiye ederim .. tabiki teknolojiye karşı biri deqilim ama o ölçek karısımlı tozlar bahsettiğin ilaçların icinde nedense bugüne dek hem kimyasal madde oldugunu söylemeye çalıştı kime sorduysam veya bi yerlerde okuduysam zararları oldugundan bahsedildi .. belki de bende bi önyargı oldu ama ben gnede kullanmaktan yana deqilim herkesin görüşüne saygı duyarım
    iyi forumlar :)

5. furkan123

furkan123 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ben de supermana katılıyorum ılac kullanmama konusunda ama beslenmem de yetersiz.beslenmemı olabıldıgınce duzeltıcem yanı ben de naturel vucut taraftarıyım :D

6. superman06

superman06 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    furkan123 kardeşim işin doğrusuda bu :) sen sanmaki yıllar sonra body sporunu bırakan vücutcuların vücutları doğal vücut oldugu icin mi sarkıyor hayır doğal vücut yapısı kalıcı oluyor :) kaslar gene sert sıkı yalnız biraz hacmi düşüyor o kadar ee o kadar da olucak :)

örnek verim sana furkan :) bir arkadasım vücut geliştirmeyi aralıksız 1.5 sene yaptı 40 cm gibi bir kol yapısı oldu ve üniversite sınav stresiyle vücut geliştirmeyi bıraktıktan sonra bile öyle gözle deforme olmadı kendisi mezura ile ölctügünde o kadar uzun zaman calısmadı 37 cm gibi bir kol kasları gene yerindeydi :D :D daha ne denebilir ki

steroid miş , iğneymiş ,, protein tozuymus ,, supllament ,, cretain ,, iğne doping haplar vs vs vs gibi yabancı maddelere karşıyım

Sen sen ol furkan kardeşim naturel kendi emeğinle daimi kalıcı sana zarar vermiycek güzel güclü vücuttan şaşma kardeşim yani naturel vücuttan :D :)

7. furkan123

furkan123 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    aynen ya dogal vucud ayrı bısı bıde kolay kolay gıtmıyo ya hakkaten onu bende duymustum

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-23'e aykırı başlık açmak!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş