Istanbulda işi bilen doktor

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve aartun tarafından 15 Nisan 2007 başlatılmıştır.

1. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar merhaba benım cıddı bır sorunum var
    ben gecen hafta aılemın yanına döndum ve tabıkı supplementlarım da :D
    ama alısık olmayınca panıkledıler ,şimdide doktora gıdıcez yoksa onları ıcırtmeyız dıyorlar,sizden ricam
    bana pm yoluyla yada buradan istanbulda yasayan ve supplementlarla steroıdlerın farkıını bılen bı doktor onermenızı rıca edıyorum
    saygılar.

2. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    bunun için doktor olmaya gerek yokki supplementler ek gıdadır proteini dışarıdan fazla miktarada alamayacagına göre bir nevi takviyedir zararı su sekilde olur ac karnına alınan bir whey protein ürük aside dönüşerek böbreklere zarar verebilir bunun içinde sürekli bol su içmen ve kompleks b vitamini almanda yarar vardır

steroid malum proteini vucutta tutarak daha işlevsel hale getirir (anabolizan) testesteron erkeklik hormonudur erkekte ki belirgin en önemli özellik ler geniş bir omuz kalın bir ses erkeksi göğüslerin eksiklerini tamamlar sentetik türevleridir

3. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    sanada bunu acık sekilde belirtiyim bunları bilen doktorda cok azdır spor hekimi dışında

4. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    testo cok sagol ama bunları ben bılıyorum ama aılem anlamıyorlar
    hanı ınsanlar vardır kı sen ne anlatsan anlat senı dınledıgını soyler ama bır kere karar vermıstır aklında aynen öyleler bızımkıler cıldırıcam ya o kadar para doktum abı dıorm gaba var ıste bakın bu buyume hormonunu salgılanmasına yardımcı oluo dıorm
    NE hormonmu aman Allahım dıe gırıolar olaya :D

vallahı eyvahlardayım ya cok sınır oldum cıdden ıstanbulu bılmıorm bı kac yardım lutfen

Sayfayı Paylaş