1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Istanbul'dan Murat Yas 15

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve doky tarafından 24 Kasım 2005 başlatılmıştır.

1. doky

doky Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11

2,5 aydan beri sürekli evde dumbell ve şnav mekik hareketleriyle çalıştım.daha çok yeniyim ve geri olduğumu bliyorum siz büüklerimden hngi tarafları nasıl çalışacağımla ilgili yorumlar bekliyorum şimdidien teşekürler.

boy:1.77
    kilo 54

2. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    bence hiç olmazsa 2-3 ay bir salona devam et. orada sistemleri öğrenir, ortamın havasını solursun. belki çok beğenir, bırakmak istemezsin. daha yaşın çok küçük ve 5 sene daha uzama ihtimalin var (çok uç örnekleri saymazsak) bu yüzden omuriliğine fazla yük bindirecek hareketlerden kaçın. ve salona gitsen de gitmesende kitaplardan yararlan.

3. doky

doky Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    saol yrum içn.zaten bende salona gidip çalışmak isteom ama okuldan zaman bulamıorm zaten istediğim vücutta öle aşırı bişi deil brad pitt in fight club tki vücut hedefim sizce hngi bölgelere ağırlık vereyim.günde e az 150 mekik hareketi yapıorm yavaş yavaş belli ettik zati 6 packi.sizce evde nasıl bir program uygulamam grekir :?:

4. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    evde çalışma demiyorum. tabii evde de çalışılabilir. salona gidince sandığın gibi kolay kolay aşırı olunmaz. ama evde çalışacaksan da yeterli ekipmanın olmalı. öyle 3-5 kiloluk dumpbell larla olmaz. sirkeci de bir sürü spor mağazası var. oradan iki kısa bar (dumbbell) bir z birde düz bar almalısın. bir adet ayarlanabilir sehpa ve birde barfiks lazım. 4 er adet 1,2,3,5 kilo almalısın. toplamda 44 kg eder. kilosuna 2 milyondan fazla verme. pazarlık et. salona gidip de neyin nereyi çalıştırdığını bilmeden çok zor öğrenirsin sporu. terimleri bilmediğin için de sana ne yapman gerektiğini de anlatamam.

5. doky

doky Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    saol arkadaşım ilginden dolayı.zti bnde kiloyu atıracaktım şçle 12-13 kilo ağırlık alıcam şu anda çalıştıım 5-6 dı zati kollar aciip inceidi ilk başladığımda ama şimdi 28cm. yi buldular. Ee arkadaşlar bşka yorum yazan yokmu :?: :?:

6. procu

procu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım sen daha çok küçükmüşsün. Bence biraz daha bekle. Kemik gelişimin tamamlansın ki kas gelişimini düşünesin.

7. doky

doky Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yk zti o kadr ağır çlışmıorm bn ble hftada 3 gün mekik falan ypıorm gri klan gnnerdede kol çalışıorm.bu arada bana önerebileceiniz bir mekik programı varmı karın kaslarını iicene belli etmek istiorum.

8. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    eger sadece mide ve kol calısarak brad pitt in fight club daki gibi bir vucuduna sahip olabilecegine inanıyorsan yanılıyorsun,eger oyle bir simetriyi ve orantıyı yakalamak istiyorsan her boolgeyi esit oranda calıstırmalısın..sadece mide ve kol calısırsan inan cok kotu bir vucuta sahip olursun..karın bolgen yagsız bu yuzden mide calısmaların sonucunda gelisimin cok rahat gozlemleyebilirsin..mide antremanı ise antreman bolumunde bazı baslıklar adı altında var..calısmalarında basarılar diliyorum

9. doky

doky Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yk arkadaşım sadce mide ve kol çalışmıorum kndime 1 de halter aldım 10 kiloyla bench basıyorum hftada 2 günde omuz ve sırt çalışıorum barfix ve arnold pressle.bde bu aralar aminoasit veya protein tozu almayı düşünüyorum sizce bu bana yaşım itibariyle sakıncalı olurmu ltfen çk acill bu aralar almak üzereyim çünkü

10. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    10 kg ile bench basıyorsun ??? sınav cek daha iyi... ayrıca yazdıklarından antremanının yetersiz oldugu anlamı cıkıyor bu nedenle o urunler sana bi fayda saglamaz...

11. doky

doky Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    işte böle 2 elimdede 10 kglik dumbellarla press ypıorum yni yksa tek 10 kg ile diil.bu aralar zatn omuz ve tricepse younlaştım.bde bu rsimlr yklşk 1 ay öncesinin yni rsimleri en ykın zmanda koycam orda braz dha glişme vr

12. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    kilolar cok az.daffy nin dedigi gibi sinav ceksen daha iyi.ben gogus de 120 kg ile calisiyorum ama hedef 150 :oops:

13. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    dumbell mı halter mi karar ver ben halterden bar anladım cunku... ıkı 10 kgluk dumbell da olsa o agırlıklar sana gogus calısırken cok kısa bi sure sora hafif gelicektir (belki de geliodur) bence o protein tozu - aminoacide verecegin parayla yada biraz daha katarak ustune ilk once ayarlanabılır dumbell ya da bar ve plaka almalısın... senin icin daha faydalı olur

14. nightlight

nightlight Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sen bu yaşta çok yüklenme dedikleri gibi ama bak bence sen yüzmeye git,veya su topu oyna 18-20 gibi body yaparsın vücudunda bir altyapıda olur.Yani kofti olmazsın ama şimdi body daha gelişim tamamlanmadan ne derece doğru bilemem.Senin sırtından para kazanmayı düşünmeyecek bir hocaya sor,belki haif tempoda yavaş yavaş ilerlersin.

15. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Bence bir salona git ve heryerini çalıştır çünkü heryerinin ihtiyacı var evde tek yonlu çalıştığın için adelen duzensiz gelişir bunu kurtarmakta oldukca zordur örneğin evde bilinçsizce çalışmış biri geliyor omuzunun biri dengesiz gelişmiş onu eski haline getiremiyorum ama vucudu omuza uyduruyorum boylece % 80 duzelmiş oluyor

16. ersinm

ersinm Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul

Arkadaşım bu resimler benim 16 yaşındaki halim şu anda 21 yaşındayım resimleri scaner olmadığı için fotograf üzerinden cep teliyle çektim o yüzden net değil sana tavsiyem 2 ay da olsa spor salonuna git bana o zamanlar bacak hareketleri çalışmamam gerektiğini söylemişlerdi boyumun kısa kalmaması için en azından bir alt yapın olur başarılar.

17. xAnDeRcAgE

xAnDeRcAgE Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet bence daffy abimizi dinle daha yaş 15 toz moz amino alma bar al gerkli ekipmanları al onlarla şekillendir sonra kilo alırsın önce şekli yap derim birde gerçekden girdiğin ağırlıklar sana bir müddet sonra hafif gelecek yaptığından bişen anlamayacaksın...

18. Yaramaz

Yaramaz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İnternet
    Yer:
    Adana
    saygılar

Bende Adanadan H.Can 15 yasındayım internetten takıldığım için resimlerimi cekip gönderemiyorum ama Kilom 62 boyum 1.67 bilek kalınlığım kol kalınlığım hakkında tam bilgiye sahip değilim bende çalışıyorum 2 adet dumbeellım var diğer çalışma aletlerimde içi dolu yangın tüpü 5 kiloluk su peti içine çimento doldurarak yaptığım halterler ve dumbell lar haftalık çalışma saatlerim 1 er gün arayla ağırlıkları kaldırıyorum ama mekik ve şınavı hergün yatarken yapıyorum 1 er gün arayla tam olarak çalışıyorum dengeyi bozmayarak vücut geliştirme kısmındaki hareketlerin hepsini evde yapılacak aletlerle yapıyorm ve beslenmemde gayet iyi haftada en az bir kere balık Yiyorum saygılar size bir sorum var bileklerimi nasıl geliştirebilirim yani düzgün bir biçimde saygılar sanada basarılar arkadasım Kafanı yorma ilerde Bu abilerimiz Gibi oluruz İnşallah

19. Yaramaz

Yaramaz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İnternet
    Yer:
    Adana
    Yanıt Bekliyorum

Hığ birde hafta içi 2 gün yüzme Kursum var yani yüzmeyi bilmediğimden geğil su altı rugby bayağı bi kaslarım çalışıyor ve hafta sonları akşam çalışmadan önce 1 saatlik kosu yapıyorum çim sahada denizi seviyorum bol bol yüzüyorum ve okuldada basketbol oynuyorum ama ayak kaslarım gelişiyor Bileklerim daha ince Ne yapabilirim saygılar

20. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Yaramaz

Yanlis baslik altinda soru soruyorsun! :x