Isocool'mu Yoksa Ultimate Amino 2000'mi?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve emasbb tarafından 24 Mart 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. emasbb

emasbb Guest

slm arkdslar baslayalı 1.5 ay oldu cok ıtı beslenıyorum ayrıca amıno 2000 de kullanıyorum ama bıtmek uzere bende ısocool la amıno arasında kararsızım.hocama sordum amıno al dedı butun amıno asıtlerı ıcerıyo dedı.sızce hangısı?????

2. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    isocool da bütün amıno acidleri içeriyor..

3. emasbb

emasbb Guest

sonucta hangısı ıyı sızce?

4. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
    artık proteinlerde aminolar gibi kana çabuk karıştığı için ve besleyi olduğundan amerikada aminodan ziyade protein tercih edilmeye başladı. İsocoolda son teknolojiyi kullandığı için tercih edebilirsin. ;)

Steve bunu beğendi.
  5. javsin

javsin Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İZMİR
    Bence ıso senin tam ihtiyacına göre.Hem daha kaliteli ve kütleli kas yaparsın hem yağlanmadan protein ihtiyacını karşılarsın.Ama illa amino alacaksan weider derim.

6. HaX7

HaX7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Isocoolu sordurdum. Kirazlısı kalmamış sadece elmalısı var. Elmalısını kullanan bir arkadaş tadı çok kötü, mutlaka kirazlısını alın demişti.

İzmir'de Ultimate satan bi kaç yere sordum fakat bulamadım... İzmir'de kirazlı Isocool alan varsa adres versin lütfen.

7. acaliss

acaliss Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    visneli mi demek istedin, yoksa gercekten kirazlisi da var mi?? (bana hic kirazli denk gelmedi)

8. HaX7

HaX7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    http://www.solid.com.tr/sporcu_gidalari.htm

buradan bak solda menüden seç isocool diye..

ürünün üstünde de cherry yazıyor zaten. yani kirazlı veya vişneli farketmez ingilizce çeviriden doğan bi sorun bu sadece.. elmalı olmayanı istiyorum diyelim.

9. HaX7

HaX7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yok mu bu ürünün kirazlısını satan bildiğiniz bir yer ? Bir an önce almak istiyorum bu ürünü..

10. emasbb

emasbb Guest

dostum banada elmalısını alma tadı cook kotu kırazlısını al dedıler.kırazlıyı aldım ınan ıcemıyorum.ıcerken nerdeyse kusacam bu kdr kotu olur anca tadı bır dahakıne kesınlıkle elmalı alacam

11. kerem

kerem Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşım maddi durumun müsait ise ikisinide kombine ederek kullan. Protein tozunu günde en az 2 öğün 40+40 gram olarak kullanmak gerek. Yoksa pek etkisini görmezsin. Supplementlerin geneli iyidir. Kombine ederek etkiyi daha da arttırabilirsin.

12. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    kerem, arkadaş bu spora başlayalı 1.5 ay olmuş..şimdi 1.5 aylık bir sporcu günde en az iki kere wheymi kullansın..ben kendim için bile günde en fazla 2 serving whey kullanıyorum..oda çok nadiren,genelde antreman sonrası bir serving yeterli görüyorum..ayrıca bahsi geçen ürün isocool,neden 40 gr tavsiye ediyorsun..bu ürünün bir servingi 26 gr geliyor ,bunun 23 gr mıda protein..zaten sütle filan karıştırıldığı zaman bu miktar daha da artıyor..isocool denen ürün zaten hiç bir şeyle bile karıştırmassan bile tek servinginde 6 gr bcaa içerir,buda çok çok muazzam bir rakam..ayrıca protein tozunun amınoacid ile kombine edilmesi neden çok iyi sonuç verir??sonuçta ikiside protein bazlı ürün,ikisini kombine etmen hiç bir şey farkettirmez.yani demek istediğim ha iki kere protein tozu almışsın,ha bir kere amınoacid birkerede protein tozu kullanmışsın.kombineler daha çok birbirinden farklı ürünler için geçerlidir.whey+creat+glutamine gibi...ayrıca tek supplement kullanmak fayda sağlamaz görüşüne ben hiçbir zaman katılmamışımdır..bu kişinin amacına,supplemntın çeşidine ,çalışma stiline göre değişir..tabiki birden fazla supplement birbirini destekleyerek daha farklı bir etki yaratabilir ama,tek bir takviyeyle bile istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz...supplement takviyeleri,örnek olarak whey proteini ele alırsak,günlük protein ihtiyaclarının çok küçük bir kısmını karşılamalıdırlar..bu miktar vücut kütlenize ve natural olup olmadığınızlada alakalıdır ,ama ben hem bu soruyu soran arkadaşa hemde genele yönelik yazıyorum...demek istediğim özzetle bu spora yeni başalamış arkadaşlar için bu kadar fazla supplement kullanımı çok gereksiz..ihtiyaçları olan proteini zaten doğal besinlerden çok rahat karşılayabilecek bir seviyedeyken,bu denli takviyelere bu aşamada saplanmak çok büyük bir hata,çok büyük bir gereksizlik..yeni başlayan sporcularda,eğer arzu ediliyorsa sadece antreman sonrası için bir protein ürünü tercih edilebilir..

13. kerem

kerem Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Tamam barış hocam haklısın. Ancak arkadaşımız ille de tercih diyince ben o yüzden kombine kullan demek istedim. Aslında dediğin gibi yeni başlayan için creatine+glutamine yeterli olur bile. İlle de kullanmak isterse kombine yapsın derim. Teşekkürler görüşürüz...

14. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    kerem yazilarinla insanlari yanlis yönlendiriyorsun birak bu işi bilenler cevaplasin.arkadasin daha 1.5 ay olmus,sen creatin glutamine diyorsun.peki sana sorarim 1 sene bitince bu arkadas ne kullanacak :!: :!: :!:

15. HaX7

HaX7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    creatin almayı düşünmüyorum. gerçi iki yıl önce kullanmıştım inanılmaz etki etti. kondüsyon ağırlıklı idmanlarda inanılmaz performans sağladım. amfetamin içimişim gibi hiç yorulmak bilmiyordum, idman sonrası da ciddi yorgunluk hissetmiyordum. Ultimate Nutrition'ın creatinini kullanmıştım hiç yükleme falan yapmamıştım sadece spordan önce belli dozlarda içiyordum..

neyse çok uzattım :D isocool'u İzmirde satan bir yer olursa daha iyi olur hem elden almış olurum, gununfirsati.com dışında netten pek alışveriş yapmıyorum onlarda satmıyor bu ürünü hep Hardlinelar var.

16. emasbb

emasbb Guest

peki arkdslarlar neden kullanmamam onerılıyor 1.5 aydayım dıee yanıı daha cabuk etkı gostermez mı ben antaraman sonrası ve yatmadan önce alıyorum? fazla mı sızce sadece antraman sonrası mı almalıyım?

17. HaX7

HaX7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yeni başlık mı açsaydım ?!

benim yazılar görünmeyen yazı herhalde bir kişi yardım çağrıma cevap yazmaya tenezzül etmemiş. admin "bu adam daha 1.5 aydan beri çalışıyor" demiş bende benden bahsetti herhalde sandım -ki 1.5 aydır da yapmıyorum- paşa paşa bi de cevaplar yazdım.
    yeni başlık açıp mesaj kirliliğindense daha önceki isocool başlığından devam etmek istedim o yüzden buraya yazı yazdım fakat baştan beri bana cevap yazan yokmuş bi de üstüme alınmış oldum.

şimdi bu arkadaş yazılanlardan günler sonra "neden kullan mıyım isocool" diyor ? buyrun bi de burdan yakın

18. emasbb

emasbb Guest

dostum sende gormuyo musun ılk msj ustelık 1.5 ay yazıyor ne kdr zamandr yaptıgını sen bılmıcende bız mı bılecez

19. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Re: yeni başlık mı açsaydım ?!

benım yazım sana degıldı.yanlis yonledirme yapildigi icin mudahale ettim.zaten baris hemen sorunun altina cevap yazmis.

20. HaX7

HaX7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    anladım... çok teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş