istanbulu bilenlerden yardim lütfenn...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve habib tarafından 4 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. habib

habib Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    17
    Yer:
    bursa
    Arkadaşlar hemen konuya griyorum;
    benim ayin 17 si sabahi İSTİNYE KAPLİCALAR MEVKİNDEKİ amerikan konsoloslugunda vise randevum var saat 07:45 te ,ben bursadaym ve istanbulu bilmiyorum, ben gece otobuse binmeyi dusunuyorum 1 veya 2 de sabah 4 -5 gibi varirim ama sorun nerde inicem neye binicem :SSS
    04:40 İSTANBUL-ATAŞEHİR
    05:15 İSTANBUL-ALİBEYKÖY
    05:35 İSTANBUL-OTOGAR

arkadaşlar şimdiden vericenis cevaplar için teşekkur ederim ,,bide son olarakk bu work and travel amma meşaketliymis yaaa bulaşmayın daha iyi diyorum ben:)

2. MT

MT Üye

Beğenileri:
    1.054
    Ödül Puanları:
    0
    İstanbul otogarda yani esenlerde ineceksin.

yazdığın adrese hiç gitmedim ama google mapsden baktım:google maps linki

İstinye parkın ve imkb nin ilerisinde bulunan poligon mahallesine gitmen gerekecek. Zaten imkb ye gelince tahminen bir 15-20 dk yürümeyle adrese varabilirsin gibi gözüküyor.

Eğer otobüs firmasının maslak tarafına servisi varsa o şekilde poligon mahellesine gelebilirsin. Yoksa otogardan taksime iett otobüsleri var diye hatırlıyorum. Taksimden metroya binip 4.levente gidersin. Metro çıkışında otobüs durakları var oradan zaman kaybetmemek için istinye yönüne giden dolmuşlara binersin ve seni poligon mahallesinde indirmelerini söylersin.

Bunları yazdım ama sabah o saatte dolmuşlar çalışmayabilir. Olmazsa taksiyle filanda gelebilirsin. Zaten taksiyle pek tutmaz otobandan geldiğinden 20 küsür filan tutar tahminimce.

3. habib

habib Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    17
    Yer:
    bursa
    çok teşekkurlerrr

4. ATOMEN

ATOMEN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    esenlerden otobüs firmasının servisi varsa beşiktaşa git.Beşiktaş'tan 40B veya 29$(tam emin değilim sorarsın)
    bu ikisi maslaktan istinye park tarafına gider yani poligona...ya da beşiktaş sahile gittikten sonra biraz yukarıda minibüsler kalkıyor orada kime sorsan gösterirler, o minibüslerden istinye yazan siyah başlıklılara binersin seni poligonda indirirler...Kolay gelsin wat zor iş valla :)

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    lütfen teşekkür butonunu kullanınız..

Sayfayı Paylaş